BananaJuice
BananaJuice
  11 czerwca 2010 (pierwszy post)

Witam :piwo:
Kilka kwiatków z serwisów aukcyjnych (temat podpatrzony na innym forum ) :mrgreen:

"ROZCIĄGLIWA, DOPASOWUJE SIĘ DO KOBIECYCH KSZTAŁTÓW :))
OLŚNISZ NA PRZYJĘCIU WSZYSTKICH MĘŻCZYZN A KOBIETY UMRĄ Z ZAZDROŚCI."


"Nowe, oderwana metka." - oczywiście nieużywane oprócz tego jednego razu, kiedy model wciągnął je na swoją włochatą pupę w celu wykonania fotki.


"MOJA MODELKA JEST...PŁCI PRZECIWNEJ.. WIĘC MOŻE NIE NAJLEPIEJ TO NA NIEJ WYGLĄDAĆ:) ALE UWAŻAM ŻE I TAK LEPIEJ WYGLĄDA TAK, NIŻ ROZŁOŻONY NA PŁASKIEJ POWIERZCHNI :))"


"Sukienka uszyta jest z dzianiny,dlatego bardzo ladnie podkresla figure,rozciaga sie i dopasowuje do sylwetki."
Bardzo ładnie podkreśla też coś, czego kobieta w tych okolicach mieć nie powinna. Ale oczywiście jesteśmy otwarci na transseksualistów.


"JEST WYKONANY Z PORCELANY I BARDZO ŁADNY I JEST PARA POLECAM" Yyy po długim i wnikliwym oglądaniu zdjęcia doszłam do wniosku, iz jest to swiecznik w biegu :)


"Rewelacyjny, ręcznie robiony t-shirt męski w kolorach tęczy"


"Oferuję: 1. paste do zębów "Blend-a-med" DUAL ACTION WHITE, 2. Szampon do włosów "head&shoulders" szampon przeciwłupieżowy z odżywką(codzienna pielęgnacja), 3. Gel "Gillette" do golenia(Dla skóry wrażliwej), 4. Żel pod prysznic "Fa" SHOWER GEL AROMA Youth Resource, 5. Lakier do włosów superpołysk Taft"Schwarzkopf"Na każdą pogodę, 6. "Pronto orginal" przeciw łupieżowi."


"NIE MAJĄ PAMPERSA .NOWE Z METKĄ .KUPIŁAM I SĄ ZA DUŻE ,NIE MAJĄ PAMPERSA "


"Proszę, zalicytujcie. Jeśli będę musiał wystawić to ponownie, na następnym zdjęciu sprzęt będzie stał gdzie indziej. Dla tych, co mają wątpliwości - nie dotykałem żadną częścią ciała
towaru. ZA dodatkową opłatą mogę dostarczyć towar w obrębie USA w stroju Świętego Mikołaja, z odpowiednio ufarbowanym owłosieniem. Przy odpowiednio wysokiej stawce mogę dostarczyć towar w stroju ze zdjęcia."


"na mnie za duze to był zakup nie przemyslany bo były mi potrzebne nagle na bankiet i nie było innych wiec zmuszona byłam zakupic ciut większe" "ZAłOZONE KILKA RAZY KLAPECZKI NIE MAJĄ DZIUR SĄ W DOBRYM STANIE są BIAŁE ALE MAJA TROSZKE ZDARTE CZUBKI MOZE NIE JEST TO WIDOCZNE JAK NA ZDJECIU ALE ZAZNACZAM ZE CZUBKI SĄ TROSZKE ZDARTE W SRODKU z lekka obtarta skórka ale spokojnie mozna w nich jeszcze chodzic. w zasadzie trzeba dobrze sie wpatrzec by zwrocic uwage na wady."


"klasyczna WAGA ŁAZIĘKOWA" jest doskonała na którąś tam rocznicę ślubu, zwłaszcza jako subtelna aluzja, że małżonka nie jest tą zwiewną sylfidą sprzed lat.


akcja zasłonić twarz


"ZROBIE KUPE NA ZAMÓWIENIE"):


"Oferuje na mojej aukcji super fajny przepis na sztuczna kupę!! Gwarantuje maximum dobrej zabawy!! Składniki dostępne w każdym sklepie spożywczym!! Zrób kawał znajomemu
albo znajomej i połóż zrobioną kupę w widocznym miejscu i czekaj na reakcje!! Ubaw gwarantowany!!" oraz hit ubiegłego tygodnia, czyli długopis w kształcie kupy.

EraGangstera
EraGangstera
  11 czerwca 2010

Hahahahahahahah. ;d

LadyGriffin
LadyGriffin
  11 czerwca 2010

przezabawnie :lol: :piwo:

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 czerwca 2010

dobre :rotfl:

Blantosz1000
Blantosz1000
  11 czerwca 2010

Mi nie wjechały :and:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 czerwca 2010

Podoba mi się :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  11 czerwca 2010

Ola? Ola! :w00t: ;***
Temat całkiem wesoły no :))
A czemu Cię tu nie ma częściej? :and:

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

Patrishia
Patrishia
  11 czerwca 2010

Eee? :D

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  12 czerwca 2010

po wstępie to kurwa nie oglądam dalej....

Ja tu zrobię Meksyk.

BananaJuice
BananaJuice
  12 czerwca 2010
tomasheq84
tomasheq84: Ola? Ola! ;*** Temat całkiem wesoły no :)) A czemu Cię tu nie ma częściej?

A dziekuje :piwo:
Wiesz Tomuś- lubię ten element zaskoczenia, kiedy się tu zjawiam :mrgreen:

ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: po wstępie to ku..a nie oglądam dalej....

Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno :ninja:
T0ksyczna
T0ksyczna
  12 czerwca 2010

słaaaaaaaaaaaaaabe.

BananaJuice
BananaJuice
  13 czerwca 2010
T0ksyczna
T0ksyczna: słaaaaaaaaaaaaaabe.

A to już Twój problem :mrgreen:
pokahontazz
pokahontazz
  13 czerwca 2010

wreszcie mi sie obrazki pokazaly, dobre:lol:

DJMiksuj
DJMiksuj
  17 czerwca 2010
T0ksyczna
T0ksyczna: słaaaaaaaaaaaaaabe.


Wręcz przeciwnie zajebiste!!!

:rock:
http://www.czekamtu.pl/
:punk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.