krzysztofj199119
krzysztofj199119
  21 marca 2019 (pierwszy post)

Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka?, miłości, kasy, czy po prostu chcecie tu tylko znależć kogoś na jeden raz? Lub widzicie fajnego faceta lujkujecie go ale jednak nie napiszecie, coś tu jest nie halo nie, prawdasz?

Madziek
Posty: 400 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Madziek
  21 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka?, miłości, kasy, czy po prostu chcecie tu tylko znależć kogoś na jeden raz? Lub widzicie fajnego faceta lujkujecie go ale jednak nie napiszecie, coś tu jest nie halo nie, prawdasz?

Znalazłam męża 😁 więc już niczego nie szukam.
praksyda
praksyda
  21 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka?, miłości, kasy, czy po prostu chcecie tu tylko znależć kogoś na jeden raz? Lub widzicie fajnego faceta lujkujecie go ale jednak nie napiszecie, coś tu jest nie halo nie, prawdasz?

Kobiety dostają tu tyle atncji od facetów, ze nie musza się specjalnie wysilać żeby zwrócić na siebie uwagę, wystarczy byc 3/10 żeby byc księżniczką na srwisie randkowym, na stronie głównej fotki pod zdjeciami widac jak sie płąszczą pod fotkami faceci , żenujace to trochę, ale niektórym wiele nie trzeba żeby połechtać sobie ego.
Nie szukałam tu nigdy nikogo, wlaże pogadac, wymienic poglady, czasem sie powygłupiać i tyle:D
GRADEK83
GRADEK83
  21 marca 2019

Kobiety na fotce szukają bolca :ziober2: Bo grunt to uziemienie XD

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 marca 2019

Kasy na fotce ??? Bolca na jeden raz ? Mamy 21 wiek - jednorazowego skoku w bok nie trzeba szukac w ogóle. To , ze kobieta lajkuje, nie musi byc od razu jednoznaczne z tym , ze musi pisać poematy przecież

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: krzysztofj199119: Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka?, miłości, kasy, czy po prostu chcecie tu tylko znależć kogoś na jeden raz? Lub widzicie fajnego faceta lujkujecie go ale jednak nie napiszecie, coś tu jest nie halo nie, prawdasz? Kobiety dostają tu tyle atncji od facetów, ze nie musza się specjalnie wysilać żeby zwrócić na siebie uwagę, wystarczy byc 3/10 żeby byc księżniczką na srwisie randkowym, na stronie głównej fotki pod zdjeciami widac jak sie płąszczą pod fotkami faceci , żenujace to trochę, ale niektórym wiele nie trzeba żeby połechtać sobie ego. Nie szukałam tu nigdy nikogo, wlaże pogadac, wymienic poglady, czasem sie powygłupiać i tyle:D


Nie dziwie sie skoro tanie komplementy rozkladaja dziewczynom nogi xdd
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  22 marca 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: praksyda: krzysztofj199119: Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka?, miłości, kasy, czy po prostu chcecie tu tylko znależć kogoś na jeden raz? Lub widzicie fajnego faceta lujkujecie go ale jednak nie napiszecie, coś tu jest nie halo nie, prawdasz? Kobiety dostają tu tyle atncji od facetów, ze nie musza się specjalnie wysilać żeby zwrócić na siebie uwagę, wystarczy byc 3/10 żeby byc księżniczką na srwisie randkowym, na stronie głównej fotki pod zdjeciami widac jak sie płąszczą pod fotkami faceci , żenujace to trochę, ale niektórym wiele nie trzeba żeby połechtać sobie ego. Nie szukałam tu nigdy nikogo, wlaże pogadac, wymienic poglady, czasem sie powygłupiać i tyle:D Nie dziwie sie skoro tanie komplementy rozkladaja dziewczynom nogi xdd


Ciekawe skad wiesz takie rzeczy..
krzysztofj199119
krzysztofj199119
  25 marca 2019

Wam Dziewczynom się w tyłkach poprzewracało z tego nieróbstwa.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wam Dziewczynom się w tyłkach poprzewracało z tego nieróbstwa.

Witaj. Gdyby pracowały to nie miałyby czasu wchodzić na Fotkę i wysłuchiwać jakie są śliczne od bezrobotnych panów.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wam Dziewczynom się w tyłkach poprzewracało z tego nieróbstwa.

Nieróbstwa ? Na jakiej podstawie takie stwierdzenie ??
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 marca 2019

Większosc osób tutaj pracuje. Zarówno pañ, jak i panów. Co nie znaczy, ze nie mozna znalezc chwili na inne rzeczy. A to, że kobiety nie mają ochoty do Ciebie pisac - sanowny autorze postu to zapewne muszą miec swoje powody..

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 marca 2019

Zresztą jak je tak publicznie oczerniasz, to wcale się nie dziwie...

krzysztofj199119
krzysztofj199119
  26 marca 2019

Nie oceniam, tylko stwierdzam fakty...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oceniam, tylko stwierdzam fakty...

A czym spowodowany ten fakt NIERÓBSTWA ??
krzysztofj199119
krzysztofj199119
  26 marca 2019

Z resztą nie zamierzam dalej niczego tu pisać bo to bez sensu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.