| Fotka.com
milocierp13
milocierp13
  21 June 2010 (pierwszy post)

Ostatnio wpadła mi w ręce bardzo fajna stronka o chwytliwej nazwie gnioty . Na pierwszy rzut oka bardzo podobna do znanych już demotywatorów, jednak twórcy wprowadzili pewne znaczące modyfikacje:
- otóż na www.gnioty.pl jesteśmy biernymi uczestnikami strony ponieważ jeśli jakiś obrazek nam się podoba , lecz podpis już nie- możemy po prostu dodać swój. Ilość podpisów jest nieograniczona.
Dodatkowo jeśli ludziom się spodoba twój podpis i zdobędziesz najwięcej ze wszystkich podpisów pod danym gniotem, twój podpis trafi do ramki obrazka!
- każda osoba zbiera punkty( za dodanie gniota, za zalogowanie, za to że ktoś zagłosował na ich podpis, a najwięcej za te że ich gniot trafi na główną). Twórcy zapewniają ,że niedługo za zgromadzone punkty czeka nas nagroda
-na Gniotach znajdziemy tytko śmiech i zabawę , a na demotach mix wszystkiego...co jest plusem i minusem
- szata graficzna Gniotów wydaje się być bardziej przyjazna dla oka, troche weselsza

Jest jeszcze kilka rzeczy, ale przekonajcie się sami, bo mi się już pisac nie chce.
Ogólnie wielki PLUS dla twórców gniotów , gdyż w internecie potrzeba jest ciągłych zmian a Gnioty wprowadzają świeższe spojrzenie na śmieszne obrazki

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 June 2010

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.