oOTedyBearOo
oOTedyBearOo
  5 lipca 2010 (pierwszy post)

Taki dowcip mówiący wszytsko o typowym polaku :) oczywiście to tylko stereotyp ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Szefowie największych banków zorganizowali mistrzostwa świata we włamywaniu się do sejfu. Zasada była taka: Reprezentacja kraju ma minutę na włamanie się do sejfu przy zgaszonym świetle. Po minucie zapala się światło, co jest równoznaczne z przegraną. Pierwsi wystartowali Niemcy... mija minuta - nie udało się. Następnie startują Hiszpanie... ta sama sytuacja. Potem Kolejni Holendrzy, Szwedzi, Portugalczycy... nie udaje się nikomu. W końcu startują Polacy... Po minucie pan wciska przycisk, ale światło się nie zapala. Jeden Polak do drugiego: - Rychu mamy tyle kasy, na ch** ci jeszcze ta żarówka?
Patrishia
Patrishia
  5 lipca 2010

Znalam, no i tylko jeden ;))

oOTedyBearOo
oOTedyBearOo
  5 lipca 2010

Para zakochanych spaceruje po parku:
- Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię!
- To znaczy?
- Hmm, a może przytul jak Abelard swa Heloizę...
- Czyli jak?
- Jak?! Jak?! Srak! Czytałeś k*rwa coś w życiu?
- Tak! Naszą Szkapę. Ugryźć cię w dupę?

W murzyńskiej wiosce rodzi się białe dziecko. Poruszenie, konsternacja,rodzice idą do szamana.
- Szamanie, jesteśmy oboje czarni, a dziecko się urodziło białe, jak to może być?
- A robiliście to po murzyńsku?
- Tak, tak, po murzyńsku!
- Od tyłu po murzyńsku?
- Od tyłu po murzyńsku!
- A palec w dupie był?
- Nie było.
- No to tędy się światło dostało!

Są trzy fazy otyłości u mężczyzn:
Pierwsza faza: Nie widzi, gdy leży
Druga faza: Nie widzi, gdy stoi
Trzecia faza: Nie widzi, kto ciągnie

Idzie ksiądz drogą i widzi,że w rowie siedzi mała dziewczynka... Żal mu się jej zrobiło, więc wyciągnął ją z tego rowu i pyta:
-Dziewczynko kochana, może chcesz na pączka?
-A jak to jest "na pączka"?

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ale nie rozbijaj tego na milion postów, tylko wszystko zamieszczaj w jednym
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
oOTedyBearOo
oOTedyBearOo
  5 lipca 2010
nieznam
nieznam: Ale nie rozbijaj tego na milion postów, tylko wszystko zamieszczaj w jednym


dzieki za rade ;)
Patty527
Patty527
  6 lipca 2010

Znałam.

[color=white][znaki]

curly0
Posty: 389 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
curly0
  6 lipca 2010
Mi się podobało.
Jednak lepiej by było, gdyby to było jedną częścią.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 lipca 2010

Znałem :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xLUXUSx
xLUXUSx
  7 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W murzyńskiej wiosce rodzi się białe dziecko. Poruszenie, konsternacja,rodzice idą do szamana. - Szamanie, jesteśmy oboje czarni, a dziecko się urodziło białe, jak to może być? - A robiliście to po murzyńsku? - Tak, tak, po murzyńsku! - Od tyłu po murzyńsku? - Od tyłu po murzyńsku! - A palec w dupie był? - Nie było. - No to tędy się światło dostało!


Ten najlepszy ;)
testt
testt
  8 lipca 2010

nawet mnie to nie śmieszy [

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.