Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba tak pewnie na nią polecial

Jak się potknął 😂😂😂
Malagosia26
Malagosia26
  14 marca 2019
d83dde03🤫
Przeczytajmojopis
wpis jest ukryty
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019

Witam ,mam pytanie do moderacji dlaczego koleżanka moja dostała bana ,jaja sobie robicie? Owad uzasadnij mi to logicznie ?!!!

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ,mam pytanie do moderacji dlaczego koleżanka moja dostała bana

Nie udzielamy informacji osobom innym niż zainteresowana, chyba że sama napisze na forum prośbę a tym samym pochwali się swoimi przewinieniami.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019

Oj Rysiu ,najlepiej zamknij cały temat ,wtedy nie będziecie mieć żadnych problemów i poważnie uważasz że zasługiwało to na bana ?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019

Dyktator mody ma mnie na seojej czarnej liscie, wiec nue moge go zapytac osobiscie..

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019

To była fotka humorystyczna zciągnieta z neta - jesli to jest szanowny MODZIE dla Ciebie obrazliwe to nie mam pytan...

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 marca 2019
Ostatnio edytowany: za 27 kwietnia 9673
Konto usunięte
Konto usunięte: poważnie uważasz

Jestem poważny. W połączeniu z recydywą nawet bardzo poważny powód. Upomnienia są dla nowych użytkowników, którzy nie zdążyli przeczytać zasad forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: humorystyczna zciągnieta z neta

Proszę zaprzestać pisania na forum wulgaryzmów, nawet ukrytych. Jest to omijanie bluzgometru, który masz już i tak spory. Nie pojęte jak osoby podające się za inteligentne mogą się posługiwać łaciną podwórkową i mieć z tego satysfakcję.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  14 marca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: ASZABENE: poważnie uważasz Jestem poważny. W połączeniu z recydywą nawet bardzo poważny powód. Upomnienia są dla nowych użytkowników, którzy nie zdążyli przeczytać zasad forum.Przeczytajmojopis: humorystyczna zciągnieta z neta Proszę zaprzestać pisać na forum wulgaryzmów, nawet ukrytych. Jest to omijanie bluzgometru, który masz już i tak spory. Nie pojęte jak osoby podające się za inteligentne mogą się posługiwać łaciną podwórkową i mieć z tego satysfakcję.


Nie mam pytan...Ty tak serio ?? 😂
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 marca 2019

Polecam wykorzystywać czas bana na czytaniu ze zrozumieniem regulaminów forum bądź uwag moderacji zamiast kłapać to samo.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Jestem poważny.


No właśnie widzę,oj coś Ci poczucie humoru umarło .
ASZABENE
ASZABENE
  14 marca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: a tym samym pochwali się swoimi przewinieniami.

To właśnie zrobiła ,chciała pokazać za co dostała bana ,zgodnie z twoją dyrektywą.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie widzę,oj coś Ci poczucie humoru umarło .

Przyjdzie czas na wygłupy. Gdy ktoś biega na policję z powodu wyzwisk to chyba wie też co to są wulgaryzmy i potrafi zrozumieć co się do niego pisze.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.