Alucard
Alucard
  30 lipca 2010 (pierwszy post)

Dawno nie zakładałem tematu.
Do was przesłanie

Janek z Polski
Spotykają się: Amerykanin, Niemiec i Polak - przechwalają się co w ich krajach jest najlepsze.
Mówi Amerykanin:
- Mamy takie windy, które jeżdżą w pionie, poziomie i po paraboli.
Niemiec się przechwala:
- A my mamy takie samochody, które wystarczy przywołać pilotem, później wbijasz adres pod który ma Cie zawieźć i w ogóle nie musisz kierować.
Polak dodaje:
- A u nas jest taki Janek, z Zielonej Góry, że jak mu pała stanie, to trzynaście wróbli na nim usiądzie, taki jest długi.
Reszta się zdumiała, więc Amerykanin dodaje:
- No w sumie ja Was trochę okłamałem. Te windy, które po paraboli jeżdżą to ja sobie wymyśliłem...
Na to Niemiec:
- No ten samochód, to też nie jest tak na zawołanie, tylko ktoś musi nim podjechać...
A Polak na to:
- No Panowie, w sumie jak temu Jankowi z Zielonej Góry pała ustanie, to temu trzynastemu wróblowi jedna noga w powietrzu wisi i się buja...
Amerykanin na to:
- Nie będę Was okłamywał, mamy tylko windy, które jeżdżą w pionie, w poziomie mamy dopiero w planach...
Na to Niemiec:
- No u Nas te samochody, to jednak same nie jeżdżą, adres można wbić, ale kierowcy to one potrzebują...
Polak na to:
- Wiecie co chłopaki, ten Janek z Zielonej Góry, to jednak jest z Jeleniej Góry.

Sielanka
Wyobraź sobie miasto: nie ma korupcji, nie ma podatków, chuligani nie rządzą na ulicach, można spacerować spokojnie i w dzień, i w nocy, wszędzie zieleń, cisza, spokój....

Jest takie miasto.
Czernobyl.

Żona
Na wczasach pewnemu gościowi zaginęła żona. Przychodzą do niego policjanci i mówią:
- Mamy dla pana trzy wiadomości: złą, dobrą i wspaniałą. Zła to
taka, że pańska żona nie żyje, właśnie wyciągnęliśmy ją z wody…
- A dobra?
- Było na niej dwanaście raków!
- A ta wspaniała?
- Jutro ją znowu wyciągniemy, a już dziś zapraszamy pana na raki i
piwo!!

Powrót
Dzwonek do drzwi, otwiera kobieta, widzi faceta i dwie trumny.
- To pomyłka.
- Żadna pomyłka, dzieci z kolonii przywiozłem.

Wąż i Ewa
Wąż kusi Ewę:
-Zjedz to jabłko, a staniesz się podobna do aniołów.
-Nie!
-Jak zjesz, to będziesz nieśmiertelna!
-Powiedziałam nie!
-Zobaczysz, staniesz się mądra jak Stwórca!
-Nie, nie i jeszcze raz nie!
-No zjedz, a nigdy nie utyjessssz...

Pies
Rozmawia dwóch kumpli:
- kuwa pies mi zdechł…
- tak zwyczajnie ?
- nie kuwa z efektami specjalnymi.

Chiński Żużlowiec

folkemon
folkemon
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Janek z Polski Spotykają się: Amerykanin, Niemiec i Polak - przechwalają się co w ich krajach jest najlepsze. Mówi Amerykanin: - Mamy takie windy, które jeżdżą w pionie, poziomie i po paraboli. Niemiec się przechwala: - A my mamy takie samochody, które wystarczy przywołać pilotem, później wbijasz adres pod który ma Cie zawieźć i w ogóle nie musisz kierować. Polak dodaje: - A u nas jest taki Janek, z Zielonej Góry, że jak mu pała stanie, to trzynaście wróbli na nim usiądzie, taki jest długi. Reszta się zdumiała, więc Amerykanin dodaje: - No w sumie ja Was trochę okłamałem. Te windy, które po paraboli jeżdżą to ja sobie wymyśliłem... Na to Niemiec: - No ten samochód, to też nie jest tak na zawołanie, tylko ktoś musi nim podjechać... A Polak na to: - No Panowie, w sumie jak temu Jankowi z Zielonej Góry pała ustanie, to temu trzynastemu wróblowi jedna noga w powietrzu wisi i się buja... Amerykanin na to: - Nie będę Was okłamywał, mamy tylko windy, które jeżdżą w pionie, w poziomie mamy dopiero w planach... Na to Niemiec: - No u Nas te samochody, to jednak same nie jeżdżą, adres można wbić, ale kierowcy to one potrzebują... Polak na to: - Wiecie co chłopaki, ten Janek z Zielonej Góry, to jednak jest z Jeleniej Góry.

ten :crylol:

reszta hmmm :ninja: :) :(
Alucard
Alucard
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: reszta hmmm :) :(

Następne znowu będą rymowankami i zbójach w celtyckich piżamach :D
Kalida
Kalida
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Janek z Polski

Konto usunięte
Konto usunięte: Żona

te dwa :crylol:
Batyslav
Batyslav
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: - Jutro ją znowu wyciągniemy, a już dziś zapraszamy pana na raki i piwo!!

ten :rotfl:
Neutralize
Neutralize
  31 lipca 2010

Sielanka, Powrót i Pies :crylol:

Patrishia
Patrishia
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: - nie kuwa z efektami specjalnymi.

ten znalam, reszta też fajna, ino nie znana mi :D
FerreTx3
FerreTx3
  31 lipca 2010

dobre. :mrgreen:

Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  31 lipca 2010

wsjo stare a obrazek kiepski bo ustawiony

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

xxxOptymistiCxxx
xxxOptymistiCxxx
  1 sierpnia 2010

iiii znowu sadistic ;D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 sierpnia 2010

Powrót jakoś zawsze do mnie przemawiał :rotfl:
Na plusik!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

hejt
Posty: 1401 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 96
hejt
  10 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzwonek do drzwi, otwiera kobieta, widzi faceta i dwie trumny. - To pomyłka. - Żadna pomyłka, dzieci z kolonii przywiozłem.

najlepszy. :crylol:
Inność drażni jednakowość.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.