Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  30 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Przychodzi chłop do przewoźnika na statku i mówi:
CH-Panie, weś mnie na statek.
P-Masz pieniądze?To luksusowy statek...
CH-Niemam , ale żona , dzieci czekają!
P-Pomyślę...Masz dużego k****sa?
CH-O.o Tak , mam.
P-To se go obetnij.
CH-A nie , mam małego.
P-A masz zdrową noge?
CH-Tak , mam.
P-To se ją obetnij.
CH-A nie panie,boli mnie ciągle.
P-A masz zdrową ręke?
CH-Mam.
P-To zwal mi konia

Prezydenci USA, Rosji i Francji umówili się, żeby zagrać w golfa. Postanowili jednak nie brać żadnych telefonów komórkowych ani innych urządzeń, które umożliwiają kontakt ze światem, aby cieszyć się grą. Już na polu golfowym prezydent Francji szykuje się do uderzenia, ale coś mu brzęczy w mankiecie, odchodzi na bok i zaczyna prowadzić rozmowę. Pozostali panowie są oburzeni, ponieważ mieli być bez komórek. Skończył rozmowę, uderzył i przyszła kolej na prezydenta Rosji, ale i jemu po chwili zabrzęczało coś w zębie, odszedł na bok i również zaczął rozmawiać. Panowie znów się oburzyli. Uderzył i następnie przyszła kolej na prezydenta USA. Uderza, a tu nagle słychać z jego spodni głośne pierdnięcie, prezydent USA udaje się na boczek w pobliskie krzaczki.
Po chwili zaczyna stękać. Po chwili pozostali dwaj, zaniepokojeni, idą zobaczyć, co się z nim dzieje i wołają: "Barack, co ty robisz?!?", a on na to: "Cicho, faks do mnie idzie!"

Polska zerwała stosunki dyplomatyczne z Grecją, po tym jak ci nie zgodzili się na pochówek na Olimpie.

Szczęśliwe dzieci z somalijskiej wioski złapały się za ręce i zatańczyły
radośnie w koło, wiwatując:
- Spadł śnieg! Spadł śnieg!
Ale generalnie światowe reakcje na zimę nuklearną były zgoła odmienne...

Jasiu wchodzi wieczorem do sypialni rodziców i zastaje ich w pozycji 69. Chwilę się przygląda, po czym wrzeszczy:
- I wy mi zabraniacie dłubania w nosie ??????

Dres w kosmosie
- Houston... Macie jakiś problem??

Jaś miał problemy z przecinkami - zupełnie nie wiedział gdzie je stawiać. Po powrocie ze szkoły oznajmia mamie:
- Znowu pała z dyktanda...
- Niemożliwe! - mówi mama - Pokaż zeszyt!
Matka czyta co napisał syn:
"Do chaty wszedł myśliwy na głowie, miał czapkę na nogach, nowe buty, z cholewkami w zębach, papieros w oczach, świeciła mu radość."

Ukrainiec żenił się z Rosjanką.
Przed nocą poślubną ojciec radzi synowi:
- Złap mocno żonę i z całej siły pchnij na łóżko, niech wie, że Ukraina jest mocna
- Potem pokaż jej swojego k***sa, niech wie , że Ukraina jest wielka
Nagle wtrąca się dziadek i mówi:
- a potem zwal se konia, niech wie, że Ukraina jest niezależna

Kalida
Kalida
  30 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ukrainiec żenił się z Rosjanką. Przed nocą poślubną ojciec radzi synowi: - Złap mocno żonę i z całej siły pchnij na łóżko, niech wie, że Ukraina jest mocna - Potem pokaż jej swojego k***sa, niech wie , że Ukraina jest wielka Nagle wtrąca się dziadek i mówi: - a potem zwal se konia, niech wie, że Ukraina jest niezależna

:lol: fajne to
Patrishia
Patrishia
  30 kwietnia 2010
Kalida
Kalida: fajne to

To jest przecie takie stare : o Ostatnio ciągle się tu pojawia.
Ale tak to na plus.
Kalida
Kalida
  30 kwietnia 2010
Patrishia
Patrishia: To jest przecie takie stare : o Ostatnio ciągle się tu pojawia.

tak ? no popatrz jaka mam super pamiec...
pattmi
Posty: 9331 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
pattmi
  30 kwietnia 2010

ostatni czytałam chyba nawet wczoraj
kilka znanych się trafiło, więc tak pół na pół

...żyj po cichutku, głośno niech to robią inni
najszybciej odchodzą ci tak sztucznie silni...
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  30 kwietnia 2010

dres i stosunki dyplomatyczne :mrgreen:
reszta - NIE ;)

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

Sayuri24
Sayuri24
  30 kwietnia 2010


Konto usunięte
Konto usunięte: Polska zerwała stosunki dyplomatyczne z Grecją, po tym jak ci nie zgodzili się na pochówek na Olimpie.

:rotfl: A z Egiptem, bo nie zgodzili się na pochówek w piramidzie Cheopsa :mrgreen:
Ogólnie może być:)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 kwietnia 2010

ostatni dobry:piwo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

angelika28071991
angelika28071991
  1 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasiu wchodzi wieczorem do sypialni rodziców i zastaje ich w pozycji 69. Chwilę się przygląda, po czym wrzeszczy: - I wy mi zabraniacie dłubania w nosie ??????

:crylol: dawno sie tak nie uśmiałam...
nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  5 maja 2010

Pół na pół :)





:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.