arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  24 lipca 2010 (pierwszy post)

1.
Stary wczoraj ukradli mi auto!
-I co? Dzwoniłeś na policję.
-Jasne!
-I co powiedzieli?
-Że to nie oni.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2.
Policja zatrzymuje do kontroli fiata 126p w którym jedzie małżeństwo z 3 letnim dzieckiem. Podczas sprawdzania dokumentów policjant zauważa podejrzane zachowanie kierowcy i prosi kierowce o dmuchniecie w balonik.

Kierowca dmucha i jest bardzo zaskoczony ze badanie wykazało 1 promil,ale natychmiast protestuje ze nic nie pil i ze to balonik jest zepsuty.
- Jak pan nie wierzy to niech pan da żonie balonik ,a .moja zona nigdy nie pije.
Policjant zgadza się po nadmuchaniu balonika u zony tez wykazało 1 promil.Policjant stwierdza że żona tez pila.Uparty kierowca nadal twierdzi ze baloniki są zepsute
- Jak pan panie władz nie wierzy to proszę dać balonik dziecku dziecko na pewno nie pilo.
Policjant daje balonik dziecku i po nadmuchaniu również wykazuje ze dziecko ma w wydychanym powietrzu 1 promil i zwątpił w jakość baloników ,przeprosił kierowce i kazał jechać, a mąż do zony mówiłem ci kochanie ze setka małemu nie zaszkodzi a dużo może pomoc.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3.
Na jezdnię, tuż przed pędzące auto wybiega mała dziewczynka. kierowca wykazując się dużym refleksem i umiejętnościami uniknął wypadku. Do samochodu podbiega policjant.
- Gratuluję panu, świetnie pan prowadzi. Za ten wyczyn nasz komendant ufunduje panu nagrodę w wysokości 10 000 zł!
- Wspaniale cieszę się.
- Czy można wiedzieć na co pan przeznaczy te pieniądze?
- Zapisze się wreszcie na kursy prawa jazdy.
Żona kierowcy próbuje ratować sytuację:
- Proszę nie zwracać na niego uwagi panie władzo, on się zawsze popisuje gdy jest pijany.
Z tylnego siedzenia odzywa się babcia:
- A nie mówiłam, że kradzionym samochodem daleko nie zajedziemy...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4.
Młody biznesmen mknie swoim nowiutkim porsche. Nagle we wstecznym lusterku dostrzega migające niebieskie światełko. Niewiele myśląc, wciska pedał gazu. Niestety, samochód policyjny nie daje za wygraną. Wreszcie biznesmen zatrzymuje się na poboczu.
Podchodzi policjant, ogląda dokumenty kierowcy i mówi:
- Mam za sobą długi dzień, jestem zmęczony i głodny. Jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie, puszczę pana wolno.
- No bo ... - kombinuje biznesmen.- W zeszłym tygodniu żona zostawiła mnie dla policjanta. Bałem się, że chcecie mi ją oddać.
- Życzę miłego weekendu - salutuje policjant.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
5.
Policjant zatrzymuje samochód jadący pod prąd.
- Czy nie zauważyła pani, że na tej ulicy obowiązuje ruch jednokierunkowy?
- A czy ja jadę w dwóch kierunkach?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
6.
Rozmawiają dwaj policjanci:
- Franek, dlaczego komendant jest na ciebie zły od tygodnia?
- Tydzień temu była impreza w komendzie szef wzniósł toast "Niech żyją pracownicy".
A ja zapytałem:
- Tak? A z czego?

Neutralize
Neutralize
  24 lipca 2010

Nuda.. :zonk:

fourbe
fourbe
  24 lipca 2010

jakoś mnie nie rozbawiło

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 lipca 2010

Jedynie 4 na plus.
Reszta znana.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LadyGriffin
LadyGriffin
  24 lipca 2010

ostatni :lol:

Patrishia
Patrishia
  25 lipca 2010

Ostatni :piwo:

xFireFighter998x
xFireFighter998x
  25 lipca 2010

3, 4 i ostatni ;-)

newwaver
newwaver
  25 lipca 2010

ja nie znałem. :mrgreen: ostatni najlepszy.

SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  25 lipca 2010

Dobre sa :mrgreen:
na plus ;]

Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  27 lipca 2010

stawiam piwko dla tych którym sie spodobał choć jeden kawał :) :piwo::piwo::piwo:

TrzymSie
TrzymSie
  28 lipca 2010
dobre :D
Mukaaa
Mukaaa
  28 lipca 2010

Mnie się 2 podoba :lol:

Patty527
Patty527
  30 lipca 2010

Wszystko mi się podobało ;D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.