DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 listopada 2018 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam wrażenie, że większość internetu popierdzieliło. :-D


Czy też cierpicie na egocentryzm?

Narysowałem na obrazku:

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: User

Ładne pseudonim ci wymyślił "CIAPEK" jak mogłeś to ominąć :ninja:
HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektóre osoby są stracone dla forumowej społeczności.

To tylko Twoja subiektywna opinia.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zauważyłam

Ile było tematów typu "czy jest tu ktoś normalny?". Samo pytanie sugeruje że w kolo sami wariaci. Egocentryzm jest u ludzi zjawiskiem naturalnym ale u dzieci. Dziecko będzie lało drugie z całych sił bo nie wie że tamte boli. Przestanie dopiero w momencie jak tamte mu zwróci. Wtedy dopiero pierwsze się dowie co to ból i zacznie ryczeć. Podobno jest to normalne do wieku 7 lat!

Dojrzałe osoby potrafią się wczuć w sytuację drugiej osoby. Co zatem sprawia że tyle niechęci do innych osób w internecie? Na ulicy raczej przechodzisz obok nich obojętnie.
Nie chcą i już mają naturę buntownika, z wygody, rozdrażnienia i chęci wyładowania emocjii, niedojrzałości, dzięki anonimowości?

Konto usunięte
Konto usunięte: To tylko Twoja subiektywna opinia.


Tak, moja opinia ale może i ktoś się z tym zgodzi. Próbowaliśmy wciągnąć niektóre osoby do rozmowy. Z różnym skutkiem. Te które nie wnoszą nic pozytywnego względem innych, moim zdaniem nie rokują już na poprawę. Będę mógł odszczekać jeśli sytuacja się zmieni.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, moja opinia ale może i ktoś się z tym zgodzi. Próbowaliśmy wciągnąć niektóre osoby do rozmowy. Z różnym skutkiem. Te które nie wnoszą nic pozytywnego względem innych, moim zdaniem nie rokują już na poprawę. Będę mógł odszczekać jeśli sytuacja się zmieni.

Jak to mówią ile ludzi tyle opinii. Mogą nie wnosić nic pozytywnego względem jedych oddając wszystko co pozytywne innym.
Ale pod pewnym względem masz rację więc wyjątkowo mogę się zgodzić. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: wszystko co pozytywne innym

Innym. Czyli komu? Rozmawiamy o Forum a nie o tym czy podlałaś kwiatka, nakarmiłaś psa, członkach rodziny.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: wszystko co pozytywne innym Innym. Czyli komu? Rozmawiamy o Forum a nie o tym czy podlałaś kwiatka, nakarmiłaś psa, członkach rodziny.

Innym uzytkownikom, panie czepialski. ;D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 listopada 2018

Dobrze, niech będzie że na priv do Ciebie piszą :D

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
homoangelicus
homoangelicus
  10 listopada 2018

Staram się nie być egocentrykiem, każdego dnia wykonuje małe z pozoru "dobra" na rzecz innych. :P Trudno czasami wyrzec się własnego dobra na rzecz drugiej istoty, może tym też jest miłość? d83dde0a

Daud
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 listopada 2018
Daud
Daud:

Nie cytuj moich postów jak nic mądrego do napisania nie masz :skok3:
HardStyled83ddd0a
Erf
Erf
  10 listopada 2018

Co Ty odwalasz Ryszard. xD
Uznawanie za normę naszego sposobu widzenia świata jest.. całkowicie normalne. Przecież to jest logiczne, że działam zgodnie z tym, co uważam za okej. Nie ma to nic wspólnego z egocentryzmem.

tibauid
wpis jest ukryty
tibauid
wpis jest ukryty
Erf
Erf
  10 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostał oczko i skundlił się mocno. Jego tezy o egocentryzmie można o kant dupy potłuc. Tak kończy stary sfrustrowany cap od porządku. Nie zbadają każdego przed założeniem konta ale takiego pseudo modka powinni. Potem jeszcze odesłać to gdzieś do psychiatry, to może się podleczy.

Ja trochę nie kumam o co chodzi, bo napisałam "mam wrażenie", czy zaznaczyłam ewidentnie mój punkt widzenia. Jeśli nazywamy egocentryzmem wyrażanie własnej opinii to można to tak zapętlić, że nawet wypowiedź Ryśka jest skrajnie egocentryczna. xD
tibauid
tibauid
  10 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja trochę nie kumam o co chodzi, bo napisałam "mam wrażenie", czy zaznaczyłam ewidentnie mój punkt widzenia. Jeśli nazywamy egocentryzmem wyrażanie własnej opinii

Egocentryzmem nazywamy zjawisko, w którym człowiek chce zabłysnąć w czymś w oczach przed innymi ludźmi. Często biorąc swoje racje i opinie za najważniejsze w obiegu. Ewentualnie coś co robimy dla siebie na rzecz innych...
Wszyscy w większym lub mniejszym stopniu są egocentrykami, tylko skończony kretyn wygłasza jakieś dziwne definicje...
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet wypowiedź Ryśka jest skrajnie egocentryczna. xD


Jego problem polega na tym, że jest teraz rycerzem i ochroniarzem tego forum. Założył sobie, że go zmieni na lepsze. Dlatego przedstawia złe postawy tego forum. :(
W historii znane są przypadki wejścia proletariatu w świat rządzenia. Źle to się zawsze kończy, to też taki przypadek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.