Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

oam
oam
  11 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurcze ewka taka zaplatana jesteś ja juz dawno jestem w domu tylko to zdj wstawilam ze szpitala bardzo ci dziekuje nie boje sie publikowac zdj wlasnego dziecka poniewaz to jest moje forum i tu sie nie boje publikować bo wiem tylko jedno kto wejdzie na moje forum to zobaczy tutaj te zdj a po za tym nikt inny
wejsc moze każdy, nawet osoba niezalogowana. :) Twoj wybor, Twoja decyzja :)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurcze ewka taka zaplatana jesteś ja juz dawno jestem w domu tylko to zdj wstawilam ze szpitala bardzo ci dziekuje nie boje sie publikowac zdj wlasnego dziecka poniewaz to jest moje forum i tu sie nie boje publikować bo wiem tylko jedno kto wejdzie na moje forum to zobaczy tutaj te zdj a po za tym nikt inny

Hey. Super ze Wy juz w domku . U mnie ostatnio zamet i nie jestem na czasie 😝
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ,że niby w pracy?😀


Ciii choooo szaaa. W tle.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: ASZABENE: Ale ,że niby w pracy?😀Ciii choooo szaaa. W tle.

Heyka Ziutka 😂
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14922 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jajocha z grzybami? :o bujasz! Hahaha

:tak: a z Maślakami najlepsza, lepsze niż kotlet polecam spróbować i w tym momencie się na :napalony: na nią.
HardStyled83ddd0a
Moderator
ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: 😀Ciii choooo szaaa. W tle.

Przyjmnij mnie ,będę Ci kawe robił i kark masował pliiiiiis 😀
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
wpis jest ukryty
Malagosia26
Malagosia26
  11 kwietnia 2019

No pewnie ze tak trzeba dbać i wiedzieć co jest dobre dla dziecka a co złe

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: ASZABENE: Przyjmnij mnie ,będę Ci kawe robił i kark masował pliiiiiis 😀Muszę jeszcze trochę wytrzymać zanim wrócę do swojego biurka. Grzecznie cicho, robota zrobiona to się sobą zajmuje. A apropo zdjęć dzieci na fb czy tu. Nie zgadzam się z oam w 98% bo wg mnie dziewczyna zbyt się promuje na nie wiadomo jaką sixę. Ale w tym jednym przyznaje jej rację. Zdjęcia mojego dziecka nie pokazują się w żadnym miejscu, bo dbam o jego prywatność, i nie chciałabym aby się ktoś spuszczał przy jego zdjęciu. A pedofile i zwyrodnialcy są wszędzie. Natomiast nie będę oceniać innych bo każda matka wie co jest najlepsze dla jej dziecka.

Ale zdj. Twojego dziecka tak czy owak moze trafic gdzie nie trzeba. Mi wyslalas na priw, nie znasz mnie, nie masz gwarancji co z nim zrobie..oczywiscie piszę to czysto hipotetycznie...zdj.Twojemu dziecku na upartego mozna zrobic wszedzie. Nawet w skepie "mimochodem". Pomysl logicznie..
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 kwietnia 2019

No pewnie Małgosiu, każda mama robi jak jej sumienie podpowiada, i nie ma co tego negować. Tym bardziej jak pojęcie o dziecku blade.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  11 kwietnia 2019

😃😃😃😃😃hehe

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 kwietnia 2019

Owadku - wytlumaczysz ze co kolezanka dostala bana ?? Bo ze sie odgraza na priv, to juz inna sprawa. Musiała pokazac kto tu rzadzi ? Bo moim zdaniem to ONA teraz złamała regulamin !

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14922 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Owadku - wytlumaczysz ze co kolezanka dostala bana ??


Nie udzielamy takich informacji osoba postronnym. Ja tam osobiście nie widzę nic takiego w tym poście.
Powiadomiłaś syna że nie długo Owad będzie w barze na pizze :ziober2:
HardStyled83ddd0a
Moderator
Malagosia26
Malagosia26
  11 kwietnia 2019

Hehe od kiedy to owady jedzą pizze😂😂😂😂😂

ASZABENE
ASZABENE
  11 kwietnia 2019
Owad
Owad: Ja tam nic osobiście nie widzę nic takiego w tym poście. .

To weź Ty chłopie stań po którejś stronie barykady ,wiecznie neutralnym będąc nadajesz się do tej funkcji jak łysy na sobowtóra Wioletty Willas .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.