lifeisapassion
Posty: 7 (po ~584 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 11
lifeisapassion
  18 grudnia 2018 (pierwszy post)

To mega zaskakujące jak łatwo przychodzi ocenianie ludzi przez pryzmat wyglądu. Wystarczy sekunda, dwie i ... nie, nie będę tu jechał piosenką z M jak Miłość... Nie będzie dalej ... "i nagle wiesz, czego od życia chcesz", ponieważ najzwyczajniej w świecie, odnoszę wrażenie, że połowa kompletnie nie wie czego od życia chce. Najbardziej mnie bawi gadanie wszem i wobec, że wygląd nie ma znaczenia. No tak, przecież ważniejszy charakter, to co jest w środku i bardzo dużo cech, które musiałbym wymieniać bardzo długo aż doszedłbym do tego mitycznego wyglądu, który w wersji oficjalnej jest umieszczony gdzieś na samym dnie koszyka, pośród wszystkich tych "towarów" w tym sklepie wyobrażeń. Tymczasem jest to zwykły bull sh*t, dla mniej ogarniętych w języku rosyjskim (śmieszek) informuję, że to pospolita GUZIK PRAWDA. Spędzając tutaj niewielki ułamek wolnego czasu, przekonałem się o tym bardzo dobrze. Dostaje lawinowo "nie" i tu nie chodzi o to, czy zasłużenie, czy nie. Chodzi o to, że jak później rozmawiam z tymi niektórymi dziewczynami, to dowiaduję się, że właściwie nie wiedzą dlaczego dały nie, bo w sumie CYTUJĘ - takich gości jak ja jest tutaj niewielu, którzy potrafią się w miarę wysłowić, nie wysyłają k... do dziewczyny, czy na samym starcie nie piszą o "zabawach". Więc pytam, skąd te nie? Czyżby wygląd? Ok, umówmy się, jestem troszkę przystojniejszy od stracha na wróble, więc czasem i ja dostanę serducho - mimo, że absolutnie nikogo tu nie szukam, bo nie sądzę, że jestem wstanie znaleźć tutaj odpowiednią osobę - to miło od czasu do czasu przekonać się, że jest ktoś, kto woli mnie najpierw poznać, ewentualnie bez poznawania mnie lubi. Naprawdę to fajne, ale ja nie o tym... Przeglądam Wasze profile i co trzecia ma napisane jakieś górnolotne, filozoficzne teksty o miłości, życiu, ogólnie mówiąc egzystencji. Część ma opisy sugerujące, że nienawidzą przedmiotowego traktowania... więc skąd ta hipokryzja ? Skąd to wywalanie do śmietnika zanim tak naprawdę się spróbuje? Może ten wygląd jednak ma znaczenie? A jeśli tak, to podejdź, spójrz w lustro i przyznaj się do tego, a nie na forum publicznym pozujesz na kogoś innego niż w rzeczywistości jesteś. I żebyśmy się zrozumieli... Nie potrzebuję tutaj żadnych serc, bo jestem tutaj tylko chwilkę, jestem spełniony więc naprawdę to ostatnia rzecz, na której mi zależy... Po prostu takie przemyślenia rzucam w eter i może chociaż ktoś raz się zastanowi nad tym, czy aby na pewno jest ze sobą spójny, a jego życie to jest real life, a nie wyimaginowany obraz tego kim byście chciały być.

Nie odnoszę się tutaj do Panów, bo myślę, że męskość jest tutaj mocno poniewierana poprzez skamlanie w komentarzach o uwagę, o to by kobieta się zlitowała i napisała jakąkolwiek wiadomość, bo wy chcecie się zabawić... Troszkę wysiłku albo miej na tyle honoru i wydaj parę groszy na premium... Dramat. Pozdrawiam i bez urazy

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  26 grudnia 2018
lifeisapassion
lifeisapassion: To mega zaskakujące jak łatwo przychodzi ocenianie ludz

1. Każda ocena tutaj jest kłamliwa, nie wierzę ani w decyzję na Tak, ani na Nie.
2. Zło nigdy nie będzie sprawiedliwe, nie będzie też lustrem dla człowieka, to chyba proste.
3. Kto by się tym przejmował.
4. Ocenianie jest dobre dla dzieci, myślałem, że w pewnym wieku ludzie chcą się poznawać, by po rozmowie móc stwierdzić czy chcą spędzać ze sobą czas. Tak jak pisałem, dojrzałość jest cnotą niedostępną dla pewnego rodzaju stworzeń Bożych.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  26 grudnia 2018

A jak te stworzenia nie są Boże, to co wtedy ?? 😁😁😁

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: stworzenia

Wszyscy jesteśmy Jego dziećmi. Nie które okazały się niegrzeczne? d83dde0a
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  26 grudnia 2018
lifeisapassion
lifeisapassion: Szkoda czasu :)

skoro szkoda czasu to nie trać go tutaj i wyloguj sie do życia
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  26 grudnia 2018

Czyli nie masz na tyle taktu, żeby uszanować, że ktoś może być po prostu ateistą..??

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: że ktoś może być po prostu ateistą

Gorzej jak może nie być człowiekiem. d83dde09
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 grudnia 2018
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: Zaiste ci powiadam jeśli moc maści nie zadziała to czopka zaaplikować będzie trzeba

skoro tak medrcze powiadacie zaiste prawdę głosicie, zaprawdę powiadam wam, że dzieło wasze trudy napotka,
nie lękajcie się jednak, bo cel słuszny i zbawienny, ulgę przynoszący, zatem do dzieła

Akcja " Czopek" rozpoczęta, Bazyli prosimy o relacje.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 grudnia 2018
lifeisapassion
lifeisapassion: przez moment powiało światem i wyższą inteligencją.


bo w dobrym tonie jest być w bon ton'ie,

przez moment post pisałam na stojąco, na nogach szpilki, a więc inteligencja nie miała wyboru, musiała być wyższa

lifeisapassion
lifeisapassion: Przez moment

o, to już 2 momenty, odczuwam zażenowanie tą całą sytuacją, nie wiem czy sprostam dalszym oczekiwaniom

lifeisapassion
lifeisapassion: Utopiłaś się we własnej ironii

coo? u-to-pi-łam? nic z tego kolego, podobno nieźle pływam

ale co tam, niech ci będzie, łap do swojego scenariusza

Zagrzmiało złowrogo, złowieszczo zaszumiały drzewa, ale Jaga szła dalej.
Nagle wiedźma znikła, dało się słyszeć tylko stłumione bul, bul.
Jaga próbowała wyrwać się z tej piekielnej kipieli, ale woda z ogromną siłą ciągnęła ją w swą czeluść.
Walka była zaciekła.
Kto wygrał?
Niewiadomo.
Różnie ludzie powiadają.
Starzec Lifeispassion, człek prawy i spełniony zarzeka się, że wściekła kipiel zatopiła wiedźmę.
Jej ironiczna kamizelka została odnaleziona.
Unosiła się na powierzchni wody.
Niestety, o Jadze, słuch zaginął.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 grudnia 2018

@Przeczytajopis
@MilosciBezGrzechu
czy cdn?
czekam w napięciu

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 grudnia 2018

"świnta", "świnta" i po "świntach"... czyli znane wszystkim klimaty
https://www.youtube.com/watch?v=ToA_06PTr6w

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

lifeisapassion
Posty: 7 (po ~584 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 11
lifeisapassion
  26 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: lifeisapassion: Szkoda czasu :) skoro szkoda czasu to nie trać go tutaj i wyloguj sie do życia


... w ogóle mam wrażenie, że nie zrozumieliście tego co chciałem przekazać,

Wchodzę tutaj na 5 minut raz- dwa razy dziennie. Jestem tu tylko w celu kontakt z koleżanką, z którą nie ma szansy inaczej pogadać .
lifeisapassion
Posty: 7 (po ~584 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 11
lifeisapassion
  26 grudnia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: lifeisapassion: przez moment powiało światem i wyższą inteligencją. bo w dobrym tonie jest być w bon ton'ie, przez moment post pisałam na stojąco, na nogach szpilki, a więc inteligencja nie miała wyboru, musiała być wyższalifeisapassion: Przez moment o, to już 2 momenty, odczuwam zażenowanie tą całą sytuacją, nie wiem czy sprostam dalszym oczekiwaniomlifeisapassion: Utopiłaś się we własnej ironii coo? u-to-pi-łam? nic z tego kolego, podobno nieźle pływamale co tam, niech ci będzie, łap do swojego scenariusza Zagrzmiało złowrogo, złowieszczo zaszumiały drzewa, ale Jaga szła dalej. Nagle wiedźma znikła, dało się słyszeć tylko stłumione bul, bul. Jaga próbowała wyrwać się z tej piekielnej kipieli, ale woda z ogromną siłą ciągnęła ją w swą czeluść. Walka była zaciekła. Kto wygrał? Niewiadomo. Różnie ludzie powiadają. Starzec Lifeispassion, człek prawy i spełniony zarzeka się, że wściekła kipiel zatopiła wiedźmę. Jej ironiczna kamizelka została odnaleziona. Unosiła się na powierzchni wody. Niestety, o Jadze, słuch zaginął.


zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew....
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  27 grudnia 2018
lifeisapassion
lifeisapassion: ZLOMlARZ: lifeisapassion: Szkoda czasu :) skoro szkoda czasu to nie trać go tutaj i wyloguj sie do życia... w ogóle mam wrażenie, że nie zrozumieliście tego co chciałem przekazać, Wchodzę tutaj na 5 minut raz- dwa razy dziennie. Jestem tu tylko w celu kontakt z koleżanką, z którą nie ma szansy inaczej pogadać .

Dziwne...21 wiek, a koleżanka ma dostęp tylko do Fotka 😁😁😁😁. Swoją drogą- skoro tu wchodzisz dla koleżanki, to czemu wylewasz żale na forum, że nie podobasz się kobietom..???
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwne...21 wiek, a koleżanka ma dostęp tylko do Fotka 😁😁😁😁

a może koleżanka ma tylko kompa na korbkę i Nokię 3310

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą- skoro tu wchodzisz dla koleżanki, to czemu wylewasz żale na forum, że nie podobasz się kobietom..???

żeby przerzucić winę z jednostki na ogół, wśród tych wstrętnych kobiet jest owa koleżanka, dla której odwiedza portal 2xdziennie,
ale tylko na 5 minut, jeszcze się dobrze nie rozkręci, a już kończyć musi, ach ten niedosyt

spełniony lifeisapassoin nie chce wskazywać paluchem, że o nią mu chodzi, dlatego zwala winę na nas wszystkie,
oskarżając o brak serducha, liczy na jej "zainterezowanie",
a jeżeli przy okazji na orbitę jego zainteresowań trafi jakaś inna to przecież od przybytku głowa nie boli, ot taki miły drobiazg, niezobowiązujący souvenir od losu,

teraz czaisz cza-czę?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  28 grudnia 2018

Czaję. A już mu chciałam dać ❤żeby chłopa na duchu podnieśc , ale marny mój trud , skoro jego cały świat to "5minutowa koleżanka". Ehhh..życie 😞

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.