Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 marca 2019 (pierwszy post)

Czy Polska jest krajem bezpiecznym?
Co o tym sądzicie, Holandia ponoć też miał być bezpiecznym krajem a tu takie Wydarzenia w Tramwaju. .

HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  18 marca 2019
Owad
Owad: Czy Polska jest krajem bezpiecznym?


Bezpieczny to pojecie wzgledne...

Mysle jednak, ze na tle takich np. Niemiec, czy Francji mozemy czuc sie bezpiecznie...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  18 marca 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Mysle jednak, ze na tle takich np. Niemiec, czy Francji mozemy czuc sie bezpiecznie...

Holandia na tle
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Niemiec, czy Francji


Miała się czuć bezpiecznie. Czyżby zaczynali się brać również za takie Kraje które miały się czuć bezpiecznymi, i zapominając o tym że również w takim kraju może dość do takiego czynu.
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  19 marca 2019
Owad
Owad: Czy Polska jest krajem bezpiecznym?

Nigdzie nie jest bezpiecznie media kłamią wszędzie może dojść do ataku czy to Muzułmanin czy to Chrześcijanin czy inny psychopata albo niepoczytalny chwilowo człowiek może zabić. Tak czy inaczej dziś wracając do tego co się stało w Nowej Zelandii dowiedziałem się z TV że tam broń można kupić od 16 roku życia u nas może co najwyżej uprawiać sex .... w NZ mają 4,794 miliona obywateli Powierzchnia 268 680 km² a gęstość zaludnienia 17 osób/km²... Natomiast POLSKA ma 312 696 km² a gęstość zaludnienia 123 osób/km² Dziwie się że tam tak liberalny stosunek do broni mają gdzie dookoła brak sąsiadów maja przyjazny klimat nie to co z Australii gdzie sie nie ruszysz wszystko chce cię zabić ( pająki mrówki i inne kangury) To jest chyba uwarunkowane tym że nie mając naturalnego wroga i dość młodą bezkrwawą Historię popadają w paranoję, Tak czy inaczej to w POLSCE powinni wszyscy mieć w domu broń. Nie wiem czy czasem w Szwajcarii nie maja fajnego systemu w każdym mieście jest magazyn broni i w razie ataku na kraj obywatele z automatu zapewne przeszkoleni idą pobrać broń aby bronic kraju. Jak dla mnie świetne rozwiązanie. Nie trzeba broni w domu trzymać.
GRADEK83
GRADEK83
  19 marca 2019
Owad
Owad: Holandia ponoć też miał być bezpiecznym krajem a tu takie Wydarzenia w Tramwaju. .

Nigdy Tam nie byłem tak czy inaczej jeśli do LIBERALNEJ części EUROPY wlała się krew muzułmańska ta zgniła i nie czysta to niestety tego typu reakcje zapalne będą się pojawiać .... Dla nas a przynajmniej dla mnie to już stało sie normą a raczej nie powinno tak być... widać nieudolność tamtych władz. Nie chciał bym aby UE sie rozpadła ale niestety decyzja tylko JEDNEJ kobiety z Niemiec tak bardzo namieszała w Europie. Plus działania USA na bliskim wschodzie........ Ale nie oszukujmy się jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o WŁADZE PIENIĄDZE NARKOTYKI I BROŃ
Bapfomet
Bapfomet
  19 marca 2019

przeciez kazdy ograniety wie ze to falszywa flaga :)

Jacek1982r
Jacek1982r
  19 marca 2019
Ten atak jak go nazywają jest objęty wewnątrz narodu i nie mogę zrozumieć po co to nagłaśniane itp , takie czyny są wszędzie i będą wszędzie , jest to nie w porządku podpinanie wszystkich złych czynów zrobionych przez obcokrajowca i zbyt łatwo nam się wydać werdykt że to zamach itp , przejrzyjcie statystykę z ostatnich dni w Holandii i takich wyskoków pewnie wiele lecz o tym się nie mówi bo dokonał tego rodowity Europejczyk
GRADEK83
GRADEK83
  19 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jest takie prastare przysłowie rdzennych mieszkańców Ameryki ... Wszyscy umarli są równi

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 marca 2019

Nie wiem co sie stalo ale przewiduje schemat:
Prawicowy bialy psychopata ( no chyba ze przybysz z planety muzlumania) zabili kogos a w dodatku zgubili zapewne rachunek za prad ktory byl na adres ktoregos z nich (obowiazkowo w Polsce).

Fakty mowia same za siebie...
- Ci fanatyczni Polscy katole sa niespelna rozumu a w dodatku te obozy koncentracyjne w ktorych mordowali żydow... To zly narod ktory musi wyplacic im teraz odszkodowania xd

Szybkie wnioski:
Polska - ZLO
Katolicy - ZLO
Polacy - terrorysci

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 marca 2019

A i jeszcze chcialbym dodac ze ten przybysz z planety Muzlumania w ukladzie Ahmed zapewne gardzi wiara i jest za aborcja oraz lgbt xd

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  20 marca 2019
Owad
Owad: Miała się czuć bezpiecznie. Czyżby zaczynali się brać również za takie Kraje które miały się czuć bezpiecznymi, i zapominając o tym że również w takim kraju może dość do takiego czynu.


Terorrysci z zamierzenia chca siac strach...
Tym abrdziej za cele beda obierac miejsca, gdzie ludzie czuli sie dotad bezpiecznie..
W miejscach gdy tych atakow bylo juz wiecej zaczyna sie to stawac smutna rzeczywistoscia i nie wzbudza jjuz takiego zdziwienia :and:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.