BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 marca 2019 (pierwszy post)

Jakie zmiany nas czekaja? Co sie zmieni np na fotce?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 marca 2019

Trochę poczytałem i w tym ACTA2 chyba chodzi najbardziej o, jak to pan redaktor ładnie napisał, "oligarchizację mediów" w internecie. Bogate i wpływowe portale dostaną monopol na pranie mózgów ludziom. To taki jakby kroczek w kierunku NWO, jak ktoś lubi teorie (nie)spiskowe. Oprócz tego trochę praw autorskich. Znacznie ciężej będzie dotrzeć do torrentów czy warezów interesującej nas aktualnie gry, filmu, serialu etc. Wydaje mi się, że to będą największe następstwa przegłosowania tej ustawy.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Co sie zmieni np na fotce?

Pewnie nic, choć idąc tropem ścigania za prawa autorskie można by mieć nadzieję na odrobinę mniej fejków.
Podejmujesz wyzwanie?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 marca 2019

Dotychczas za tresci publikowane w internecie byli odpowiedzialni ludziw ktorzy je umieszczali. ACTA2 ma to zmienic w taki sposob ze odpowiedziapnosc beda ponosic portale czy wlasciciele stron na ktorych to sie odbywa. Prowadzi to do tego ze firmy ktore beda mogly sobie na to pozwolic, beda musialy wprowadzic filtry wylapujace niechciane frazy i tresci. Nie wiem czy fotka jest w stanie kontrolowac wszystkie tresci pojawiajace sie tu. Zapewne nie od razu bedzie mozna poczuc zaciskajaca sie petle marksizmu kulturowego ale mysle ze z biegiem czasu bedzie coraz gorzej. Pod plaszczykiem wolnosci i rownosci slowa jest nam wtykana ideologia zniewolenia.

GRADEK83
GRADEK83
  26 marca 2019

Na chomiku będę musiał założyć hasło aby mi wszystkiego żydy nie wykasowali.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 marca 2019

Nawet z haslem pokasuje Ci chomik

GRADEK83
GRADEK83
  27 marca 2019

Nie bo ponoć to co na HASŁO to program filtrujący nie uwzględnia.

s2T4
s2T4
  27 marca 2019

buhehehehe

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.