kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  24 czerwca 2010 (pierwszy post)

Dziunia wróciła :)))

na wstępie pytanko.
czy organizowany jest jakiś zlot forum humor?
Pytam z tego względu, że kiedyś tam ktoś o to zapytał i nie wiem czy dyskusja na ten temat była kontynuowana.
Jeżeli ten temat był już poruszany to darujcie sobie uświadamianie mnie każdy z kolei że to już było i po prostu podajcie linka do niego bo dość długo mnie nie było i nie dość że jestem niezorientowana to nie chce mi się przeszukiwać całego forum :)



a teraz dowcipki :)



Lekcja biologii - nauczycielka wyjaśnia dzieciom fenomen jąkania. Opowiada że jąkanie występuje jedynie u ludzi i żadna inna żyjąca istota nigdy nie została dotknięta wadą jąkania.
Na to Jasio podnosi rękę i mówi:
- To nie prawda pani profesor
- W takim razie wytłumacz dlaczego tak myślisz?
- Wczoraj, gdy bawiłem się z kotem w ogródku, wskoczył przez płot wielki Rottweiler sąsiadów. Na to mój kot: "ssss .... ssss .... ssss .... " i zanim zdążył powiedzieć "Sprd...j" ten okropny pies go zjadł.



Idzie babcia po trawniku, podchodzi do niej policjant i mówi:
- Proszę pani tu jest tabliczka "nie deptać trawników"
Babcia na to:
- Ja tam q..wa w te wasze napisy nie wierze, na tamtej ławce pisało "ch--j ci w dupe" a siedziałam trzy godziny i nic..



Wchodzi facet do domu i widzi naga żonę zjeżdżającą po poręczy:
- Kochanie co robisz
- Grzeje ci pieroga


a teraz kotecki :))


1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.



i na koniec super aukcja :)


Pozdro i :piwo: dla was :)

BU! :**
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 czerwca 2010
kundziorka86
kundziorka86: czy organizowany jest jakiś zlot forum humor?

Sam nie pamiętam, chyba nie do końca ekipa zgrała się pod względem wyboru miasta.

kundziorka86
kundziorka86: Idzie babcia po trawniku, podchodzi do niej policjant i mówi: - Proszę pani tu jest tabliczka "nie deptać trawników" Babcia na to: - Ja tam q..wa w te wasze napisy nie wierze, na tamtej ławce pisało "ch--j ci w dupe" a siedziałam trzy godziny i nic..

:ziober2:

kundziorka86
kundziorka86: Wchodzi facet do domu i widzi naga żonę zjeżdżającą po poręczy: - Kochanie co robisz - Grzeje ci pieroga

:crylol:

Koty nawet nawet.

A aukcja mnie wkurza :lol:

Za temat :piwo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  24 czerwca 2010

5 i 9 sa calkiem fajne

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  24 czerwca 2010
kundziorka86
kundziorka86: Wchodzi facet do domu i widzi naga żonę zjeżdżającą po poręczy: - Kochanie co robisz - Grzeje ci pieroga


ten dobry:)
xXxKatexXx93
xXxKatexXx93
  24 czerwca 2010

Hah!!! Koteczki:mrgreen:


Łaaap

Batyslav
Batyslav
  24 czerwca 2010
kundziorka86
kundziorka86: - Ja tam q..wa w te wasze napisy nie wierze, na tamtej ławce pisało "ch--j ci w dupe" a siedziałam trzy godziny i nic..

:rotfl:
z obrazkow 5, 7 i 9 wiec temat git :)
Patrishia
Patrishia
  25 czerwca 2010

Madziu, temat odnośnie zlotu byl gdzieś w styczniu lub w lutym, zostało na tym, ze swoja możliwa obecność zgłosiło ok 15 osób, a pewna z 5.
Tematu nie moge znaleźć. I tak trzeba założyć nowy.

A koty na plus^^

Patrishia
Patrishia
  25 czerwca 2010

Lol, mam, był w top tematach (!)
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=7&t=1030213

kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  25 czerwca 2010
Patrishia
Patrishia: Lol, mam, był w top tematach (!) http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=7&t=1030213

E no w tym temacie to ja brałam udział nawet :))
BU! :**
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.