Kamileczek54
Posty: 19 (po ~213 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Kamileczek54
  21 lutego 2019 (pierwszy post)

Cześć wszystkim wam, dziś tak leżąć już od 4 dni bo choroba mnie dopadła zawitała do mnie myśl taka: ja nie wiem kim trzeba być albo co trzeba mieć nie tak z kopułą żeby non stop wypisywać do jakieiś dziewczyny że podoba jemu się albo czy się z nim spotka i parę innych o których sam nawet nie wiem. Ja osobiście nie uniem do kogoś napidać drugi raz jeżeli pisałem chwile z kims potem napisałem ta osoba przeczytała i nie odpisała. Dla mnie to jest jedno znaczne że daje mi znak żebym spadał a taki koleś napisze jeszcze z 4 razy aż do póki ta mu tego nie napisze w prost. Niech się wypowiedzą ci którzy tak robią bo chcę wiedzieć co wami kieruje że robicie tak a nie inaczej

GRADEK83
GRADEK83
  21 lutego 2019
Kamileczek54
Kamileczek54: wypisywać do jakieiś dziewczyny że podoba jemu się albo czy się z nim spotka i parę innych o których sam nawet nie wiem.

Tonący brzytwy się łapie to nie wiesz? :D
Kamileczek54
Kamileczek54: Ja osobiście nie uniem do kogoś napidać drugi raz jeżeli pisałem chwile z kims potem napisałem ta osoba przeczytała i nie odpisała.

Problem jest takiej natury że ty pisząc do laski która ci się podoba z góry zakładasz ze ty też jej się spodobasz i tu pies jest pogrzebany jeśli nie wydasz jej się atrakcyjny to cie oleje ciepłym żółtym płynem. A życie toczy się dalej i próbujesz z inna osobą tak jak zauważyłeś powyżej.
Kamileczek54
Kamileczek54: Dla mnie to jest jedno znaczne że daje mi znak żebym spadał a taki koleś napisze jeszcze z 4 razy aż do póki ta mu tego nie napisze w prost.

No widzisz ty dajesz za wygraną ( nic na siłę) inni (biorę większy młotek).
Kamileczek54
Kamileczek54: Niech się wypowiedzą ci którzy tak robią bo chcę wiedzieć co wami kieruje że robicie tak a nie inaczej

Nie bawię się w stalkera prześladowcę. Aby kogoś poznać nie koniecznie trzeba mieć milion dwieście zdjęć z każdej dupy strony czasem wystarczy np na forum czacie zabłysnąć swoją osobowością. Tak czy siak fotka promuje próżniaków promujących swoje puste JA.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 lutego 2019

Rozpuszczacie je i jestescie sami sobie winni

Pure4
Pure4
  21 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bawię się w stalkera prześladowcę.

No właśnie, pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy, jak przeczytałam ten temat. Nikt nie chce pisać z tą drugą osobą, jak zaczyna robić się niepokojąco.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.