Paul378
Posty: 8 (po ~163 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Paul378
  7 grudnia 2018 (pierwszy post)
d83dde02Czy kobiety wolą "Facetów" którzy nie myślą o "Przyszłości" tylko się stroja na okrągło jak kobiety?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Owszem. To kryterium utrzymuje się do czasu narodzin dziecka. To punkt kulminacyjny, po którym parametry poszukiwań zmieniają się diametralnie.

Podejmujesz wyzwanie?
Paul378
Posty: 8 (po ~163 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Paul378
  7 grudnia 2018

Poza elekwentną odp na pytanie wiecej do dyskusij nie wnosisz...Nw juz kompter zjadł wasz rozum...

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 grudnia 2018
Paul378
Paul378: Poza elekwentną odp na pytanie wiecej do dyskusij nie wnosisz...Nw juz kompter zjadł wasz rozum...

Zadales pytanie - dostales odpowiedz. Wytlumacz mi jakiej cegielki do budowy tematu oczekiwales?

Popieram zdanie Eldima. Oprocz tego wiele zalezy od wieku kobiet. Im mlodsze tym mniej skomplikowane priorytety.
Liczy sie wyglad, status i to czy bedzie mogla sie nim pochwalic przed znajomymi. Jak juz sie rozczaruje, ze lobuz wcale nie kocha najbardziej. To sie szuka stabilnosci, spokoju i ogniska domowego. Mezczyzny, ktory bedzie opora w zyciu i przyjacielem.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Paul378
Posty: 8 (po ~163 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Paul378
  7 grudnia 2018

Sadze ze najpierw na grafiku znajduje sie piorytet,,, Zadajmy "Sb" pytaanie kto marzy o Powaznym zwiazku? wiekszosc odp ze " NIE""...?

Paul378
Posty: 8 (po ~163 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Paul378
  7 grudnia 2018

To facet ma wyglad i kase i co Teraz robicie?

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 grudnia 2018
Paul378
Paul378: Sadze ze najpierw na grafiku znajduje sie piorytet,,, Zadajmy "Sb" pytaanie kto marzy o Powaznym zwiazku? wiekszosc odp ze " NIE""...?

Skad to negatywne nastawienie? Rozumiem, ze to na podstawie swoich zlych wspomnien z przeszlosci, ale nie nalezy przekreslac wszystkich, bo pare razy w zyciu "mi nie wyszlo".
Kazdy ma inne priorytety w zyciu i trzeba trafic na odpowiednia osobe, z podobnym celem i mysleniem.

Paul378
Paul378: To facet ma wyglad i kase i co Teraz robicie?

Dziwne pytanie. To mu moge pogratulowac.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Paul378
Posty: 8 (po ~163 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Paul378
  7 grudnia 2018

Czy Ty jestes Powazna teraz ludzie zachowja sie jak pedofile chcesz rozglosu to pow3iedz a nie

Eldim
Eldim: Owszem. To kryterium utrzymuje się do czasu narodzin dziecka. To punkt kulminacyjny, po którym parametry poszukiwań zmieniają się diametralnie.


Aaa z drugiej paryy wy nie macie wygladu bo nie oszukujmy sie bez Makijazu Ciezko wam wyrwac kogos.... i co teraz "Lapiduch " sie wlacza
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 grudnia 2018
Paul378
Paul378: Zadajmy "Sb" pytaanie kto marzy o Powaznym zwiazku? wiekszosc odp ze " NIE""...?


Większość ludzi dąży do stabilizacji i założenia rodziny, kwestia jedynie, kiedy dana osoba odkryje w sobie tę potrzebę.Pewnie nie idzie Ci podryw na fotce, lecz nie przejmuj się majster, bo to fałszywa próbka statystyczna. Społeczność portalu ewoluowała w złym kierunku i nie jest łatwo nawiązać tu poważną relację. Ale co ja tam wiem, mi przecież komputer zeżarł rozum.

BTW:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Popieram zdanie Eldima

To jest chyba jakieś święto d83dde0f
Podejmujesz wyzwanie?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Paul378
Paul378: Czy Ty jestes Powazna teraz ludzie zachowja sie jak pedofile chcesz rozglosu to pow3iedz a nie Eldim: Owszem. To kryterium utrzymuje się do czasu narodzin dziecka. To punkt kulminacyjny, po którym parametry poszukiwań zmieniają się diametralnie. Aaa z drugiej paryy wy nie macie wygladu bo nie oszukujmy sie bez Makijazu Ciezko wam wyrwac kogos.... i co teraz "Lapiduch " sie wlacza

:woot:

Zostawie to bez komentarza, bo wydaje mi sie, ze nie mamy o czym dyskutowac.
Co do wygladu to rzecz gustu. Komus moge sie spodobac dla innych zas moge byc brzydka. Nie da sie kazdemu dogodzic i trzeba sie z tym pogodzic. Ja osobiscie nie mam problemow najmniejszych z "wyrywaniem", ale nie moge sie wypowiadac za cala plec piekna w jednoosobowym skladzie. ;-)

Eldim
Eldim: To jest chyba jakieś święto

Wydaje Ci sie. Po prostu czasem nie daje tego do zrozumienia. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Paul378
Posty: 8 (po ~163 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 10
Paul378
  7 grudnia 2018

Co uroda trzyma Twoje Dziecko????a za co utrzymasz Dzieci? jestes Chora?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 grudnia 2018

Niestety, ale to ty przejawiasz pewne oznaki niedyspozycji psychicznej.

Podejmujesz wyzwanie?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 grudnia 2018
Paul378
Paul378: Co uroda trzyma Twoje Dziecko????a za co utrzymasz Dzieci? jestes Chora?

Ty to piszesz powaznie czy masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Ja to sie wcale nie dziwie, ze ciezko Ci kogos "wyrwac" skoro masz tak rozwiniete logiczne myslenie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.