Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019

Już nadrobiłem zaległości😀 całe 24 lata ,taka blondyneczka ,malusia ,lalusia no mnium mnium ciasteczko.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Już nadrobiłem zaległości😀 całe 24 lata ,taka blondyneczka ,malusia ,lalusia no mnium mnium ciasteczko.

No to nis trac czasu , konkurencja nie spi 😉
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No jaka ciekawska bestia 😜

Może poznamy w końcu jakieś preferencje naszej królowej 😀
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: No jaka ciekawska bestia 😜 Może poznamy w końcu jakieś preferencje naszej królowej 😀

Moze taki Korzeniowski 😜😂😂
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No to nis trac czasu , konkurencja nie spi 😉

Ale jest jeden problem nie lubi mamisynków ,no jak żyć bez kiecki mamusi ,okrutna bestia ,już jej nie lubię😝
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: No to nis trac czasu , konkurencja nie spi 😉 Ale jest jeden problem nie lubi mamisynków ,no jak żyć bez kiecki mamusi ,okrutna bestia ,już jej nie lubię😝

Ehhh..nie wybrzydzaj, bo skonczysz z ręką w gaciach
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze taki Korzeniowski 😜😂😂

Każdy fachowiec powinien umieć posługiwać sie swoim narzędziem najlepiej jak potrafi😀
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehhh..nie wybrzydzaj, bo skonczysz z ręką w gaciach

Najlepsza dziewica to własna prawica 😛
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Ehhh..nie wybrzydzaj, bo skonczysz z ręką w gaciach Najlepsza dziewica to własna prawica 😛

A wlasnie oglądalam Twoje fotki i jakas ta prawa bardziej umięsniona 😂
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019

Małgisiu - gdzie jestes ??

ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019

Się wie,każdy nie używany mięsień zanika ,także poranna i wieczorna gimnastyka musi być 😂

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Się wie,każdy nie używany mięsień zanika ,także poranna i wieczorna gimnastyka musi być 😂

😱
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019

Nie wiem czy Małgosia próbuje to wszystko czytać i ogarnąć ,czy po prostu zajęta jest?😀

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy Małgosia próbuje to wszystko czytać i ogarnąć ,czy po prostu zajęta jest?😀

A moze znalazla viekawsze ciacho niz jednostronnie "wyrzezbiony" Korzeniowski 😂😂
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019

Żwawy w kroku ,a podobno na słowo nie wierzysz 😛

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.