MarlenaBienkowska
MarlenaBienkowska
  20 grudnia 2018 (pierwszy post)

Jak tu się poruszać , jak pisać i jak zobaczyć kto mnie odwiedza jak tu reklama nakłada się na reklamę 😧😧😧 koszmar
Może lub raczej na 100% trzeba dokonać opłaty wtedy ...... Mhh zbyt rzadko tu jestem , sorry ....pozdrawiam wszystkich 🌻✌

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  20 grudnia 2018
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: jak tu reklama nakłada się na reklamę


Witam Zapraszam CIĘ tu
https://fotka.com/forum/fotka/1192267,Zwariowaliscie_juz_z
praksyda
praksyda
  20 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

nom, jak za duzo czegoś to nawet i świnia nie zeżre.

Agnieszczak musi też karpia jeść w święta, to i trzeba jakos zarobić przez caly rok, użytkowinków mało, na gwizdach zbytnio nie zarobi a reklama to już coś.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znak贸w)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 grudnia 2018
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Jak tu się poruszać , jak pisać i jak zobaczyć kto mnie odwiedza jak tu reklama nakłada się na reklamę

Wykupując gwiazdę przez klub gwiazd zlikwidujesz reklamy i będziesz widzieć prawie wszystko oraz zaczynać można dziennie 200 nowych rozmów.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  20 grudnia 2018

Ublock daje radę. A spamu w wiadomościach nie odczytuję nawet.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znak贸w)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  20 grudnia 2018

Reklamy faktycznie osiągnęły alarmujący poziom aktywności. Ale ten spam to też jest dramat. Myślę "ooo, wreszcie moja żona się znalazła i pisze pierwsza wiadomość!". A tu nie. Otwieram i widzę ten shit. No nic, chyba jeszcze mnie nie odnalazła :D

Podejmujesz wyzwanie?
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  20 grudnia 2018
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Jak tu się poruszać , jak pisać i jak zobaczyć kto mnie odwiedza jak tu reklama nakłada się na reklamę 😧😧😧 koszmar

Jak masz przeglądarkę CHROME zainstaluj sobie rozszerzenie Ghostery i po problemie. A jak masz Firefoxa to też jest.
MarlenaBienkowska
MarlenaBienkowska
  25 grudnia 2018

Dziękuję za poradę życzliwy człowieku :-)

ArturKowalski1998
Posty: 2 (po ~10 znak贸w)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
ArturKowalski1998
  26 grudnia 2018

Hit

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.