Gentleman93
Gentleman93
  7 lipca 2010 (pierwszy post)
Witam wszystkich, ciebie zwłaszcza, bo to Ty czytasz ten temat. Nie wiem co Cie skłoniło żeby wejść tutaj.. Hm.. zapewne ten niezrozumiały "Temat" którego do końca sam też nie rozumiem. :ninja: Mniejsza z tym. Obejrzyjmy zatem kilka obrazków. :piwo:

Muzyka: [teledysk na + w tym utworze, nie sądzicie?]
http://www.youtube.com/watch?v=RSdKmX2BH7o

1.Mistrz drugiego planu z.. :wtf:


2.


3.Tomaszu, a ty czym jeździsz?


4.:wtf:


5.


6.Sonic! Uważaj na samochód!


7.


8.Tak tak.. to już koniec..:and:


Będę jeszcze tu zaglądał i dodawał nowe tematy. Mam nadzieję też że podobało się chociaż w jakimś tam małym stopniu.
Dzięki za poświecenie czasu. :skok3:

:piwo:
Alucard
Alucard
  7 lipca 2010

Sonic dobry :piwo:

Gentleman93
Gentleman93
  7 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sonic dobry

Danke. :piwo:
Patrishia
Patrishia
  7 lipca 2010

Cos ciekawego sie znajdzie :)) :piwo:

Kalida
Kalida
  7 lipca 2010
Gentleman93
Gentleman93: Mam nadzieję też że podobało się chociaż w jakimś tam małym stopniu.

4 jest fajne :lol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 lipca 2010
Gentleman93
Gentleman93: Hm.. zapewne ten niezrozumiały "Temat" którego do końca sam też nie rozumiem

:Woot:
ze co?
naprawde myslisz ze jak ktos wchodzi na forum humor to go w ogole interesuja tytuly :pavarotti:

Gentleman93
Gentleman93: Muzyka: [teledysk na + w tym utworze, nie sądzicie?] http://www.youtube.com/watch?v=RSdKmX2BH7o

calkiem calkiem, lubie eminema.
w sumie jedyny raper, ktorego puszczane teledyski w tv nie sprawiaja, ze przelaczam kanal na cokolwiek innego.

4ka na tak :tak:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2010

Najlepsza 4 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Neutralize
Neutralize
  8 lipca 2010

4 - przypuszczam iż owe zwierzątko ma po prostu raka. Nie za bardzo to śmieszne.

1 i 3 fajne, ostatnie przesłodkie :D

Patty527
Patty527
  8 lipca 2010

Mnie nic nie rozbawiło.

Doskonale
Doskonale
  8 lipca 2010

6 ciekawa.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.