ZlaIstota
ZlaIstota
  15 sierpnia 2010 (pierwszy post)

1. Pani pyta dzieci jakie znają węże. Małgosia wstaje i mówi- ja znam żmiję, jak ona dziabnie to się umiera. Kaziu mówi- ja znam kobrę, ma silniejszy jad niż zmija. Jasiu wstaje i mówi- A mi mama mówiła, że moją siostrę ugryzł wąż rozporkowiec i będzie teraz puchla przez 9 miesięcy!

2. - Panie kierowco, dokumenty do kontroli!
- Wykluczone panie władzo. Ja należę do klubu anonimowych alkoholików!

3. Ksiadz tuz przed droga krzyzowa dowiedzial sie, ze musi wyjechac na stacje po kogos z rodziny. Poprosil wiec koscielnego, zeby ten odprawil ja za niego. Poprosil go rowniez, zeby w zadnym wypadku nie konczyl jej przed jego powrotem ze stacji. Niestety ksiedzu zeszlo sie troche na tej stacji, bo pociag spoznil sie 4 godziny. Po powrocie wpada zdyszany do kosciola i slyszy: -Stacja 158, Jezus idzie do wojska, wszyscy spiewamy "Przyjedz mamo na przysiege...".

4. W środku nocy patrol policji zatrzymuje prostytutkę. Po spisaniu personaliów policjant pyta ją o zawód. - A tak chodzę... od latarni do latarni.Policjant do kolegi: Wacek pisz - pogotowie energetyczne.

5. Idzie sobie facet droga i patrzy , a tam mala dziewczynka. Wyciaga 20zl i mowi , masz dziecko na pączka - ona sie pyta - ale prosze pana , jak to jest na paczka ?

6.Wraca informatyk do domu, patrzy, a żona naga w łóżku z obcym chłopem. A oczy u nich jakieś takie chytre. Rzuca się do kompa... faktycznie, zmienili hasło.

7. Lotnisko w Londynie, kontrola paszportowa - Name? - Abdul Jabara Dahar - Sex? - 4 times a week - No, no. Male? Female? - Male, female, sometimes camel...

8.Policyjny Volkswagen Transporter zatrzymuje się przy TIR'ówce. Uchyla się szybka. - Ile? Prostytutka: - Z przodu 100, z tylu 150. Na to głosy z głębi radiowozu: - Dlaczego my z tyłu mamy więcej płacić??

9. Producenci lodów modlą się żeby lato było upalne, producenci kremów modlą się o to, aby lato było słoneczne, producenci parasoli modlą się o deszczowe lato, a producenci wódki się nie modlą ? nie mają czasu, muszą produkować.

Pacou
Pacou
  15 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 6.Wraca informatyk do domu, patrzy, a żona naga w łóżku z obcym chłopem. A oczy u nich jakieś takie chytre. Rzuca się do kompa... faktycznie, zmienili hasło. 7. Lotnisko w Londynie, kontrola paszportowa - Name? - Abdul Jabara Dahar - Sex? - 4 times a week - No, no. Male? Female? - Male, female, sometimes camel...

:crylol::rotfl:
Neutralize
Neutralize
  15 sierpnia 2010

Tylko 6 ;)

Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  15 sierpnia 2010

suchary

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

Batyslav
Batyslav
  15 sierpnia 2010

3,7,8,9 :piwo:

Patrishia
Patrishia
  15 sierpnia 2010

7 wstawiałam dawno temu :mrgreen:

Tak o, nie jest źle :)

SladKrwi
SladKrwi
  16 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 9. Producenci lodów modlą się żeby lato było upalne, producenci kremów modlą się o to, aby lato było słoneczne, producenci parasoli modlą się o deszczowe lato, a producenci wódki się nie modlą ? nie mają czasu, muszą produkować.

:lol2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 sierpnia 2010

3,6,7 najlepsze !
:piwo: łap.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kubazwolak
kubazwolak
  16 sierpnia 2010

8 - Jest najlepsza.. :D

T0ksyczna
T0ksyczna
  17 sierpnia 2010

6 i 7 :D :mrgreen:

pucici
Posty: 343 (po ~116 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
pucici
  18 sierpnia 2010

2 3 4 6 7 9 - miazga
dawno sie tak ne uśmiałem : )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.