nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  19 maja 2010 (pierwszy post)

Jeśli od rana boli was głowa, trzęsą się ręce i wyschło w ustach - zjedzcie "Marsa", zrozumiecie dlaczego "Żywiec" jest lepszy.



W dniu wczorajszym z powodu silnej ulewy, w Krakowie odwołano koncert grupy "ICH TROJE". Który to już raz przyroda staje w obronie ludzi...


Kokosowy interes - wyrażenie to stało się dla Robinsona jasne, kiedy pierwszy raz spał pod palmą w trakcie wichury. Interes napuchł i był siny przez trzy tygodnie.


Nowy Ruski jest zachwycony swoim świeżutko kupionym Rolexem - 20 cm średnicy. Już pierwszego dnia wyrwał szkiełko - nie dość, że ma teraz podręczną popielniczkę, to jeszcze te dwie małe, kręcące się wkoło, mu ją na bieżąco opróżniają.


Natasza Rostow i porucznik Rżewski:
- Poruczniku, odgadnijcie pikantną zagadkę. O co czarnego uderzają jajka?
- O siodło!
- Fuj!! Poruczniku!!
- A o cóż?
- O patelnię...
- Bardzo pikantnie - patelnią po jajkach!


Im krótsza spódniczka, tym więcej wad ukrytych...


Statystycznie co trzeci Amerykanin będzie próbował zjeść ten dowcip.


7-letniemu chłopcu matka zachorowała na raka. Walczyła, walczyła, ale nadszedł dzień, że widziała już ostatnią prostą. Leży w domu w swoim łóżku, pożegnała się z synem. Synek nie dał rady, wyszedł przed dom, usiadł na ławce i zapłakał.
Przechodzi sąsiad i pyta co się stało:
- Mama moja umiera.
- To może zadzwonię po lekarza?
- Nie, nie ma już szans, to jej ostatnie godziny.
- To może zadzwonię po księdza?
- Nie, nie mam teraz ochoty na seks.


Z Krakowa:


Pozdrawiam Uki.
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Patrishia
Patrishia
  19 maja 2010

Obrazek widziałam wczoraj :D
A tak to ok jest :piwo: :**

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2010

Teksty dobre, obrazek też:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  19 maja 2010
nieznam
nieznam: W dniu wczorajszym z powodu silnej ulewy, w Krakowie odwołano koncert grupy "ICH TROJE". Który to już raz przyroda staje w obronie ludzi...


nieznam
nieznam: Nowy Ruski jest zachwycony swoim świeżutko kupionym Rolexem - 20 cm średnicy. Już pierwszego dnia wyrwał szkiełko - nie dość, że ma teraz podręczną popielniczkę, to jeszcze te dwie małe, kręcące się wkoło, mu ją na bieżąco opróżniają.


na + :)

nieznam
nieznam: Z Krakowa:

tez dobre :)
ZombieHunter
Posty: 243 (po ~151 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
ZombieHunter
  19 maja 2010

widzę że cały czas poziom trzymasz ;) żywiec spodobał się najbardziej XD

tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  19 maja 2010

7letni chlopiec :ziober2:
:ipwo:

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

dagmara666666
dagmara666666
  20 maja 2010

dobre :pavarotti:.
a 7 letni mnie rozwalil :lol2:

nexiss
nexiss
  21 maja 2010

Pozytywnie :mrgreen:
Obrazek super :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.