RedTea
RedTea
  4 czerwca 2010 (pierwszy post)

Witam, to mój debiut :ninja:


***


***

***

***

***

***

***
Jasio miał 10 lat i był bardzo ciekawski. Słyszał od starszych kolegów trochę o "zalotach" i chciał wiedzieć jak to jest i jak to się robi. Co robi mały chłopiec żeby się takich rzeczy dowiedzieć? Idzie do mamusi! A więc Jasio poszedł do mamy. Mamusia się trochę zakłopotała i zamiast wyjaśnić, nakazała Jasiowi, żeby schował się za zasłoną w pokoju siostry w celu podglądania jej ze swoim chłopakiem.Tak też Jasio zrobił. Następnego ranka opowiada wszystko mamie:- Siostra i jej chłopak usiedli rozmawiając przez chwilę. Po czym on zgasił większość świateł i zostawił tylko jedną nocną lampkę. Zaczął ją całować i obściskiwać. Zauważyłem, że siostra musiała być chora, bo jej twarz zrobiła się taka śmieszna. On też musiał to wyczuć, bo wsadził jej rękę pod bluzkę w celu znalezienia jej serca... tak jak lekarze to robią na badaniu, ale on nie był taki zdolny jak lekarz, bo miał problemy ze znalezieniem tego serca. Wydaje mi się, że on też był chory, bo wkrótce zaczęli obydwoje dyszeć i zaczynało im brakować tchu. Druga ręka musiała mu zmarznąć, ponieważ włożył jej ją pod sukienkę. Wtedy siostra poczuła się gorzej i zaczęła jęczeć, wzdychać, skręcać się i ślizgać tam i z powrotem na kanapie. I tu zaczęła się jej gorączka. Wiem, że to była gorączka, ponieważ powiedziała mu, że jest napalona. W końcu dowiedziałem się, co spowodowało, że byli tacy chorzy - wielki węgorz dostał mu się jakoś do spodni. Nagle wyskoczył ze spodni i stał tak długi na 25 cm. Kiedy siostra to zobaczyła naprawdę się wystraszyła, oczy zrobiły się jej wielkie, a usta otworzyły. Mówiła, że to największy jakiego widziała... powinienem jej powiedzieć o tych, jakie łapaliśmy z tatą nad jeziorem - te to dopiero były duże, ale wracając do nich... siostra była bardzo dzielna rzuciła się na węgorza i próbowała odgryźć mu głowę... potem złapała go w dwie ręce i trzymała mocno kiedy on wyciągnął pysk z worka i zaczęła ślizgać ręka po jego głowie tam i z powrotem, żeby powstrzymać go przed ugryzieniem. Potem siostra położyła się na plecach i rozłożyła nogi... aby móc go ścisnąć, chłopak jej pomagał i położył się na węgorzu. Wtedy dopiero zaczęła się walka. Siostra zaczęła jęczeć i piszczeć, a jej chłopak o mało co nie rozwalił kanapy. Podejrzewam, że chcieli zabić go przez ściśnięcie między nimi... po chwili pewni, że zabili węgorza przestali się ruszać i głośno wzdychali. Chłopak był pewien, że zabili węgorza, bo wisiał taki wiotki, a reszta jego wnętrzności wisiała na zewnątrz. Siostra i jej chłopak byli już trochę zmęczeni walką... ale powrócili do zalotów. On zaczął ją znowu całować... itd, aż tu nagle okazało się, że węgorz żyje!!! Szybko się podniósł i zaczęli walkę na nowo. Podejrzewam, że węgorze mają 9 żyć tak jak koty... tym razem siostra próbowała go zabić przez siadanie na nim. Po 35 minutach ciężkiej walki w końcu zabili węgorza. Jestem tego pewien, bo widziałem jak chłopak siostry ściągnął z niego skórę i wyrzucił do śmietnika...Mama zemdlała...
***

Pierwszego dnia szkoły, przed rozpoczęciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia:
-To jest Nguuuuyen Dong z Wietnamu. Od dziś będzie waszym kolegą.
Zaczyna się lekcja. nauczycielka mówi:
- Zobaczymy ile pamiętacie z historii Polski. Kto wypowiedział te słowa:
A "Mieczów ci u nas dostatek".

W klasie cisza jak makiem zasiał. Tylko Nguyen podnosi rękę i mówi:
-Władysław Jagiełło do posłów krzyżackich przed bitwa pod Grunwaldem , lipiec 1410 r.
No i proszę, nie wstyd wam? Nguyen jest Wietnamczykiem, a historie Polski zna lepiej niż wy. Więc wysilcie pamięć: :
""Polak przed szkoda i po szkodzie głupi". Jaki poeta to napisał ?
Znowu wstaje Nguyen.
- Jan Kochanowski w Pieśni o spustoszeniu Podola,1586.
Nauczycielka z wyrzutem spogląda na uczniów; w klasie zapadła cisza. Nagle słychać głośny szept:
- Bierz dupę w troki i spier............ do swojego gównianego kraju.
-Kto to powiedział ? Krzyczy nauczycielka, na co Nguyen podnosi rękę i recytuje:
- Józef Piłsudski do gen, Michała Traczewskiego na przedpolach Warszawy w sierpniu 1920 r.

W klasie robi się jeszcze ciszej. Słychać tylko jak ktoś mruczy pod nosem:

- możesz mnie pocałować w dupę.

- Nauczycielka bardzo zdenerwowana : kto to powiedział ?

Znowu wstaje Nguyen:

-Andrzej Lepper do Anety Krawczyk na IV krajowym Zjeździe Samoobrony, Warszawa, styczeń 2004 r.
Â
Tego jest już dla nauczycielki za wiele. Biedna kobieta opada na krzesło, jęcząc...: "Boże, daj mi siłę.......
Nguyen nie czekając na pytanie:
-Papież Jan Paweł II na widok pielgrzymki Radia Maryja, plac św. Piotra w Rzymie, marzec 1994 r,
Nauczycielka mdleje. Klasa podnosi dziki wrzask. Po chwili drzwi się otwierają i wbiega wkurzony dyrektor:
- Co wy do diabła wyprawiacie ?! Takiej bandy debili jeszcze w życiu nie widziałem!!
Na co Nguyen:
Nicolas Sarkozy do polskiej delegacji , szczyt UE w Brukseli, październik 2008 r.

Szamsziadad
Szamsziadad
  4 czerwca 2010

Ostatni dowcip stary jak świat (z tym, że chodziło o Japończyka Suzuki w szkole amerykańskiej).

Komixx z minutką rozwalił :)

Patrishia
Patrishia
  4 czerwca 2010

Ostatni znalam, komixxxow nie przeglądam, więc mi się podobają :D

tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  4 czerwca 2010

ogólnie całkiem ok, tylko ten dowcip ostatni to ma taaaaką brodę ;-)

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

folkemon
folkemon
  4 czerwca 2010

obrazki super :crylol:

a dowcipów nie czytalem :x

dagmara666666
dagmara666666
  4 czerwca 2010

ten 1 dowcip mnie rozwalił :lol:

xxxOptymistiCxxx
xxxOptymistiCxxx
  4 czerwca 2010

Mnie sie podobiło ;D

Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  5 czerwca 2010

wsjo stare jak świat

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 czerwca 2010

Jak na debiut to wyszło Ci bardzo dobrze:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  5 czerwca 2010

Mistrzowski :piwo: :crylol:

eSzatyNe
eSzatyNe
  5 czerwca 2010

Się uśmiałem po pachy!

YohannaBang
YohannaBang
  5 czerwca 2010

Dobry debiut :D
Minutka i Bieber naj ^^

Kalida
Kalida
  6 czerwca 2010

pedomisiek :crylol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.