Pure4
Pure4
  7 lutego 2019 (pierwszy post)

Dzień dobry!
U kogo też tak ładnie, wiosennie?
d83ddc90

_______________

Łódź, ul. Piotrkowska. 47 – latka wraz ze swoim znajomym wspólnie spożywali alkohol w domu kobiety. W lokalu znajdował się także jej 13 – letni syn i 19 – letnia córka. Po wyjściu mężczyzny, pomiędzy kobietami doszło do awantury. 47 – latka nakazała córce, aby posprzątała mieszkanie. Ta jednak nie wykonała jej polecenia. Gdy ta odmówiła, matka złapała 19 – latkę za włosy i uderzała ją pięściami po głowie i po plecach. Następnie, chwyciła nóż myśliwski i wbiła go dziewczynie w plecy. Dziewczynie udało się uciec przez okno na ulicę.

źródło: dzienniklodzki.pl

______________

1. Często tracisz nad sobą panowanie, czy jesteś raczej oazą spokoju?
2. Co Cię najbardziej denerwuje w drugim człowieku?
3. Myślisz, że byłbyś w stanie kogoś pozbawić życia? co musiałoby się stać, byś był zdolny do zabójstwa?

Pozdrawiam

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień dobry!


Dobry :)
Konto usunięte
Konto usunięte: U kogo też tak ładnie, wiosennie?

Ehh ponuro u mnie jest, nie zapowiada się wiosennie.
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Często tracisz nad sobą panowanie, czy jesteś raczej oazą spokoju?

Owad jest oazom spokoju :tak: Tylko wtedy potrafi użądlić jak go ktoś już na prawdę zdenerwuje.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Co Cię najbardziej denerwuje w drugim człowieku?

Przemądrzałość i cwaniarstwo, co on/ona nie jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Myślisz, że byłbyś w stanie kogoś pozbawić życia? co musiałoby się stać, byś był zdolny do zabójstwa?

Ciężkie pytanie, jak na razie :and:
HardStyled83ddd0a
Pure4
Pure4
  7 lutego 2019
Owad
Owad: Ehh ponuro u mnie jest, nie zapowiada się wiosennie.


Uuu, smutno. W Krakowie słoneczko. Jedynym przeciwskazaniem do spacerku jest to:



... chociaż trzeba przyznać, że bywało o wiele gorzej :-D

Owad
Owad: Owad jest oazom spokoju Tylko wtedy potrafi użądlić jak go ktoś już na prawdę zdenerwuje.

Widzisz, mam bardzo podobnie. A jak już ktoś zdenerwuje, to współczuję tej drugiej stronie! :-D
:evil:
A zawsze uchodzę za taką miłą i serdeczną osobę... do czasu. Każdy ma swoje granice. :-D

Owad
Owad: Przemądrzałość i cwaniarstwo, co on/ona nie jest.

Jak dla mnie najgorszą cechą jest AROGANCJA. Nikt mnie tak nie denerwuje, jak osoby aroganckie. Mam na ich punkcie alergię i szybko chcę opuścić ich towarzystwo. Wiem, że nigdy się nie dogadamy, bo ja cenię sobie w relacjach harmonię. Żadna strona nie wywyższa się, nie poniża tej drugiej osoby.
praksyda
praksyda
  7 lutego 2019
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 7729
Konto usunięte
Konto usunięte: Często tracisz nad sobą panowanie, czy jesteś raczej oazą spokoju?

nie jestem oazą spokoju, jak cos nie idzie po mojej mysli, jestem w stanie siarczyscie przeklinać.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Cię najbardziej denerwuje w drugim człowieku?

lizodupstwo, przymilanie się i przypodobanie na siłę ..przyklad: w pracy zebrali sie wszyscy do kierownika na imieniny na bukiet róż i poszli z życzeniami, wtf? jako jedyna nie poszłam, bo dla mnie to głupie zeby z kwiatami do faceta latać, który ma w dupie moje urodziny.
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, że byłbyś w stanie kogoś pozbawić życia? co musiałoby się stać, byś był zdolny do zabójstwa?

w samoobronie myślę ze tak.
AnusToKupa
AnusToKupa
  7 lutego 2019

Fake...kobiety nie stosuja przemocy a sa zawsze jej ofiarami.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Często tracisz nad sobą panowanie, czy jesteś raczej oazą spokoju?

Opanowanie to jedna z moich najbardziej dominujących cech.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Cię najbardziej denerwuje w drugim człowieku?

Strasznie nie lubię tzw. bajkopisarzy, czyli ludzi, którzy wyolbrzymiają i/lub przeinaczają rzeczywistość.
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, że byłbyś w stanie kogoś pozbawić życia? co musiałoby się stać, byś był zdolny do zabójstwa?


Myślę, że wyłącznie instynkt przetrwania. Z racji dużych pokładów empatii krzywdzenie kogokolwiek przychodzi mi z niebywałym trudem.
Podejmujesz wyzwanie?
GRADEK83
GRADEK83
  7 lutego 2019

Ah ta patologia z Łodzi

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  11 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Często tracisz nad sobą panowanie, czy jesteś raczej oazą spokoju?

Na trzeźwo, do rany przyłóż.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Co Cię najbardziej denerwuje w drugim człowieku?

Brak szacunku do innych ludzi, dwulicowość i niewywiązywanie się z danego słowa.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Myślisz, że byłbyś w stanie kogoś pozbawić życia? co musiałoby się stać, byś był zdolny do zabójstwa?

Nie wiem? Oczami wyobraźni nie jednego już mordowałem. Dobrze że za marzenia nie karzą.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W Krakowie słoneczko. Jedynym przeciwskazaniem do spacerku jest to:


Podobno się powietrze tam poprawiło z tego co słyszałem. Z tego co widzę po obrazku to bywało gorzej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz, mam bardzo podobnie.

Podobnie no no :pavarotti:
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak już ktoś zdenerwuje, to współczuję tej drugiej stronie! :-D

Wolałbym się nie znajdować w skórze tej osoby :twisted:
HardStyled83ddd0a
Jacek1982r
Jacek1982r
  11 lutego 2019
Jeśli tak to ok , hm mi codziennie nóż jest wbijany i trzymam się .
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  12 lutego 2019

He he..

Andrusek1984
Posty: 13 (po ~105 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
Andrusek1984
  12 lutego 2019

I wojna niepotrzebna jak matka zbija córkę ludzie sami powybijaja sie jak rodem z paradokumentów typu policjanci policjantki,dlaczego i itp.Dramat!!! 😭

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.