RICARDINIO48
RICARDINIO48
  6 lutego 2019 (pierwszy post)

Kobieta dziwnie się zachowuję, myślę że ma myśli sambojcze, proszę o pomoc

Kochanie76
Kochanie76
  6 lutego 2019

Jak dziwnie

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 lutego 2019

bardzo dziwnie

Pure4
Pure4
  6 lutego 2019

Jakiś update w tej sprawie? :woot:

Rozumiem, że pisałeś to pod wpływem emocji, ale myślę, że lepszą opcją pomocy będzie kontakt z jakąś linią zaufania, np.:
Centrum Wsparcia - bezpłatny telefon dla osób w kryzysie (czynny 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, także w święta): 800 70 2222

Trzymaj się.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta dziwnie się zachowuję,


Czyli jak :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: myślę że ma myśli sambojcze

Myślisz czy wiesz na 100%.
Lepiej żebyś nie wiedział jakie ja ma myśli :swir:
HardStyled83ddd0a
Julaseqqq
Posty: 2 (po ~80 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
Julaseqqq
  6 lutego 2019

Spotkaj się z nią albo wymień się z nią nr tel i pogadaj z nią przez telefon

marekbbbbbb
Posty: 3 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
marekbbbbbb
  6 lutego 2019

gdyby je znal to sam glowy by nie mial. .sprawa ma charakter dwu stronnyl .jak ktos chce to zrobic to zrobi !i nnikt mu nie przeszkodzi!chyba ze o litosc czy wspulczucie chodzi.taka metode terroru i szantazu ludzkosc twozy .bo lepiej i latwiej (ludzmi)simsami sterowac by zgodnie ze swoja przekonaniami kierowac!a ty- my wyboru nie mamy bo oni za nas kierowali

jesli wszyscy bedziemy wobec siebie utczciwii i sie tego nauczymy w nawyk wprowadzimy to krzywdy na siebie nie sprowadzimy !pozdrAWIAM WAS KOCHANE DZIEWCZYNT DLAA KTORTYCH GLOWE TRACIMY!

marekbbbbbb
Posty: 3 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
marekbbbbbb
  6 lutego 2019
d83ddcfad83ddcbdtym nas koduja

jesli wszyscy bedziemy wobec siebie utczciwii i sie tego nauczymy w nawyk wprowadzimy to krzywdy na siebie nie sprowadzimy !pozdrAWIAM WAS KOCHANE DZIEWCZYNT DLAA KTORTYCH GLOWE TRACIMY!

marekbbbbbb
Posty: 3 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
marekbbbbbb
  6 lutego 2019

tylko sami nie widza ze ich awatary sie psuja

jesli wszyscy bedziemy wobec siebie utczciwii i sie tego nauczymy w nawyk wprowadzimy to krzywdy na siebie nie sprowadzimy !pozdrAWIAM WAS KOCHANE DZIEWCZYNT DLAA KTORTYCH GLOWE TRACIMY!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.