Neutralize
Neutralize
  24 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Cześć :).
Jak tam początek tygodnia? Jakieś plany na wieczór? Piwo już zmrożone czeka ;>? Czy może ten weekend będzie grzeczny ;D?

1.
Żona mówi do męża lekko poirytowana jego niezaradnością życiową:
– Boże, jaka ty jesteś pierdoła, jesteś straszną pierdołą! Jesteś taką pierdołą, że w konkursie na największą pierdołę na świecie zająłbyś drugie miejsce.
– Dlaczego drugie? – pyta mąż.
– Bo taka jesteś pierdoła! – odpowiada żona.

2.
– Dlaczego pan nie ratował swojej żony, gdy tonęła?
– A skąd miałem wiedzieć, że się topi?! Wrzeszczała jak zwykle...

3.
- Co może zrobić ateista poproszony o odmówienie modlitwy?
- Odmówić i nie odmówić albo nie odmówić i odmówić.

4.
Mapy Warszawy w Google Street View zostały utworzone dzięki zdjęciom na facebooku jednego z Japońskich turystów.

5.
W trakcie egzaminu jeden ze studentów poprosił o otwarcie okna. Profesor stwierdził:
- Okno można otworzyć, orłów tu nie ma, nie wyfruną.
Po egzaminie, gdy już wszyscy wychodzili, ten sam student spytał:
- Ooo... Pan profesor też drzwiami?

6.
Islandzkie wulkany noszą nazwę: Eyjafjallajökull, Hvannadalshnúkur, Grímsvötn, Katla, Snaefelsjökull... Na świecie nazywane są: wulkan, wulkan, wulkan, Katla, wulkan.

7. Pokaż kotku, co masz w środku?


8.


9.


10.


Miłego weekendu życzę ;)

tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  25 kwietnia 2010

wydawało mi się, że już ten temat komentowałem :) no dobra, 5ty jest taaaaaaaaaaki stary, ale reszta mi się podoba :)

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: reszta z wykopalisk.

Nie przesadzaj, 4 dopiero niedawno poszedł ode mnie na jm.
Trochę przed powstaniem tego tematu.
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.