BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 marca 2019 (pierwszy post)

Ponoc wszystkie virtualne ścieżki prowadzą na Fotke..

No, właśnie, pochwalcie sie jak trafiliscie w to miejsce? - przez przypadek? ktos ze znajomych ma/mial tu profil? a może w jakiś inny sposob?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  15 marca 2019

Chciałem sprawdzić po prostu kogoś profil. Zalogowałem się, wszedłem na dział forum, napisałem kilka postów i zostałem. Nie raz się stąd ewakuowałem, zawsze jednak wracałem. Fakt czasy lepszej konwersacji dawno minęły, jednak i tak coś się kręci. Mam sentyment do paru użytkowników, i szacunek, więc jeszcze tu jestem.

ASZABENE
ASZABENE
  15 marca 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: może w jakiś inny sposob?

A ja z wesela wracałem .
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 marca 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: No, właśnie, pochwalcie sie jak trafiliscie w to miejsce? - przez przypadek? ktos ze znajomych ma/mial tu profil? a może w jakiś inny sposob?

Przez Przypadek. W Roku 2006 widziałem przypadkowo jak brat siedzi na jakimś na Portalu Radkowym i zapytałem co to za portal a on mówi że to taka Fotka, posiedziałem przy nim na chwilkę i ogólnie ten portal mi się spodobał, ale najbardziej spodobało mi się ocenianie osób z skali od 1 - 10 jak to brat robi. W następnym roku postanowiłem sobie założyć również konto na fotka, a na Forum zawitałem tak jakoś chyba w 2010 lub 2012 roku i od tej pory utknąłem na forum :ziober2:
HardStyled83ddd0a
praksyda
praksyda
  15 marca 2019

wpisałam fotka, bo szukałąm jakiegos edytora do przerabiania zdjęć i ta strona mi wyskoczyła.. na początku wchodziłam tu bardzo mało, na czat jak weszłam jakos przypadkowo, nic nie pisałam, długi czas obserwowałam, zastanawiałm sie co oni pierdzielą i czemu co chwile piszą przy zdaniu ---> xd ? i co to znaczy?
kurde rozkminy miałam niezłe, dopiero jak zobaczylam co działa na nich najbardziej zaczełam sie udzielać, ale nie traktowałam nikogo serio od początku, moje pierwsze miesiace to były wygłupy i prowokowanie, stwierdziłam, ze Ci ludzie głownie po to wchodzą, i tak ich nie poznam więć bedę ich karmić tym czym chcą byc karmieni, póxniej mi sie to znudziło, wiec już normalnie zaczęłam rozmawiać.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  15 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zaczełam sie udzielać

znam ten ból
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  15 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: brat siedzi na jakimś na Portalu Radkowym

Wtedy Fotka była jeszcze pełnoprawnym portalem społecznościowym. Nie było Facebooka, nie było nawet naszej klasy. Pamiętam, że organizowaliśmy z ekipą imprezy na Fotce i zapisywali się na nie ludzie z mojego miasta, zupełnie nieznajomi. Zakładaliśmy jakieś swoje klany. Nawet to wszystko fajnie działało. Potem przyszła generacja NK a następnie Facebooka i Fotka została wyparta. Tamte portale posiadały lepiej rozwiniętą funkcjonalność, były bardziej społecznościowe. Programiści Fotki nie chcieli, albo nie umieli nawiązać walki. No i Fotka poszła w randki. A potem na dno, gdzie śrubuje wciąż głębokość pod poziomem morza.

Jak tu trafiłem? Znajomi mieli to się skusiłem.
Podejmujesz wyzwanie?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Potem przyszła generacja NK a następnie Facebooka i Fotka została wyparta. Tamte portale posiadały lepiej rozwiniętą funkcjonalność, były bardziej społecznościowe. No i Fotka poszła w randki. A potem na dno, gdzie śrubuje wciąż głębokość pod poziomem morza.

Masz rację. Ale jak widać Fotka coś cały czas zmienia, poprawia, może chce w jakiś tam sposób dorównać np: Facebooka.
HardStyled83ddd0a
praksyda
praksyda
  15 marca 2019
Mruczyslaw
Mruczyslaw: znam ten ból

d83dde04
GRADEK83
GRADEK83
  16 marca 2019

Zanim powstała fotka był taki portal jak Tenbit tam moje początki się zaczęły. I chyba ktoś z tamtąd dał mi linka na Fotkę i tak jakoś się zaczęło. Prawie od początku istnienia tego portalu jestem. Tyle co tu ludzi się przewinęło to masakra...

AdrianCu
Posty: 4 (po ~56 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdrianCu
  16 marca 2019

Szczęściu czasami trzeba pomóc źeby w życiu być szczęśliwy z prawdziwą partnerską życiową

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  16 marca 2019

trafiłam tu z polecenia matki przełożonej

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  16 marca 2019
Owad
Owad: Ale jak widać Fotka coś cały czas zmienia, poprawia, może chce w jakiś tam sposób dorównać np: Facebooka.

Jedyna zmiana jaką w ostatnim okresie odczułem to wzrost inwazyjności reklam. Ich poziom stał się alarmująco wysoki. Facebook na tym etapie ma społecznościowy monopol, jest totalnie poza zasięgiem. W sferze portali randkowych dałoby się powalczyć, ale nie widzę ze strony włodarzy Fotki żadnych kroków w tym kierunku. Widocznie wciskanie pakietu gwiazd oraz reklam kredytów na PW jest wystarczająco dochodowe.
Podejmujesz wyzwanie?
Ziemia
Ziemia
  16 marca 2019

Jakaś znajoma w czasie gimbazy tu miała konto i naciągnęła mnie na kupienie jej gwiazdki xD Weszłam zobaczyć o co tu chodzi. Potem założyłam swój profil, ona napisała mi gimbusiarski pokemoński opis i konto sobie wisiało. Po jakimś roku weszłam ponownie, znalazłam forum humor i się tam udzielałam. Gdy humor zaczął umierać wchodziłam tu - wtedy jeszcze to były wrogie obozy trochę. xD

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  17 marca 2019

Ja nawet nie pamiętam jak trafiłem na fotkę bo to było 14 lat temu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.