Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  11 lutego 2019 (pierwszy post)

1. W którą stronę mieszacie herbatę? Zgodnie ze wskazówkami zegara czy etam?
2. Jesteście lewo czy praworęczni?

Podejmujesz wyzwanie?
Pure4
Pure4
  12 lutego 2019
Eldim
Eldim: Które miasto ulubione? Grałaś w heroes IV? Co o nim sądzisz?

Cały czas tylko H3 :mrgreen: Jestem bardzo lojalna właśnie tej serii. ;-D

Tak samo jak Simsy 2. Z Simsów 1 przeszłam na 2, próbowałam grać w 3 i 4, ale nie podpasowały mi zupełnie.
Swoje alternatywne życie kreuję jedynie w Simsach 2. :mrgreen:
Pure4
Pure4
  13 lutego 2019
Eldim
Eldim: Które miasto ulubione?


Ach, ominęłam to pytanie.
Lochy najlepsze. Szybko można zdobyć jednostki strzelające, a to daje dużą przewagę.
Do tego minotaury i ulepszone harpie d83ddc4d Nie wspominając o czarnych smokach.

Nekropolis też fajne. :-) Wampirzy lordowie i ich zdolność wzmartwychwstania po wykonaniu ataku :zakochany:
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Cały czas tylko H3

Ja grałem w H4 niesamowicie dużo i lubię tę część za kilka innowacyjnych pomysłów. Niestety nie wszystkie się sprawdziły. Najgorszy niewypał to system kontrataku, który następuje dokładnie w tym samym momencie co atak. Dochodzi wtedy do kuriozalnych sytuacji, gdzie dwie jednostki padają w tym samym momencie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lochy najlepsze

O sile poszczególnych frakcji można dyskutować i dyskutować, a i tak nie dojdzie się do jednoznacznego werdyktu. Ci mają fajne to, inni to, tamci tamto :D Ja z czystej sympatii i klimatu jakoś lubię twierdzę :D Grasz z botami czy przez neta?
Podejmujesz wyzwanie?
Pure4
Pure4
  13 lutego 2019
Eldim
Eldim: Ja grałem w H4 niesamowicie dużo i lubię tę część za kilka innowacyjnych pomysłów. Niestety nie wszystkie się sprawdziły. Najgorszy niewypał to system kontrataku, który następuje dokładnie w tym samym momencie co atak. Dochodzi wtedy do kuriozalnych sytuacji, gdzie dwie jednostki padają w tym samym momencie.


Wow, no to rzeczywiście, z tym kontratakiem może wyglądać nieco komicznie. :-D
Nie grałam w żadną inną część, ale kto wie, może jak już znudzi mi się H3 to przejdę na czwórkę... :-) Na razie mam w planach przejść kampanie. Trzeba przyznać, że są całkiem trudne, trzeba przy nich pomyśleć.

Eldim
Eldim: O sile poszczególnych frakcji można dyskutować i dyskutować, a i tak nie dojdzie się do jednoznacznego werdyktu. Ci mają fajne to, inni to, tamci tamto :D Ja z czystej sympatii i klimatu jakoś lubię twierdzę :D Grasz z botami czy przez neta?

W twierdzy bardzo fajne są cyklopy, silna, strzelająca jednostka na wysokim poziomie. Ulepszone, wytrzymałe ogry rzucające zaklęcia żądzy krwi, ptaki gromu... Tak, to też naprawdę fajny zamek. :-) A gram z botami na różnych poziomach trudności, by sobie jakoś to urozmaicić. :-)
Dyana
Dyana
  13 lutego 2019
Eldim
Eldim: No i proszę, wiedziałem, że ktoś się trafi. Nie wiadomo do końca co z Bujającą, ale Ty jesteś pierwsza, która posługując się prawą ręką miesza w lewą stronę. Wygrywasz słoik chrzanu ufundowany przez firmę Motyl. Serdecznie gratuluję :D


WOW! Tyle wygrać! :D lepszej nagrody w zyciu nie dostałam :crylol:
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W twierdzy bardzo fajne są cyklopy, silna, strzelająca jednostka na wysokim poziomie. Ulepszone, wytrzymałe ogry rzucające zaklęcia żądzy krwi, ptaki gromu

Aż bałbym się z Tobą skrzyżować miecze w H3 :D
Podejmujesz wyzwanie?
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  14 lutego 2019
Eldim
Eldim: 1. W którą stronę mieszacie herbatę?

Po co mieszać herbatę ? Może pytanie powinno brzmieć : z czym ? d83dde0f
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 lutego 2019

Przecież to oczywiste. Wszyscy się domyślają, że chodzi o czysty spirytus. Proszę o odniesienie się do pytań zawartych w temacie.

Podejmujesz wyzwanie?
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  14 lutego 2019
Eldim
Eldim: Przecież to oczywiste. Wszyscy się domyślają, że chodzi o czysty spirytus. Proszę o odniesienie się do pytań zawartych w temacie.


No dobra :) będąc osobą leworęczną, swego czasu zmuszoną do używania prawej do pisania i innych łyżkowych sytuacji, mieszam pionowo, czyli 'pod górkę' ale za to skutecznie d83dde09
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: mieszam pionowo, czyli 'pod górkę' ale za to skutecznie

To dla mnie brzmi jakbyś wykonywała ruch w linii prostej a nie po okręgu. Tak robisz? d83dde03
Podejmujesz wyzwanie?
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  15 lutego 2019
Eldim
Eldim: magdalenasie1272: mieszam pionowo, czyli 'pod górkę' ale za to skutecznie To dla mnie brzmi jakbyś wykonywała ruch w linii prostej a nie po okręgu. Tak robisz?

W szklance jest tyle miejsca, że pionowo też można po okręgu d83dde09 Pewnie i tak musiałabym Ci pokazać ? d83dde03
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  15 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie i tak musiałabym Ci pokazać ?

Owszem. Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić d83dde03
Podejmujesz wyzwanie?
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  15 lutego 2019
Eldim
Eldim: magdalenasie1272: Pewnie i tak musiałabym Ci pokazać ? Owszem. Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić

Może kiedyś ... w końcu świat jest mały. Pewnie nieprędko, bo od lat nie 'cukruję' d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.