MarekLove23
MarekLove23
  22 marca 2019 (pierwszy post)

Jak można kobietom wysyłać fotki penisów fantazjować że się jest bogatym itp czy to normalne..

praksyda
praksyda
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: to normalne.

a wystawianie cycków i wypiannie dup przez kobiety dla przypadkowych samców w internecie to normalne?
ps. zdrowo wyglądasz jak na 73 latka.d83dde04
MarekLove23
MarekLove23
  22 marca 2019

To jest chore co tu się dzieje

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zdrowo wyglądasz jak na 73 latka.


dobrze się konserwuje :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można kobietom wysyłać fotki penisów fantazjować że się jest bogatym itp czy to normalne..

Tez mnie to zastanawia ;)
Myslalam, ze jako przedstawiciel meskiego grona nas uswiadomisz, jak to jest z tymi mezczyznami, ale widze, ze masz ta sama rozkmine :ziober2:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MarekLove23
MarekLove23
  22 marca 2019

To już Instytut Psychiatrii i Neurologii Warszawa by musiał takich pięciu wziasc na długą obserwacje pewnie z takich osobników by mie jeden doktorat napisał

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można kobietom wysyłać fotki penisów fantazjować że się jest bogatym itp czy to normalne..

Konto usunięte
Konto usunięte: a wystawianie cycków i wypiannie dup przez kobiety dla przypadkowych samców w internecie to normalne?

Cóż za wspaniały paradoks! Facet wrzuca na facetów, a kobieta odpowiada zarzutem w stronę kobiet.
W społecznościach portali randkowych narósł już pewien schemat zachowań, który jest powielany przez każdą jedną zbiorowość danego serwisu. Faceci szukają ruchania i zaspokojenia swoich fantazji/fetyszów, kobiety zaś komplementów i atencji. Oczywiście wiadomo, że ostała się i jakaś tam moralna część ludzi, ale nie jest dominująca liczebnie. Temat wałkowany na tym forum 54292 razy.
Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  22 marca 2019
Eldim
Eldim: Temat wałkowany na tym forum 54292 razy.

wiem, owszem to już wszystko wiemy,!!:D walkowany przez nas i stałych bywalców jedynie:D nowe osoby są delikatnie zdezorientowane.
no tak to jest w internetach, mnie tu nic nie zdziwi, ale widocznie zdarzają sie osoby, które są niektórymi zachowaniami jeszcze zaskoczeni.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, owszem to już wszystko wiemy,!!:D

Trzeba zrobić FAQ dla nowych użytkowników. Odpowiedzi na wciąż te same zakładane tematy, przyklejony wątek. Ale w sumie nie. Wtedy w ogóle na forum nie będzie nowych tematów :D
Podejmujesz wyzwanie?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 marca 2019

Chociaż z drugiej strony, nikt tutaj niczego nie czyta. Najczęściej przychodzi nowa osoba, "reklamuje swój profil" na forum i odchodzi bezpowrotnie.

Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  22 marca 2019
Eldim
Eldim: Chociaż z drugiej strony, nikt tutaj niczego nie czyta. Najczęściej przychodzi nowa osoba, "reklamuje swój profil" na forum i odchodzi bezpowrotnie.

No czasem jak sie ktos nudzi, zobaczy jakaś zakładkę z forum i zajrzy, ale nawet większośc pewnie nie wie, że ktoś tu moze codziennie zagladać, nie te czasy już;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.