Marta19781111
Marta19781111
  24 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Kowalski poszedł z żoną na imprezę.Tam okazało się,że jest to sex grupowy.Zgasło światło...mija 10....15....20 minut.W końcu Kowalski zapala światło i mówi : STOP do cholery Stop!!! Trzeba ustalić jakieś zasady,trzeci raz pod rząd robię loda...

Mamo! Krzyczy mały Jasio : Tata chce się rzucać z okna! - To dureń! Przecież przyprawiłam mu rogi nie skrzydła!

Jasiu zobaczył jak rodzice się kochają.Zdenerwowany wybiegł z pokoju.Ojciec założył spodnie i szuka syna po całym mieszkaniu.Zagląda do pokoju babci,a tam...Jasiu leży na babce. :-Co ty robisz synu? :-Jak ty ruchasz moją matkę to ja rucham twoją!!!

Kalida
Kalida
  24 sierpnia 2010
Nie ma ładu, nie ma składu Nie ma po nim nawet śladu

Tu jest chaos


dodam jeszcze ze wszystko stare :rock:
xXxKatexXx93
xXxKatexXx93
  24 sierpnia 2010
Kalida
Kalida: Nie ma ładu, nie ma składu Nie ma po nim nawet śladu Tu jest chaos


Kalida :brawo: dobre :mrgreen:

Kalida
Kalida: dodam jeszcze ze wszystko stare

No właśnie masz takiego malutkiego + :mrgreen:
goldshaker
goldshaker
  24 sierpnia 2010

stara a głupia

ImTheEnd
ImTheEnd
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: stara a głupia

nie oceniaj kogos po jednym poscie i do tego pierwszym... :zonk:

a debiut jak debiut... znane niestety...
newwaver
newwaver
  24 sierpnia 2010

trzeciego nie znałem :wtf:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 sierpnia 2010

Znane, ale na pocieszenie opowiem Ci, że jak 1 raz słyszałem ten kawał:

Konto usunięte
Konto usunięte: owalski poszedł z żoną na imprezę.Tam okazało się,że jest to sex grupowy.Zgasło światło...mija 10....15....20 minut.W końcu Kowalski zapala światło i mówi : STOP do cholery Stop!!! Trzeba ustalić jakieś zasady,trzeci raz pod rząd robię loda...


To padłem na glebe :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  25 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasiu zobaczył jak rodzice się kochają.Zdenerwowany wybiegł z pokoju.Ojciec założył spodnie i szuka syna po całym mieszkaniu.Zagląda do pokoju babci,a tam...Jasiu leży na babce. :-Co ty robisz synu? :-Jak ty ruchasz moją matkę to ja rucham twoją!!!

xDDD
niewiadomo
niewiadomo
  25 sierpnia 2010

2 i 3 :lol:
1 znałam. :)

Patty527
Patty527
  27 sierpnia 2010

Bez rewelki :and:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.