krzysztofj199119
krzysztofj199119
  21 marca 2019 (pierwszy post)

Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka?, miłości, kasy, czy po prostu chcecie tu tylko znależć kogoś na jeden raz? Lub widzicie fajnego faceta lujkujecie go ale jednak nie napiszecie, coś tu jest nie halo nie, prawdasz?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 marca 2019

Owszem - bez sensu jest to , że brakło Ci sensownych argumentów i tyle w temacie.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 marca 2019

Nie prawdam. Juz widze nadciagajace brygady typiar ktore twierdza ze tylko dla seksu ha ha :D

Elena
Posty: 637 (po ~116 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 1
Elena
  27 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wam Dziewczynom się w tyłkach poprzewracało z tego nieróbstwa.

a Tobie w glowie z tego niedowartosciowania. Popracuj troszke nad soba wewnetrznie a nie bedziesz musial pisac postow na forum,ktore maja za zadanie tylko i wylacznie zwrocic uwage na Twoja postac. Sam widzisz,ze jednak dziala to calkiem odwrotnie. Popracuj nad samoocena. Ludzie odbijaja tylko to co sam widzisz w sobie. Pozdrawiam :)

Pawelito: Bo jesteś Elena aka ZłotowłosyNokaut- Złociste jak promienie słońca włosy (nawet jeśli zafarbowałaś), czekoladowa karnacja, duże oczy, jedrne części ciała no i nokautujesz tym właśnie facetów...

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 marca 2019

Oglądam sobie facetów i patrzę jak się starzeje. Nie szukam kasy bo ją mam, nie szukam miłości bo też ją mam. Ot patrze sobie i już

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 marca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Oglądam sobie facetów i patrzę jak się starzeje. Nie szukam kasy bo ją mam, nie szukam miłości bo też ją mam. Ot patrze sobie i już


I ja podobnie. Ale zdesperowani faceci jesli juz dostaną ❤, to sa uwazają, ze są wyjątkowi i potem rozczarowanie bo nawet nie napisała. Ja nigdy nie piszę i nie widzę w tym nic zlego ani dziwnego. Autor postu ma straszne kompleksy, co widać na pierwszy rzut oka i zachowaniem jakie tu prezentuje ( wyzywa kobiety od nierobów BEZ POWODU) na pewno nie zachęci kobiet do kontaktu z nim . Mnie osobiscie sam jego post zniechęcił i widać- nie mnie jedną. A ze juz nie ma nic mądrego do napusanie - to się ulotnił 😂
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 marca 2019

I z kim tu jest nie halo ?? 😜

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 marca 2019

Mam pracę i mam czas dla siebie :) nie piszę do facetów. Masz rację z tymi serduszkami niestety. Nie moja wina że czasem podoba mi się powierzchowność facetów, przecież to normalne. No jedynie nie chciałabym oglądać penisów i tym podobnych rzeczy a niestety bywa i tak. Najzabawniejsi dla mnie są 17 latkowie - przecież ja bym mogła być ich mamą, a on mi sex proponuje - no po co?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  28 marca 2019
anfet4minka
anfet4minka: no po co?

No jak to po co XD Wiesz jak to jest nastolatkowie wolą starsze kobiety bo myślą że są dojrzalsze i czegoś mogą ich nauczyć lecz już po pewnym wieku zmienia im się i wolą te młodsze od siebie, Tak więc wiek tu nie ma znaczenia. Tak czy owak po takim spotkaniu na pewno mieli by czym się chwalić kolegom XD :ziober2:
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  28 marca 2019

Raczej to smutne niestety. Tym bardziej że dojrzałe kobiety, mogą wpłynąć na psychikę takiego nastolatka w sposób negatywny. No oczywiście są puste Damy którym to imponuje ale raczej nie tym ogarniętym które znają swoją wartość.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 marca 2019

Ja mam syna dorosłego i dla mnie to "skrzywione" . Nie wiem też, skad przekonanie , że mezatki , zwlaszcza te dojrzale są bardziej doswiadczone. Taraz takie czasy ze małolatki mają większy "przebieg" i doświadczenie niz niejedna mężatka.
Co do penisów - moje zdanie nest takie, że jest to najnizszy akt desperacji . NIE UMIEM zaintetesować rozmową ( napisac nic mądrego poza "co tam" ) to moze na fiu.tka się skusi. Dla mnie to żenada najniższego szczebla. Mnie osobiscie facet musiałby zaitrygować intelektem. To PODSTAWA.

Pure4
Pure4
  28 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka?


Forum, tylko forum. :tak:
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: krzysztofj199119: Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka?Forum, tylko forum.

Do autora tekstu to nie dociera. On uwaza ze kazda tutaj desleracko szuka faceta i jest wybrednym nierobem
Pure4
Pure4
  28 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Do autora tekstu to nie dociera. On uwaza ze kazda tutaj desleracko szuka faceta i jest wybrednym nierobem


Każdy sobie radzi z problemami na różny sposób. Niektórzy zakładają pewne rzeczy z góry i się ich silnie trzymają, nie dopuszczają innych argumentów, wmawiają sobie pewne tezy i stają się takim "betonem". W ten sposób tłumaczą sobie różne niepowodzenia, na przykład to, że są odrzucani przez kobiety. O wiele łatwiej jest podkreślać zło w innych osobach i generalizować, niż krytycznie przyjrzeć się sobie.
¯\_(ツ)_/¯
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  28 marca 2019

Pure4 masz rację , co w tym jest. U faceta od razu widac ogólny uraz do kobiet spowodowany odrzuceniem, nie nie znaczy ze ma sie wyżywac na wszystkich

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  28 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: krzysztofj199119: Powiedzcie mi proszę czego szukacie na Fotka? Forum, tylko forum.


"Tak malo trzeba nam, zeby szczesliwym byc..." :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.