BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 stycznia 2019 (pierwszy post)

Czesc, Kolejny final WOSP :)
1. Popieracie taka inicjatywe?
2. Wlaczacie sie do akcji? _ wrzucacie do puszki? A moze kestescie wolontariuszami?
3. Mieliscie lub ktos z Waszych bliskich mial okazje korzystac ze sprzetu zakupionego z tej inicjatywy?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ASZABENE
ASZABENE
  13 stycznia 2019

3×TAK

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 stycznia 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. Popieracie taka inicjatywe?

50 na 50.
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 2. Wlaczacie sie do akcji? _ wrzucacie do puszki?

Nie.
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 3. Mieliscie lub ktos z Waszych bliskich mial okazje korzystac ze sprzetu zakupionego z tej inicjatywy?

Bliski - :tak:
HardStyled83ddd0a
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  13 stycznia 2019

3x Tak

GRADEK83
GRADEK83
  13 stycznia 2019

Dałem kiedyś chyba 2zl a tak to raczej nie obchodzi mnie WOSP. Troche to wstyd ze panstwa nie stac aby zapewnic obywatelom dobrej opieki zdrowotnej i sprzetu do szpitali. A koszty badan lub nawet dostanie sie na badania jest czasem nieosiagalny. No ale lepszy ryc jak nic. Mam tylko nadzieje ze zakupiony sprzet jest wlasnoscia WOSP bo to smieszne by bylo dac za darmo sprzet do szpitala gdzie przez dlugi komornik sprzedaje potem sprzet WOSP za grosze. Wole wspierac PCK.

Fradar
Fradar
  14 stycznia 2019

Niebezpieczna impreza

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niebezpieczna impreza

Masz rację, po tym co się wydarzyło w Gdańsku :smutny: lubiłem tego pana.
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niebezpieczna impreza


W kontekscie napasci na Prezydenta Gdańska, niestety tak...

Smutne, że ludzie, nawet tego typu akcje wykorzystuja do propagowania nienawisci i wzajemnej niecheci do siebie...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Jacek1982r
Jacek1982r
  15 stycznia 2019
Ta impreza akcja nie była wykorzystana do zabójstwa ! , złożyło się ku temu impulsy nerwowe uderzane do mózgu i tok prowadzenia który doprowadził do tego faktu .
Śmiem twierdzić że gdyby gość brał zgodnie z zaleceniami Lekarzy leki które mu zostały przypisane do czynu by nie doszło .
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: za 19 kwietnia 7846
Jacek1982r
Jacek1982r: Śmiem twierdzić że gdyby gość brał zgodnie z zaleceniami Lekarzy leki które mu zostały przypisane do czynu by nie doszło .


Już mu to nie będzie potrzebne, i do drugiego takiego podobnego ataku nie dojdzie prędko.
Ale kto wie co mu w więzieniu odbije i taka podobna sytuacja może spotkać spół więźnia z celi, to chory człowiek i nie wiadomo czy ma tam również psycha nie odbije. Po tym wszystkim chyba Owsiak rezygnuje z tego stanowiska.
HardStyled83ddd0a
Jacek1982r
Jacek1982r
  15 stycznia 2019
Leki będą i są mu potrzebne i nie więzienie bo to nie miejsce dla takich ludzi tylko oddział psychiatryczny zamknięty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 stycznia 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: Leki będą i są mu potrzebne i nie więzienie bo to nie miejsce dla takich ludzi tylko oddział psychiatryczny zamknięty

W sumie racja, ale zobaczymy co stwierdzą czy był poczytalny czy nie.
HardStyled83ddd0a
Viato
Viato
  15 stycznia 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 1. Popieracie taka inicjatywe?


Tak, ale ze szczegółowym opierającym się na fakturach szczegółowym, rocznym rozliczeniu i jeżeli daje na orkiestrę i na chore dzieci, to kwota ta w całości ma trafić do owych dzieci, a nie na taplanie się w błocie

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 2. Wlaczacie sie do akcji? _ wrzucacie do puszki? A moze kestescie wolontariuszami?


owszem jak widzę dzieciaczka z wyciągniętą puszką, trudno mu odmówić! Uważam to jednak za najgorszy rodzaj manipulacji ludzkimi uczuciami, bo z góry wiadomo, że dziecku nie odmówimy....!

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: 3. Mieliscie lub ktos z Waszych bliskich mial okazje korzystac ze sprzetu zakupionego z tej inicjatywy?


Nie! I o zgrozo coraz częściej spotykam się z opinią, że sprzęt który jest oklejony naklejkami zakupiły szpitale ze swoich pieniędzy a Orkiestra dała tylko serduszka!
Viato
Viato
  15 stycznia 2019

Najbardziej irytuje mnie gadka.... Owsiak dał na szpitale tyle i tyle.... Nie! Owsiak nie dał ani złotówki, ani grosika! Dałam ja, ty, on, ona ono, oni! Ciągle za to zastanawiam się jakim cudem facet który wraz z całą swoją rodziną nie przepracował ani jednego dnia w swoim życiu, wybudował chawirę wielkości Wawelu, utrzymał rodzinę i zgromadził na swoich bankowych kontach 40 mln zł?! Ktoś mi to logicznie wytłumaczy?!

Niunia1124
Niunia1124
  15 stycznia 2019

Viato a skąd wiesz ile ma na koncie ? Siedzisz mu w portfelu? Sory ale on tez poświęca swoj czas i w ogóle to też mu się coś należy. Chyba że ty pracujesz za darmo. To chętnie przyjme Cię do pracy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.