SceneBoyy
SceneBoyy
  5 lipca 2010 (pierwszy post)

klamalem :zonk:

Wchodzi facet do sklepu zoologicznego i mówi:
- Chciałbym kupić tego żółwia z wystawy, który stepuje.
- Stepujący żółw?! O ku**a! Zapomniałem wyłączyć grzałki do piasku!

_____

Żona mówi do męża lekko poirytowana jego niezaradnością życiową:
– Boże, jaka ty jesteś pierdoła, jesteś straszną pierdołą! Jesteś taką pierdołą, że w konkursie na największą pierdołę na świecie zająłbyś drugie miejsce.
– Dlaczego drugie? – pyta mąż.
– Bo taka jesteś pierdoła! – odpowiada żona.

_____

Mąż i żona ogladają w telewizji program psychologiczny o skrajnych emocjach. W pewnym momencie odzywa się mąż:
- Kochanie, to wszystko stek bzdur. Zalożę się, że nie jesteś w stanie powiedzieć mi czegoś, co uczyni mnie radosnym i smutnym jednocześnie.
- Masz największego penisa wśród swoich kumpli.

sweet?


ciekawe :woot:


no i akcent jak zwykle na koniec

Patty527
Patty527
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: klamalem

O Ty małpo! :crylol:. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: – Bo taka jesteś pierdoła! – odpowiada żona.

Dobre ;D
mysza662
mysza662
  5 lipca 2010

dobre ;D:piwo:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wchodzi facet do sklepu zoologicznego i mówi: - Chciałbym kupić tego żółwia z wystawy, który stepuje. - Stepujący żółw?! O ku**a! Zapomniałem wyłączyć grzałki do piasku!

Było ostatnio.

Konto usunięte
Konto usunięte: Żona mówi do męża lekko poirytowana jego niezaradnością życiową: – Boże, jaka ty jesteś pierdoła, jesteś straszną pierdołą! Jesteś taką pierdołą, że w konkursie na największą pierdołę na świecie zająłbyś drugie miejsce. – Dlaczego drugie? – pyta mąż. – Bo taka jesteś pierdoła! – odpowiada żona.

Mega suchar.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mąż i żona ogladają w telewizji program psychologiczny o skrajnych emocjach. W pewnym momencie odzywa się mąż: - Kochanie, to wszystko stek bzdur. Zalożę się, że nie jesteś w stanie powiedzieć mi czegoś, co uczyni mnie radosnym i smutnym jednocześnie. - Masz największego penisa wśród swoich kumpli.

:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

newwaver
newwaver
  5 lipca 2010

dwa ostatnie dobre, pierwszy stary.

Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  5 lipca 2010

nie będę kłamał starawe wsjo

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

Patrishia
Patrishia
  5 lipca 2010

Jeden dobry, ostatni dowcip :))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.