Avatar użytkownika VictorNavorskiVictorNavorski
Posty: 22 (po ~426 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 37
VictorNavorski
  10 stycznia 2019 (pierwszy post)

Często się zdarza spotykać profile kobiet które są nieaktualne, a ponadto można zauważyć że są tak zagubione, że nie wiedzą co chcą i co wybrać, interesuje w większości kobiet wygląd który nie zapewni jej szczęścia, co z tego że poleci na wygląd, skoro pod skórą może być Diabeł ?
Najczęściej kobiety nie potrafią dobrać sobie partnera do życia wiecznego.
Kiedyś jak się zagadało do kobiety, to rozmowa potem szła wre, a w tych czasach odezwać się do kobiety, to się nie odezwie, albo zablokuje, albo wda się w niepotrzebną Pyskówkę.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 stycznia 2019

Radzę spróbować zagaić kobietę w realnym życiu.

:ziober2:
Avatar użytkownika VictorNavorskiVictorNavorski
Posty: 22 (po ~426 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 37
VictorNavorski
  10 stycznia 2019

Próbowałem w każdym pojeździe, w każdym MPK, PKS, Przewoźnicy, InterCity, KD, PR. d83dde03

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  10 stycznia 2019

A w samolocie?

:ziober2:
Avatar użytkownika VictorNavorskiVictorNavorski
Posty: 22 (po ~426 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 37
VictorNavorski
  10 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To już jest drogi interes bez pokrycia ;) d83dde03
Nie ma co przesadzać...

Kobiety muszą się opamiętać i zmienić się na lepsze.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 stycznia 2019

A o czym chcesz gadac ? Masz jakies tematy ?

Avatar użytkownika VictorNavorskiVictorNavorski
Posty: 22 (po ~426 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 37
VictorNavorski
  11 stycznia 2019

Nie rozmawiam z osobami bez prawdziwych zdjęć, samo to o nich świadczy.

GRADEK83
GRADEK83
  11 stycznia 2019

Aha tak czytam i dochodzę do tego ze to nie kobiety sa problemem tylko Ty sam bo zagadujesz do tych najładniejszych a te mają adoratorów na pęczki wiec moze to ty im się nie podobasz i dla tego cie zbywaja. Nie zapominaj o tym ze to kobieta wybiera nie facet.

praksyda
praksyda
  11 stycznia 2019

seriously?

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  11 stycznia 2019
VictorNavorski
VictorNavorski: Kobiety muszą się opamiętać i zmienić się na lepsze

Pogoda Za Oknem Nie Chce Się Zmienić Na Lepsze A Ty Wymagasz Od BÓG Winnej Kobiety Zmiany
Avatar użytkownika VictorNavorskiVictorNavorski
Posty: 22 (po ~426 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 37
VictorNavorski
  11 stycznia 2019

Kobiety potrafią tylko pieprzyć jakie to one nie są wspaniałe, oceniają każdego faceta z góry, a wygląd nie jest w życiu najważniejszy, tylko wnętrze co oferuje facet, ale jak to kobieta, jest zawsze bardzo niepoważna.
Kobiety zawsze są winne wszystkiemu, bo gdyby one takie nie były, to nie dochodzuiło by do chorych sytuacji, wiem coś na ten temat, bo przechodziłem z wielowa i mam doświadczenie na tyle duże, że wystarczy że spojrzę i wiem jaka ona jest.

Tylko tępe i puste kobiety uwarzają że wygląd jest najważnieszy, przy czym przyznają się do tego, że na starość rzucą faceta i pomimo starości znajdą ładniejszego.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  11 stycznia 2019

Słuchaj, kobiety to już dawno są zajęte mają mężów i dzieci ;) a to co pozostało, to są dziewczynki, tylko nieraz z 3 z przodu, a resztę sam sobie dopowiedz ;)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 stycznia 2019

:D :D :D grubo...troszkie za grubo :D

GRADEK83
GRADEK83
  11 stycznia 2019
VictorNavorski
VictorNavorski: a wygląd nie jest w życiu najważniejszy,

Dla mnie jest XD
VictorNavorski
VictorNavorski: Kobiety zawsze są winne wszystkiemu

No trochę w tym prawdy jest jak by nie Ewa to dziś wszyscy byli byśmy w raju PONOĆ XD
VictorNavorski
VictorNavorski: przy czym przyznają się do tego, że na starość rzucą faceta i pomimo starości znajdą ładniejszego.

Tak to my robimy XD Aby taka mogła myśleć o młodszym jednak tak jak i stary facet do tego potrzebne są pieniądze. Kiedyś mi pewna laska wypominała że te ładne kobiety aby były takie ładne muszą sporo pieniędzy w to inwestować czyli wychodzi na to że próżność idzie w parze z urodą i niestety pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć więc trzeba płacić. Z urodą jest taki problem tylko że jest krucha i przemija a uczucie to prawdziwe ponoć nie no albo przywiązanie do portfela jak kto woli.
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  11 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: grubo...troszkie za grubo :D

mówisz że będzie ban forever xD pfff... foch forever xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.