Marakesz37
Posty: 2 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marakesz37
  9 lutego 2019 (pierwszy post)

Chciałbym zapytać wszystkie kobiety które tutaj są czy można na tym portalu usuwać niektóre z kont. Są tutaj,, laluchy" nie obrazajac( ładne kobiety) które lubią się puszczać a kiedy już dojdzie do spotkania to nagle potrzebuje pieniędzy l(POŻYCZKI!) oferując swoje cialo. Miło byłoby poznać ładną i inteligentną kobietę która myśli podobnie. Jeżeli dbam o swoje zdrowie i cialo nsie znaczy że jestem tutaj dla ku....s. twa

Marakesz37
Posty: 2 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marakesz37
  9 lutego 2019

@:
D

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 lutego 2019
Marakesz37
Marakesz37: czy można na tym portalu usuwać niektóre z kont.

Niestety nie można usuwać, musi to zrobić osobiście właściciel/właścicielka danego profilu, lub zgodnie z regulaminem konta z brakiem logowania więcej niż 6 miesięcy są usuwane, warunek brak zdjęć na takim koncie.
Marakesz37
Marakesz37: Są tutaj,, laluchy" nie obrazajac( ładne kobiety) które lubią się puszczać a kiedy już dojdzie do spotkania to nagle potrzebuje pieniędzy l(POŻYCZKI!) oferując swoje cialo

Skoro tak twierdzisz to przypuszczam że doszło do takiego spotkania w twoim przypadku.
Marakesz37
Marakesz37: Miło byłoby poznać ładną i inteligentną kobietę która myśli podobnie.

Jest szansa poznania takiej, wiem co pisze :)
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 lutego 2019
Marakesz37
Marakesz37: Są tutaj,, laluchy" nie obrazajac( ładne kobiety) które lubią się puszczać a kiedy już dojdzie do spotkania to nagle potrzebuje pieniędzy


W zyciu nie ma nic za darmo...
Skoro nie odpowiada Ci taki typ kobiet, po co sie z nimi spotykasz?
Wiadomo jest, ze biorac cos, trzeba dac cos w zamian.
Marakesz37
Marakesz37: Miło byłoby poznać ładną i inteligentną kobietę która myśli podobnie.

Trudno poznac taka kobiete, zaczynajac znajomosc od poszukiwania sexu :tak:

Na poczatek warto zaczac od siebie ;) Szukajac kogos inteligentnego trzeba bywac w miejscach, gdzie tacy ludzie sie pojawiaja, i samemu miec cos madrego do powiedzenia, by byc w stanie soba zainteresowac... itd...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 lutego 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Marakesz37: Są tutaj,, laluchy" nie obrazajac( ładne kobiety) które lubią się puszczać a kiedy już dojdzie do spotkania to nagle potrzebuje pieniędzy W zyciu nie ma nic za darmo... Skoro nie odpowiada Ci taki typ kobiet, po co sie z nimi spotykasz? Wiadomo jest, ze biorac cos, trzeba dac cos w zamian.Marakesz37: Miło byłoby poznać ładną i inteligentną kobietę która myśli podobnie. Trudno poznac taka kobiete, zaczynajac znajomosc od poszukiwania sexu Na poczatek warto zaczac od siebie ;) Szukajac kogos inteligentnego trzeba bywac w miejscach, gdzie tacy ludzie sie pojawiaja, i samemu miec cos madrego do powiedzenia, by byc w stanie soba zainteresowac... itd...


Piekne slowa prosto z serca :D piekne podsumowanie portalu
Miranox
Posty: 4 (po ~721 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Miranox
  11 lutego 2019

Dobre

Miranox
Posty: 4 (po ~721 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Miranox
  13 lutego 2019

@:

magdalenasie1272
magdalenasie1272
  14 lutego 2019
Marakesz37
Marakesz37: Chciałbym zapytać wszystkie kobiety które tutaj są czy można na tym portalu usuwać niektóre z kont. Są tutaj,, laluchy" nie obrazajac( ładne kobiety) które lubią się puszczać a kiedy już dojdzie do spotkania to nagle potrzebuje pieniędzy l(POŻYCZKI!) oferując swoje cialo. Miło byłoby poznać ładną i inteligentną kobietę która myśli podobnie. Jeżeli dbam o swoje zdrowie i cialo nsie znaczy że jestem tutaj dla ku....s. twa


" Dostałeś seks" ( piszę w cudzysłowie, bo nie trafia do mnie to średniowieczne przekonanie, że facet dostaje seks, kobieta daje , bywa nieraz odwrotnie wręcz ;) ) to się ciesz :) Widziałam ciekawy film "Materialistki" Cwaniary kręcą kolesiami, aż nie wierzę ( jak to ja, ale to inna para kaloszy :D ) Wyciągają od nich potężną kasę, a tamci liczą w zamian na seks. Którego oczywiście nigdy nie dostają :) . Bo filozofia brzmi : wraz z seksem jest koniec wszelakich *przywilejów ;P A i tak od początku założenie było takie, jakie było ;)
Druga i ciekawsza sprawa, jaką obserwuję, jest taka, że faceci ( no bo przecież nie MĘŻCZYŹNI ;) ) stosują praktykę adekwatną : "biorą" seks ( w ich mniemaniu ) a nie dają w zamian ... no i teraz tak ... czego te baby mogą chcieć ... ślubu ? ( no tak, " baby dają dupy w nadziei , że ktoś ( ktokolwiek he he ;P ) zechce się z nimi ożenić " Tylko po co ? żeby łosiowi prać sprzątać gotować itd za darmo ? Skoro w dzisiejszych czasach mogą mieć seks bez tych uniedogodnień ? :) ) ... związku ? ... Rozmawiania może nawet !?! ... :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.