| Fotka.com
Kalida
Kalida
  12 June 2010 (pierwszy post)
BONDZIORNO


Złodzieje mieli pecha. Trafili na reprezentanta w judo


Dwaj bytomianie mieli pecha. Napadnięty przez nich mężczyzna okazał się reprezentantem kadry narodowej w judo. Złodzieje napadli na judokę z Radzionkowa w niedzielę w nocy, w Bytomiu. Jeden z nich wyczekał aż mężczyzna przy bankomacie wprowadzi PIN, a potem podbiegł i uderzył go w głowę. - Prawdopodobnie wbrew założeniu napastnika, uderzony w twarz mężczyzna zamiast upaść, lub co najmniej być zamroczonym od ciosu, złapał go za klapy ubrania i powalił na ziemię. Widzący to 25-letni wspólnik napastnika podbiegł by pomóc kompanowi, jednak zanim zdążył wyprowadzić cios, również i on szybko znalazł się na chodniku w pozycji leżącej - informuje policja Pierwszy z napastników próbował jeszcze walczyć, a jego kompan wziął nogi za pas. Po krótkiej ucieczce wpadł prosto w ręce policyjnego patrolu. Chwilę później złapany został też drugi złodziej.


17 proc. Polek nie myje się codziennie


Czy Polki wierzą, że ''wielcy ludzie żyli w brudzie''? Badania TNS OBOP wypadły naprawdę kiepsko. Wyniki ogólnopolskiego sondażu przeprowadzonego dla marki Rexona opublikował Newsweek. Okazało się, że aż 17 proc. polskich kobiet nie kąpie się codziennie, z czego trzy procent myje ciało raz w tygodniu lub rzadziej. Dezodorant? Raz na tydzień albo rzadziej - odpowiada 12 proc. respondentek. Lekarze wskazują, że często spotykają się z niedostateczna higieną u pacjentek. Dermatolodzy zauważają. że częsty jest wśród Polek pogląd, że mycie jest szkodliwe dla skóry. Wiele kobiet zbyt rzadko ( raz w tygodniu lub rzadziej) myje włosy. - Może to prowadzić do powstawania krost bakteryjnych i łojotoków - ostrzega w Newsweeku dr Tomasz Pniewiski, dermatolog z WUM. Ze stanu higieny nie są zadowoleniu także stomatolodzy. Okazuje się, że wiele Polek jest świadoma, że powinna szczotkować zęby przynajmniej dwa razy dziennie, to wiele to po prostu zaniedbuje. - Skutki są przerażające.

===

Samobójca


Kreatywność babci klozetowej


Zawsze mów drugi..

Patrishia
Patrishia
  12 June 2010

Mihihi. Ostatni obrazek :mrgreen:

A tak to fajnie, chociaż z tym myciem to czytalam na hyde już chyba.

eSzatyNe
eSzatyNe
  12 June 2010

Słabo :ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 June 2010
Kalida
Kalida: 17 proc. Polek nie myje się codziennie http://ciekawostki.eu/uploads/news/news_1651.jpg Czy Polki wierzą, że ''wielcy ludzie żyli w brudzie''? Badania TNS OBOP wypadły naprawdę kiepsko. Wyniki ogólnopolskiego sondażu przeprowadzonego dla marki Rexona opublikował Newsweek. Okazało się, że aż 17 proc. polskich kobiet nie kąpie się codziennie, z czego trzy procent myje ciało raz w tygodniu lub rzadziej. Dezodorant? Raz na tydzień albo rzadziej - odpowiada 12 proc. respondentek. Lekarze wskazują, że często spotykają się z niedostateczna higieną u pacjentek. Dermatolodzy zauważają. że częsty jest wśród Polek pogląd, że mycie jest szkodliwe dla skóry. Wiele kobiet zbyt rzadko ( raz w tygodniu lub rzadziej) myje włosy. - Może to prowadzić do powstawania krost bakteryjnych i łojotoków - ostrzega w Newsweeku dr Tomasz Pniewiski, dermatolog z WUM. Ze stanu higieny nie są zadowoleniu także stomatolodzy. Okazuje się, że wiele Polek jest świadoma, że powinna szczotkować zęby przynajmniej dwa razy dziennie, to wiele to po prostu zaniedbuje. - Skutki są przerażające.

o moj boze, ale musi od nich jebac :nie:

ostatnio obrazek byl tu juz chyba wczesniej :woot:
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  13 June 2010

Artykuły to ja sobie mogę na wp takie czytać.
Obrazek z kurczakiem na rolce nawet twórczy :)
ale tak poza tym to dno - i to głębsze niż Rów Mariański

Ja tu zrobię Meksyk.

BananaJuice
BananaJuice
  13 June 2010

Przedostatni i Ostatni obrazek :mrgreen:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 June 2010
Kalida
Kalida: BONDZIORNO

Witka:)

Kalida
Kalida: 17 proc. Polek nie myje się codziennie

To coś mało! Brudaski :ziober2:

Babcia klozetowa:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

dagmara666666
dagmara666666
  13 June 2010

za co mało tak? :and:

kurczak .

Willoughby
Willoughby
  13 June 2010

fajne :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.