Erf
Erf
  22 grudnia 2018 (pierwszy post)

Jedzcie, jedzcie, bo się zepsuje. Dołożę ci Stasiu bo marnie wyglądasz.. Dobry ten bigos, taki nie za słodki.

Co tam, jak tam, jak święta? Samotne w piwnicy, u mamy czy z partnerem/partnerką?

Ruskie czy z kapusta i grzybami?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  22 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam, jak tam, jak święta? Samotne w piwnicy, u mamy czy z partnerem/partnerką?


My jeszcze nie swietujemy...
Zaczynamy w poniedzialek :)
Na Wigilie wybieram sie do rodzicow. Pierwszy dzien Świąt spędzam z rodzną mojego mężczyzny, a drugi zarezerowany mam dla znajomych.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ruskie czy z kapusta i grzybami?

zdecydowanie kapusta z grzybami :zakochany:

a jak to wyglada u Ciebie?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  22 grudnia 2018

Wigilia jak zwykle przy stole, po kolacji zjazd gości ok 20 osób ( again...d83dde16), %%%, gadanie głupot obgadywanie reszty rodziny itp xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Samotne w piwnicy

Może nie w piwnicy, ale w kanale w sensie że w garażu, jak zwykle zajmę sie moją kochanicą, bo także dostanie prezent na Święta d83dde01
Tak ... jestem maniakiem i nawet święta nie powstrzymają mnie od majstrowania przy moim aucie. Był to także powód do zerwania z jedną, a już prawie się z nią ożeniłem... ufffff....
Drugi dzień świąt pewnie gdzieś pojadę d83dde1d
Pierogi tylko z kapustą i grzybami, do tego rybka z fasolą i kapustą z grzybami, oraz barszczyk z uszkami, i nic więcej mi nie potrzeba, ale próbować muszę wszystkiego d83dde16
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedzcie, jedzcie, bo się zepsuje.

Jak zwykle za dużo jedzenia, więc żeby się nie zmarnowało jem regularnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam, jak tam, jak święta? Samotne w piwnicy, u mamy czy z partnerem/partnerką?

Wigilia z rodziną będzie a reszta pracowicie w piwnicy spędzona.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ruskie czy z kapusta i grzybami?

Jakie Ty ulepiłaś?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  22 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Był to także powód do zerwania z jedną, a już prawie się z nią ożeniłem... ufffff....

Kobieta która nie jest wstanie podzielić się swoim chłopem z jego pasją to niestety ale musi wybrać albo on i pasja albo on i pantofel.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedzcie, jedzcie, bo się zepsuje.

Lepiej zjeść i zwymiotować jak by miało się zmarnować :ziober2:
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam, jak tam, jak święta?


dzisiaj lepiej, wczoraj gorzej

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry ten bigos, taki nie za słodki.

ja wiem, że cioci bigos jest najlepszy na świecie, ale w tym roku bigos niezbyt smaczny, tak, tak, to zapewne wina kapusty,
ciocia przecież wyśmienicie gotuje,
gwarantuję, że ciotka będzie śmiertelnie obrażona i za chińskiego boga ponownie nie zacznie wciskać wam żarcia, macie spokój

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.