BEZimiennaJA
Posty: 140 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
BEZimiennaJA
  15 czerwca 2010 (pierwszy post)

głupkowaty - ale śmieszny :)

Jaś i Małgosia bawią się w dom. Jaś próbuje "obiadu" i mówi.
- Wiesz co koteczku ta zupka jest chyba troszeńkę przesolona.
Małgosia na to:
- Przesolona? Niemożliwe, przecież kilka razy kosztowałam., ale oczywiście Ty uważasz, że nie mam racji, bo niby co? Jak przesoliłam, to nigdy nie mam racji. A może zarzucisz mi, że nie kosztowałam, to co? Myslisz że kłamię. Pewnie nigdy nie mam racji i zawsze kłamię. To jak zupa przesolona, to już nie należy mnie traktowac jak człowieka, tylko zaraz kłamstwo zarzucać, jak Ty możesz mysleć o mnie jak o takiej ostatniej. To ja się staram, flaki wypruwam, a Ty mnie jak psa traktujesz, że wciąż się mylę, kłamię, gotować nie umię. No co jeszcze źle robię? Może w ogóle ze mną jest Ci źle, nic Ci nie pasuje, jak Ty się do mnie odzywasz...czemu mnie traktujesz jak psa?
- Mamusiu, a Jasiu powiedział "Ty suko"!!!

you're my obssesion;p

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  15 czerwca 2010
Nie zakładamy tematu dla jednego dowcipu/obrazka
:)
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
IDC
IDC
  15 czerwca 2010

nie skumałam :woot:

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie skumałam

buahaha to najlepsza czesc w tym temacie :crylol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 czerwca 2010
:crylol:
Głupota !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pokahontazz
pokahontazz
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o Jasiu i Małgosi

myslalam, ze to podpucha:and:
karolciakg
karolciakg
  19 czerwca 2010

szałuu ni maa;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.