| Fotka.com
DIAMENTOWYkica
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DIAMENTOWYkica
  24 November 2018 (pierwszy post)

Witajcie. Ostatnio moje konto zostało skopiowane wraz ze zdjęciami. Założyłem nowe i pisząc na czacie haker znów skopiował moje konto razem ze zdjęciami. Pisałem do wolanda i do moderatorów. Woland napisał tylko żeby iść na policję a nic nie mogą z tym zrobić. Ja jestem obecnie za granicą i mogę iść z tym do ambasady ale mam 100 kilometrów. Dlaczego fotka nie może takiego gościa zgłosić coś z tym zrobić? Kupowałem konta premium i już nie kupię myślę o usunięciu profilu Ponieważ zrobiło się to okropne dziadostwo przez tego debila. Piszę I wyzywa ludzi w moim imieniu zakłada taki sam nick i zdjęcia kopiuje. Jak ktoś miał podobny przypadek to proszę pisać. Także fotka straciła klienta już nie kupię konta premium!!!Diamentowy

MalinaDYM
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 5867
MalinaDYM
  24 November 2018

Eeeeeeeeeeee tam techniczna to świeżak jest :D

Avatar użytkownika jestemwczorajszajestemwczorajsza
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 November 2018

Dzień dobry. Ten użytkownik obok hakera nawet nie stał. Skopiowanie czyjegoś profilu nie wymaga szczególnych umiejętności.
Co do zgłoszenia. W jaki sposób portal ma go zgłosić? Z czego wiem, z godnie z naszym prawem tylko poszkodowany może zgłaszać takie rzeczy na policje.
Moderatorzy ze swojej strony mogą jedynie blokować jego profil.
Więc za każdym razem gdy go widzisz zamiast karmić trolla i wdawać się w dyskusję, po prostu zgloś go do FP. Każdy z nich szybko się tym zajmie.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Elomelllo
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 9
wpis jest ukryty
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 November 2018

Ostatnio haker włamał się mojemu bratu na konto Xbox Gold pobrał mu kasę z konta. Napisał do Makresoft i odali kasę a ty masz się czym przejmować napisz do Administracji: https://fotka.com/kontakt#formularz
Acha ci Hakerzy :-)

HardStyle d83ddd0a
pawcio66
pawcio66
  25 November 2018

tehnic to wspaniały człowiek, cześć i chwała bohaterom !

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  26 November 2018

Dlaczego ludzie za hasło do profilu ustawiaja dupa123 a potem smierdza znaczy sie dziwią ze jest tak a nie inaczej. I proszę ja cię bardzo nie lataj na polucję z takimi sprawami typu ptaszek.

waszaStara
waszaStara
  26 November 2018

DIAMENTOWY JA CIEBIE SZANUJE!!

waszaStara
wpis jest ukryty
Fradar
Reputacja: -92 | BluzgometrTM: 7
Fradar
  26 November 2018

Miałem podobny przypadek. Haker włamał mi się na konto. Ale to tak mi się włamał, że masakra. I usunął mi zdjęcie. To był haker z wyższej półki.

Better place

EloMelo1
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.