HedonistaB
HedonistaB
  5 lipca 2010 (pierwszy post)
1. Przychodzi baba do lekarza z rajstopom na głowie,lekarz pyta co sie stalo,na to baba: Nie co sie stało,tylko to jest k*** napad! 2. Ksiadz prowadzi spowiedz. Po kolejnej osobie podchodzi mlodzieniec.-Prosze ksiedza jestem gejem...
Ksiadz po chwili zastanowienia-No to piekło..-Nadal piecze-odpowiada moldzieniec... 3.Przychodzi Jasio z rozjechana zaba na sznurku do burdelu i zamawia dziwke z aidsem.Burdelmama mowi ze takich pan tu nie ma i niech zmyka .Historia powtarzala sie przez tydzien.Jasio codzien prosil o pania lekkich obyczajow koniecznie z aidsem niestety wracal niespelniony. Nastepnego dnia jak zwykle Jasio i rozjechana zaba na sznurku zawitali do burdelu.Burdelmama nie wytrzymala i pyta goscia po jaka cholere mu dziwka z aidsem??No bo niech pani zobaczy.. Jak stukne ja to bede mial aids,wroce do domu stukne nasza sprzataczke i ona bedzie miala aids,pozniej tata stuknie pokojowke i on bedzie mial Aids.Tata stuknie mame i mama bedzie miala aids,mame stuknie listonosz i on tez bedzie mial aids ,tak? No tak przytakuje burdelmama.No wlasnie,al listonosz to ten H*** co mi zabe rozjechał!!!!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lipca 2010

Lipa

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  5 lipca 2010

Jakieś odstępy by się przydały.

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Patrishia
Patrishia
  5 lipca 2010
nieznam
nieznam: Jakieś odstępy by się przydały.

No milo by bylo :)
Patty527
Patty527
  6 lipca 2010

Tego się czytać nie da.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.