Fradar
Fradar
  16 listopada 2018 (pierwszy post)

Potrafić latać czy być niewidzialnym w dowolnej chwili? Miło gdy podacie uzasadnienie

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 listopada 2018

Wolał bym to i to, czyli latać i być nie widzialnym jak Super Saiyan (GOKU)



Na dodatek zyskał bym super moc (SIŁY) i oraz nie musiał bym farbować włosów na blond, robił bym to wtedy, kiedy miał bym takie zachcianki.

HardStyled83ddd0a
ichabod
ichabod
  16 listopada 2018

Nie no, mieć wybór pomiędzy byciem gołębiem większego kalibru, a zboczeńcem to tak trochę średnio bym powiedział.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 listopada 2018

Nie lubię otwartych przestrzeni więc wybieram moc ducha. Kiedy to dostanę?

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DamaPikowa
DamaPikowa
  16 listopada 2018

To moze latać bo bym mogła sobie podziwiać piekne widoki a samolotem latac nie lubie tzn dwa razy aby jak na razie lecialam i nie lubie lotnisk i duzych jakis takich miejsc w ktorych mozna sie zamotac.Niewidzialna to ja i tak jestem dla facetow, ktorzy mi sie podobaja i raczej nic fajnego w tym nie widze d83dde0f

DamaPikowa
DamaPikowa
  16 listopada 2018

Najpierw bym sobie poleciala do Chorwacji, potem blisko bo tylko do Czech aaaa potem do Anglii a potem do Hiszpanii a potem hm do Chin a potem na jaka Majorke czy tam cos.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: lotnisk i duzych jakis takich miejsc w ktorych mozna sie zamotac.

Są jeszcze takie małe lotniska sportowe, trawiaste, gdzie jak staniesz na jednym końcu to widzisz przeciwległy koniec. Pasy są tylko umowne. Nie ma hali odpraw. Po prostu zgłaszasz lot, wyciągasz samolot z hangaru i lecisz.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: potem blisko bo tylko do Czech

Przyleć do mnie po drodze.

Konto usunięte
Konto usunięte: potem hm do Chin

A tam to po co?

Konto usunięte
Konto usunięte: a potem na jaka Majorke czy tam cos.

Nie polecisz gdy Cię zestrzelą Chinach jak bociany w Syrii
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DamaPikowa
DamaPikowa
  16 listopada 2018

No to jednak moze do Japonii nie do Chin z tego wzgledu iz...
xD pomacam sobie chociaz xD nie no dobra zartuje sobie troche. No do chin by bylo lipnie pod tym wzgledem ze nie dogadalabym sie i oni tam chyba robaki jedza :( ewentualnie bym samym ryzem tam zyla jakby na krotko no bo bym sobie popatrzyla pozwiedzala oni maja ciekawe te budowle i cos tam na pewno bym znalazla dla siebie.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 listopada 2018

Dużo ludzi ma zajawkę na Japonię. Jadłabyś lody o smaku kukurydzy i inne dziwne. Z tymi w rzucaniem pałeczek szczęścia w tłum to jak u nas ksiądz i pokropienie wodą święconą.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  16 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo ludzi ma zajawkę na Japonię. Jadłabyś lody o smaku kukurydzy i inne dziwne. Z tymi w rzucaniem pałeczek szczęścia w tłum to jak u nas ksiądz i pokropienie wodą święconą.

Rysiu te pałeczki raczej mają moc porównywalną do wina mszalnego ,jeden pije a wszyscy śpiewają.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Rysiu te pałeczki raczej mają moc porównywalną do wina mszalnego ,jeden pije a wszyscy śpiewają.

Polecam się wybrać na obchody święta Purim. Te radosne święto polega m.in na objadaniu się specjalnymi ciasteczkami i piciu koszernej wódeczki. Tylko to można pić. Ma na celu zapomnienie wszystkich krzywd.

Konto usunięte
Konto usunięte: moc
Ma moc, świętują wszyscy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrafić latać


niezakoniecznie

Konto usunięte
Konto usunięte: czy być niewidzialnym w dowolnej chwili?

zdecydowanie ta opcja

Konto usunięte
Konto usunięte: Miło gdy podacie uzasadnienie

mówisz/masz
nieograniczona infiltracja dająca możliwość mieszania szyków w obozie przeciwnika

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.