BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 stycznia 2019 (pierwszy post)
https://www.o2.pl/artykul/do-rzeczy-po-tragedii-to-juz-pewne-tusk-wroci-do-polskiej-polityki-6340194029541505a

Jeszcze lepsza zmiana :D
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 stycznia 2019

Jak wróci to będzie. W polityce nie ma nic pewnego więc poczekam na niego.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  20 stycznia 2019

Przecież to był pewne. Od '89 każa następna zmiana jest lepsza od poprzedniej d83dde01 ale swołocz polskojęzyczna tworząca dobre zmiany zawsze ta sama.

GRADEK83
GRADEK83
  20 stycznia 2019

Zwolniło się miejsce w GDAŃSKU jak myślicie kto zostanie nowym prezydentem Gdańska :ziober2: Umarł Król niech żyje Król :D

Trochę ryzykuje wracając Adamowicz święty nie był a już o Tusku nie wspomnę tak więc ja na jego miejscu zainwestował bym te grube miliony zarobione w jakąś ochronę 24/h. No nic zobaczymy jak to się potoczy XD

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwolniło się miejsce w GDAŃSKU jak myślicie kto zostanie nowym prezydentem Gdańska Umarł Król niech żyje Król :D Trochę ryzykuje wracając Adamowicz święty nie był a już o Tusku nie wspomnę tak więc ja na jego miejscu zainwestował bym te grube miliony zarobione w jakąś ochronę 24/h. No nic zobaczymy jak to się potoczy XD


Wierzysz w zbiegi okolicznosci ? Ja juz dawno nie :D Nawet jesli bedzie mu potrzebna ochrona to Polska wroci pod kontrole niemcow. Z drugiej strony nic sie nie zmieni a dalej bedziemy okupowani.
GRADEK83
GRADEK83
  20 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Wierzysz w zbiegi okolicznosci ?

Czy ja wiem świrów nie brakuje... kto wie czy kiedyś nie wyjdzie na jaw to co tak naprawdę stało się w Smoleńsku czy faktycznie Mgła i Brzoza a może jednak jakieś osoby trzecie.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nawet jesli bedzie mu potrzebna ochrona to Polska wroci pod kontrole niemcow

Najpierw by musiał przejąć władzę...
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Z drugiej strony nic sie nie zmieni a dalej bedziemy okupowani.

Każde państwo chce jak najlepiej dla swojego i to nie tylko Niemcy czy USA albo Chińczyki tak było jest i będzie grunt aby nasz kraj w miarę to kontrolował.

Chodzą plotki że Niemcy będą chcieli wyjść z UE ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Viato
Viato
  20 stycznia 2019

Chyba liście grabić d83dde1d O tym, że Grzegorz zniszczę cię Schetyna odda mu władzę w PO trzeba zapomnieć. Schetyna od dawna walczył z Tuskiem o przywództwo w PO i nie po to wyżarł wszystkich tuskowców żeby pozwolić im wrócić. Tusk musiałby założyć własną partię, a tej nie bardzo ma z czego, bo cała lewa strona jest zagospodarowana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.