Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
ChMa
wpis jest ukryty
Owad
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 marca, o 21:00
Ostatnio edytowany: 14 marca, o 21:03

Proszę pisać małymi Literkami i nie omijać bluzgometru.

ChMa
ChMa: GEJE PODPINAJA SIE POD KOBIETY

Każdy kiedyś chce być kimś innym kim nie jest, nie w życiu realnym to w świecie wirtualnym.
HardStyle d83ddd0a
GRADEK83
Reputacja: 9 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  14 marca, o 23:32

Co to taki wysyp tematów o Gejach XD

Ja Cię Znajdę !

praksyda
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 18
praksyda
  14 marca, o 23:35

Hawking miał rację "żaden gatunek nie trwa wiecznie" własnie tam zmierzamy bardzo szybko, coraz więcej wynaturzeń jest.d83dde12

Jak się wlazło na dach śmietnika nie znaczy, że jesteś gotowy na Himalaje."Najlepszy"
GRADEK83
GRADEK83
  14 marca, o 23:42

O właśnie dobry temat na nowy temat Wynaturzenia uwczesnej ludzkości.... zaczynając od debilnych tatuarzy kończąc na nie koniecznie gejach.... ostatnio nawet w nowym startreku wątek z gejami wpletli i to na siłe do każdego filmu wciskanie murzyna.... Tylko czekać jak murzyn będzie odgrywał rolę Jana Pawła II

Ja Cię Znajdę !

praksyda
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 18
praksyda
  14 marca, o 23:50
GRADEK83
GRADEK83: O właśnie dobry temat na nowy temat Wynaturzenia uwczesnej ludzkości..

jak w weekend najdzie mnie wena co moze napisze jakiś kontrowersyjny temat na forumku.d83dde0f
GRADEK83
GRADEK83: wciskanie murzyna..

kurde a jak biegniesz w biegu gdzie leci 5 tysiecy ludzi, w tym w czołóce 3 murzynów, dupa mnie boli trochę z tego powodu.d83dde12
Jak się wlazło na dach śmietnika nie znaczy, że jesteś gotowy na Himalaje."Najlepszy"
GRADEK83
GRADEK83
  14 marca, o 23:57

Czarnych puszczaja przodem aby było widać że bieg nie na tle rasistowskim. XD Luczy sie sam udzial a nie medale XD

Ja Cię Znajdę !

GRADEK83
GRADEK83
  14 marca, o 23:58

Liczy*

Ja Cię Znajdę !

ChMa
ChMa
  15 marca, o 16:37

Zbanowali nnie za ten temat

ChMa
wpis jest ukryty
ChMa
ChMa
  15 marca, o 16:38

Co to pdal nie mozna napisac ?

Owad
Owad
  15 marca, o 16:43
ChMa
ChMa: Co to pdal nie mozna napisac ?

Można, tylko ukrytego Wulgaryzmu już nie to sie nazywa omijanie bluzgometru.
HardStyle d83ddd0a
ChMa
ChMa
  15 marca, o 16:55

Ale stary zamiast wpi.:cenzura:.ac mi bana zrob cos z tymi pedalami lub laski z afryki no mysl glowa nie penisem przez to ludzie tak was wysmiewaja na google niby za co mam kupic premium po to zeby pedaly mnie ogladaly i sie podpinaly ?????

Owad
Owad
  15 marca, o 17:12
Ostatnio edytowany: 15 marca, o 17:26
ChMa
ChMa: zrob cos z tymi pedalami

Każdy na portalu może mieć profil/konto nie zależnie od Orientacji seksualnej. Wydaje mi się że za bardzo jesteś uczulony na Facetów jak np przypadkowo zrobi podgląd twojego profilu, a może to nie jest Pedał i wyzywasz/obrażasz nie słusznie danego User.
ChMa
ChMa: niby za co mam kupic premium po to zeby pedaly mnie ogladaly i sie podpinaly ?????

Z tego co zauważyłem czy masz Gwiazdę czy nie to tak
ChMa
ChMa: NIE NADARZAM TEGO BLOKOWAC
HardStyle d83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.