InGa92
InGa92
  1 maja 2010 (pierwszy post)

Witam was, trochę czasu minęło od mojego ostatniego tematu.. :mrgreen:

Postaram sie was nie zawieść a nawet jeśli to *uj mnie to obchodzi :ziober:

Endżoj:

1.
Jeżeli:
- ni z tego, ni z owego, chce wam się spać,
- raz macie ochotę na słodkie, raz na piwo, raz na słone,
- włosy łamią się i wypadają,
- jecie jak zawsze, a brzuch rośnie,
- jesteście stale zmęczeni i rozdrażnieni,
- na twarzy przybywa zmarszczek,
- nie macie okresu,
znakiem tego, jesteście facetem.

2.

Dziennikarz przeprowadza wywiad z mnichem. W pewnym momencie zadaje pytanie:
- Co oglądacie w wolnym czasie w telewizji?
- Nic, reguła zabrania nam posiadania telewizorów.
- A czego w takim razie słuchacie w radiu?
- Niczego, reguła zabrania nam posiadania radioodbiorników.
- To co robicie w wolnym czasie?
- Siedzimy na "Naszej Klasie".

3.
Mąż wraca późno do domu, kompletnie zalany. Żona oczywiście czeka na niego w progu i zaczyna krzyczeć:
- Gdzieżeś się znów szlajał, moczymordo!
- Najdroszsza nie ufieszysz, wulchan wybuchł, taaaaka chmura kurzu latała, sze ledfffo drogę do domu znalasłem...
- Wulkan? Co za wulkan?
- Ejafluuu... Ejafjakuuu... Ejafjakoduu... Chlałem, chlałem z kolegami, kochchanie...

4.
Blondynka wypełnia wniosek o wydanie duplikatu karty. Zacina się na polu "przyczyna". Doradca podpowiada jej:
- Pani napisze "Trzy razy nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN.".
Blondynka pisze: "Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN. Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN. Nieprawidłowo wprowadziłam kod PIN.".

5.

Ślub miał się odbyć nazajutrz.
Poprzedzającego wieczora dałem trochę czadu - chlańsko, striptiz, panienki, takie tam, nic w sumie szczególnego, ale... Tak czy owak, po wszystkim byłem konkretnie sponiewierany. Jak bardzo? No, bardzo. W każdym razie w dniu, kiedy miałem stanąć przed ołtarzem, musiałem mieć jeszcze niezłą banię, bo, jak mi potem mówili, uśmiechałem się wciąż głupkowato, burczałem coś pod nosem, ze dwa razy się widowiskowo wyiebałem, a na koniec narzygałem pannie młodej w dekolt.
Myślę, że po tym wszystkim, po tym wstydzie, biskup przeniesie mnie raczej na inną parafię...

6.
- Dzieci, które z was potrafi na przykładach objaśnić działania matematyczne? Krzysiu?
- Może być króliczek i marchewka?
- Proszę.
- Jedna marchewka i jedna marchewka... dodawanie.
- Tak jest.
- Jeden króliczek i jedna marchewka... odejmowanie
- Hmmm... rzeczywiście...
- Jedna marchewka i dwa króliczki... dzielenie.
- No, tak...
- Jeden króliczek i jeden króliczek... mnoż...
- Dziękuję, Krzysiu... wystarczy.

7.


8.
Pewna kobieta nie mogła się wysikać, próbowała, próbowała i nic. Pomyślała "pójdę do ginekologa on na pewno mi pomoże". Jak pomyślała tak zrobiła
Wchodzi do gabintu, lekarz od drzwi ją wita
-Dzień dobry pani Jolu, co tam dolega tym razem?
-Panie doktorze nie jest dobrze. Od 2 dni nie mogę się wysikać chociaż bardzo mi się chce. Próbuję i nic.
-Niech pani usiądzie na fotel.
Lekarz fachowym okiem popatrzył, pokiwał głową, podrapał się po czole, wziął młotek i przecinak uderzył 3 razy, dmuchnął, przetarł i mówi.
-Dobrze pani Jolu może pani biec się wysikać.
Ale nawet jeszcze nie zdążył skończyć tych słów jak pani Jola pobiegła do ubikacji. Wraca za jakiś czas uradowana.
-Panie doktorze jest pan cudowny! Proszę mi powiedzieć co powinnam robić żeby w przyszłości uniknąć takich sytuacji, może jakieś leki lub zabieg?
-Nie, żedne leki ani zabieg nie wchodzą w gre, po prostu następnym razem niech pani w drugą stronę podciera dvpe.

9.


10.
Ruś Kijowska. Biesiada u jednego z możnowładców. Siedzi gospodarz - Władimir Jasne Słoneczko, przygląda się, ucztuje. Popijawa trwa trzeci dzień...

Władimir jest już lekko znużony. A tu wbiega na salę grupa przepięknych dziewic i rozpoczyna tańce, korowody. Wszystkie w koronkach bielusieńkich. Jedna z nich wyjątkowo wpadła w oko Władimirowi. Wzywa więc swego sługę, pokazuje mu ją i nakazuje przyprowadzić ją do siebie. Sługa przyprowadza wskazaną tancerkę.
- Co u ciebie, dzieweczko?
- A dziękuję, Ojczulku, zdrowam...
- A ojciec twój, matka? Żyją?
- A dziękuję, Ojczulku, żyją w dobrym zdrowiu.
- Bracia? Siostry? W porządku?
- Tak, dziękuję Ojczulku, zdrowi...
Tu panienka zdobywa się na ogromną odwagę i mówi:
- A czy mogę Wam pytanie zadać, ojczulku?
- Pytaj, jeśli się nie boisz.
- Powiedzcie mi, Ojczulku, bo już od dawna spokoju mi to nie daje, dlaczego nazywają Was "Jasne Słoneczko"?

- Widzisz, tu wszyscy piją, bawią się, tańczą, potem porozjeżdżają się do swoich domów, a ty zostaniesz i będziesz mi laskę robić. Jasne, słoneczko?

11.

Jaś miał problemy z przecinkami - zupełnie nie wiedział gdzie je stawiać. Po powrocie ze szkoły oznajmia mamie:
- Znowu pała z dyktanda...
- Niemożliwe! - mówi mama - Pokaż zeszyt!
Matka czyta co napisał syn:
"Do chaty wszedł myśliwy na głowie, miał czapkę na nogach, nowe buty, z cholewkami w zębach, papieros w oczach, świeciła mu radość.

12.


13.


14.
- Panie doktorze, można się kiłą przez deskę klozetową zarazić?
- Znam przyjemniejsze sposoby.

15.


16.


17.


18.


19.


Starczy ;)
Pozdrawiam :piwo:

Alafis
Alafis
  1 maja 2010

Lipa, przyjaciółko.

InGa92
InGa92
  1 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przyjaciółko.

WTF?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Patrishia
Patrishia
  1 maja 2010
InGa92
InGa92: Jeżeli: - ni z tego, ni z owego, chce wam się spać, - raz macie ochotę na słodkie, raz na piwo, raz na słone, - włosy łamią się i wypadają, - jesteście stale zmęczeni i rozdrażnieni, znakiem tego, jesteście facetem.

Jestem w polowie facetem :ninja:

@Alafis:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ja Cię dawno nie "widziałam" :D :piwo:

A temat ogólnie ok, chociaż troche widzialam.
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  1 maja 2010

a całkiem fajnie:)

InGa92
InGa92
  1 maja 2010
Patrishia
Patrishia: Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ja Cię dawno nie "widziałam" :D

ja cię dawniej :piwo: ;)
InGa92
InGa92
  1 maja 2010
InGa92
InGa92: Patrishia:Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ja Cię dawno nie "widziałam" :D ja cię dawniej ;)

fail :ninja:
Patrishia
Patrishia
  1 maja 2010
InGa92
InGa92: fail

:ziober2: Luz :D
Ciebie też :*
bocjan
bocjan
  1 maja 2010

Ja mam zaklepanego Tori'ego !

Ktoś tu chyba dostanie wpierdul :ninja:

InGa92
InGa92
  1 maja 2010
Patrishia
Patrishia: Luz :D Ciebie też :*


extra :piwo:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2010

A mi się podoba:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Neutralize
Neutralize
  2 maja 2010

Dobrze, że na koniec dałaś te 2 komiksy, bo inaczej bym się zanudziła.
Kawały z sadistica?:)

A tak marginesowo - zawsze będziesz liczyć tematy? Bo póki co piszesz w nagłówku skrupulatnie po kolei każdy następny.

Piwa dziś nie będzie.

InGa92
InGa92
  3 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kawały z sadistica?:)

da komiksy xD

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak marginesowo - zawsze będziesz liczyć tematy? Bo póki co piszesz w nagłówku skrupulatnie po kolei każdy następny. Piwa dziś nie będzie.


tak bede liczyć, dziś nie piję jak piwa nie bedzie :piwo: :mrgreen:
Pacou
Pacou
  3 maja 2010

4,7 :crylol:
15 :woot: ;D
16 EPIC ORToGRFAIL :lol:

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  3 maja 2010

a mi sie podoba :piwo:
ost. obrazek w szczegolności :mrgreen:, człowiek to rzeczywiście miał wyobraźnie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.