DorotaSiwek
DorotaSiwek
  10 stycznia 2019 (pierwszy post)

Temat jest dosyć ważny , jeśli ktoś chce hejtować niech nie pisze najlepiej nic.

http://tds.blox.pl/2019/01/TDS-w-obronie-dzikow.html

WucWioski
WucWioski
  14 stycznia 2019

Ale po bożemu było trzebienie całych chlewni ze zdrowym stanem stada.

Viato
Viato
  15 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat jest dosyć ważny , jeśli ktoś chce hejtować niech nie pisze najlepiej nic.http://tds.blox.pl/2019/01/TDS-w-obronie-dzikow.html


A dlaczego ma nic nie pisać?! Dlaczego różnicę w poglądach uważasz za hejt?! Po 1 populacja dzików jest rokrocznie zmniejsza z tego powodu, że tereny leśne są niewystarczające dla kolejnych stad, a jak tutaj ktoś wspomniał populacja ich zwiększa się rokrocznie 2x. Po2, dziki są nosicielami wirusa ASF o którym jak mniemam nie masz nawet bladego pojęcia i zwyczajnie lecisz "przekazem dnia". Po 3 Stada dzików zagrażają bezpieczeństwu nie tylko upraw rolnych za zniszczenie których płaci skarb państwa czyli ty, ja i pan/pani, ale stanowią bezpośrednie zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi! Stada zaczynają coraz bliżej podchodzić pod zabudowania gospodarcze, wychodzić na drogi itd. Spotkanie taiej lochy z małymi przez wracające ze szkoły dziecko, może skończyć się tragicznie(rozszarpaniem) Po 5. Nie przekonuje mnie argument kolorowego co do prośnych loch przeznaczonych do odstrzału.... Wybija się całe stada trzody chlewnej w tym prośne maciory...! Ale o tym nikt nie wspomina?! Po 6 aberracja dla mnie jest obrona dzika kosztem człowieka! Wam się chyba wartości pomieszały?!! Człowiek od poczęcia, to zlepek komórek, a dzik od zapłodnienia to malutki dziczek?! Zdecydujcie która narracja jest u was obowiązująca, bo uprawianie polityki na tego typu oczywistej oczywistości, jest żenująco niskich lotów, a hipokryzja aż razi i nic na tym nie ugracie!
Viato
Viato
  15 stycznia 2019

Jak na moje oko, to siedzisz zamknięta w tym swoim warszawskim "kurniku" o wymiarach 2x2, na 10 piętrze, ochrania cię policja której ja płacę z moich podatków żeby chroniła twoją doopę, i z nudów siejesz propagandę, bo o mechanizmach działających w przyrodzie nie masz nawet bladego pojęcia!

Viato
Viato
  15 stycznia 2019

Tutaj masz tabelę odstrzału dzików jaki odbywa się co roku i jak widzisz jest on znacznie mniejszy jak w latach poprzednich! Gdzie ta masowa rzeź i holokaust, bo taka retoryka u was dominuje?! Tak chętnie przywiązujecie się do drzew, czekam, kiedy przywiążesz się do dzika mieszkanko kurnika na 10 piętrze wieżowca?! Z tej perspektywy też strugałabym "bohaterkę"d83dde1cd83dde1d

KrzsztofKirees
Posty: 7 (po ~51 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
KrzsztofKirees
  16 stycznia 2019

krzsztyof 30 lala 31 lala 21 lala kirees

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 stycznia 2019

Najtrudniejszy moze byc dysonans poznawczy w momencie kiedy lemingi dowiedza sie ze niemcy pochwalily odstrzal...

KrzsztofKirees
Posty: 7 (po ~51 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
KrzsztofKirees
  18 stycznia 2019

krzsztyof kirees 31 lala 21 lala d83dde0a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.