DIAMENTOWYkica
DIAMENTOWYkica
  24 listopada 2018 (pierwszy post)

Witajcie. Ostatnio moje konto zostało skopiowane wraz ze zdjęciami. Założyłem nowe i pisząc na czacie haker znów skopiował moje konto razem ze zdjęciami. Pisałem do wolanda i do moderatorów. Woland napisał tylko żeby iść na policję a nic nie mogą z tym zrobić. Ja jestem obecnie za granicą i mogę iść z tym do ambasady ale mam 100 kilometrów. Dlaczego fotka nie może takiego gościa zgłosić coś z tym zrobić? Kupowałem konta premium i już nie kupię myślę o usunięciu profilu Ponieważ zrobiło się to okropne dziadostwo przez tego debila. Piszę I wyzywa ludzi w moim imieniu zakłada taki sam nick i zdjęcia kopiuje. Jak ktoś miał podobny przypadek to proszę pisać. Także fotka straciła klienta już nie kupię konta premium!!!Diamentowy

MalinaDYM
MalinaDYM
  24 listopada 2018

Eeeeeeeeeeee tam techniczna to świeżak jest :D

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 listopada 2018

Dzień dobry. Ten użytkownik obok hakera nawet nie stał. Skopiowanie czyjegoś profilu nie wymaga szczególnych umiejętności.
Co do zgłoszenia. W jaki sposób portal ma go zgłosić? Z czego wiem, z godnie z naszym prawem tylko poszkodowany może zgłaszać takie rzeczy na policje.
Moderatorzy ze swojej strony mogą jedynie blokować jego profil.
Więc za każdym razem gdy go widzisz zamiast karmić trolla i wdawać się w dyskusję, po prostu zgloś go do FP. Każdy z nich szybko się tym zajmie.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Elomelllo
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 listopada 2018

Ostatnio haker włamał się mojemu bratu na konto Xbox Gold pobrał mu kasę z konta. Napisał do Makresoft i odali kasę a ty masz się czym przejmować napisz do Administracji: https://fotka.com/kontakt#formularz
Acha ci Hakerzy :-)

HardStyled83ddd0a
pawcio66
pawcio66
  25 listopada 2018

tehnic to wspaniały człowiek, cześć i chwała bohaterom !

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  26 listopada 2018

Dlaczego ludzie za hasło do profilu ustawiaja dupa123 a potem smierdza znaczy sie dziwią ze jest tak a nie inaczej. I proszę ja cię bardzo nie lataj na polucję z takimi sprawami typu ptaszek.

waszaStara
waszaStara
  26 listopada 2018

DIAMENTOWY JA CIEBIE SZANUJE!!

waszaStara
wpis jest ukryty
Fradar
Fradar
  26 listopada 2018

Miałem podobny przypadek. Haker włamał mi się na konto. Ale to tak mi się włamał, że masakra. I usunął mi zdjęcie. To był haker z wyższej półki.

EloMelo1
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.