Alucard
Alucard
  3 lipca 2010 (pierwszy post)
Chcesz się dowartościować? poczytaj swoje komentarze na allegro.
Klimacik: Muza :nutki:

Jestem nowy :ninja:

Czy jeżeli masz znajomego na naszej klasie ale nie masz go na facebooku to czy jest on naprawdę twoim przyjacielem?

-------------------------------------------
Dziwne na naszej-klasie nie ma jeszcze wirtualnych worków z piaskiem…

-----------------------------------------

Pewien bogacz został zatrzymany za przekroczenie prędkości, po krótkiej rozmowie nastaje standardowe pytanie pałecjanta:
-Przyjmuje pan mandat?
-Nie.
-W takim razie pocztą otrzyma Pan wezwanie do sądu.
Po kilku dniach rozprawa w sądzie, sędzia zapoznany już z każdym możliwym szczegółem tej sytuacji pyta się oskarżonego:
-Ma pan do wyboru: albo 10zł mandatu, ze względu na okoliczności łagodzące, albo 10dni w areszcie.
-Wybieram 10dni w areszcie.
-Proszę pana! Jest pan tak bogaty, że nawet by pan nie poczuł tej kwoty... dlaczego więc woli pan areszt?
-Po tym jak tamtego dnia się spóźniłem do domu, po zatrzymaniu przez policję, żona powiedziała że na pewno nie chciałem po prostu jeść tego co ugotował nasz nowy szef kuchni, więc go zwolniła i od tej pory gotuje sama... 10 dni powinno być w sam raz, żeby znalazła nowego.

----------------------------------------------------------

Stoi Donald na wale i nagle zauważa złotą rybkę leżącą obok niego. Długo się nie zastanawiając, postanowił wrzucić ja do wody, gdyż może spełni jego życzenie. Rybka wpłynęła do wody i przemówiła.
- A więc, jakie jest twoje życzenie?
- Chcę zostać prezydentem!
Donald budzi się w łóżku, a przed nim Pani prezydentowa.
- Lesiu wstawaj! Lecimy zaraz do Smoleńska!
------------------------------------------------------------
Para biologów miała dzieci: bliźniaki jednojajowe.
Jednego nazwali Janek, a drugiego Grupa Porównawcza.
-------------------------------------------------------------
Dorastająca wnuczka wybiera się na prywatkę.
- I jak wyglądam, babciu?
- Ślicznie, ale chyba zapomniałaś włożyć majteczki?
- A czy babcia jak idzie na koncert to wkłada watę do uszu?
Patty527
Patty527
  3 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz się dowartościować? poczytaj swoje komentarze na allegro.

Ja mam jeden taki, że jak go widzę to sikam ze śmiechu ;D

Wszystkiego fajne :piwo:.
folkemon
folkemon
  3 lipca 2010

hmmm, no ok

Patrishia
Patrishia
  3 lipca 2010

Dwa stare, reszta ok :D

Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  4 lipca 2010

kilka znałem lecz pewny nie jestem czy stąd

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

Batyslav
Batyslav
  4 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Para biologów miała dzieci: bliźniaki jednojajowe. Jednego nazwali Janek, a drugiego Grupa Porównawcza.

ten dobry :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Stoi Donald na wale i nagle zauważa złotą rybkę leżącą obok niego. Długo się nie zastanawiając, postanowił wrzucić ja do wody, gdyż może spełni jego życzenie. Rybka wpłynęła do wody i przemówiła. - A więc, jakie jest twoje życzenie? - Chcę zostać prezydentem! Donald budzi się w łóżku, a przed nim Pani prezydentowa. - Lesiu wstawaj! Lecimy zaraz do Smoleńska!


Ten dobry :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

newwaver
newwaver
  5 lipca 2010

ostatni taki sobie. reszta bez rewelacji.

pyton123456
pyton123456
  5 lipca 2010

Facet kupuje wielbłąda. Sprzedawca udziela mu wskazówek:
-jeśli chce pan, żeby wielbłąd szedł trzeba powiedziec "uf", aby sie zatzrymał należy powiedziec "amen"
Zadowolony facet wsiadł na wielbłąda i krzyczy "uf uf uf uf". Jedzie sobie i nagle widzi przepaśc. Zapomniał jak się zatrzymuje wielbłąda i zaczyna się modlic
- W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.
Wielbłąd się zatrzymał nad samą przepaścią. Facet szczęśliwy westchnął "uf"

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Załóż nowy temat.
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.