Bloondi15
Bloondi15
  29 października 2018 (pierwszy post)

Ktoś podszywa podemnie, proszę pomóżcie mi znaleźć te konto , podobno są na nim te same zdjęcia co na moim prof..

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś podszywa podemnie,

Po nie całych 21 godzinach od zrobienia zdjęcia już ci je ukradli.
Konto usunięte
Konto usunięte: proszę pomóżcie mi znaleźć te konto


Możesz również napisać w tej sprawie do : https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele
Ale nie wiem czy FP będzie się chciało przeglądać połowe lub cały portal w poszukiwani niby tego kont bez żadnego punktu zaczepienia. Również możesz to samo zrobić i poszukać np w osobach: Online lub w nowo dodanych Zdjęciach.
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno są na nim te same zdjęcia co na moim prof..

No i tu właśnie dylemat "podobno" i ciężko określić ciebie czy piszesz prawdę, jeżeli nie masz całkowitej pewności.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Podbiję Ci troszkę wskaźnik atencji o który tak walczysz a na pustawym forum trudno o to. W zasadzie tylko tyle bo Owad wyczerpał temat pisząc abyś zebrała jakieś konkrety od podobno informatorów i pisała wtedy przez kontakt ale dodam żebyś nie kasowała konta abyśmy mieli do kogo porównywać. Masz tylko jedno zdjęcie z widoczną twarzą czyli tylko ten wizerunek jest dla nas najważniejszy.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dodam żebyś nie kasowała konta

I nie posłuchała. Może ona była Fejk i pisała że ktoś ma jej fotki żeby myśleć że to tamta osoba fejk ahh. Wystraszyła się kobietka :duch:
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  31 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Ale nie wiem czy FP będzie się chciało przeglądać połowe lub cały portal w poszukiwani niby tego kont bez żadnego punktu zaczepienia.
Chyba wątpisz w nasze możliwości, nawet to nie było trudne. Zgłoszenia :p

Nie wiadomo która fejk bo profile w ten sam dzień były założone, tylko weryfikacja to rozstrzygnie :)
Owad
Owad: Może ona była Fejk i pisała że ktoś ma jej fotki żeby myśleć że to tamta osoba fejk ahh.
Pewnie tak.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 października 2018
gregbond
gregbond: Chyba wątpisz w nasze możliwości, nawet to nie było trudne. Zgłoszenia :p

Nie wątpię i nie wiem jakie tam macie możliwości :)
gregbond
gregbond: Nie wiadomo która fejk bo profile w ten sam dzień były założone, tylko weryfikacja to rozstrzygnie :)

Z weryfikacja chyba nici będą bo konto usunięte, a tamto to nie wiem i porównania nie będzie. Ale ale jak zostało jedno konto tak myślę to może warto sprawdzić chociażby te jedno konto podkreślam jak jednak jeszcze ono tu pozostało :)
HardStyled83ddd0a
magda3077
Posty: 23 (po ~128 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 296
magda3077
  6 listopada 2018

Wstawiłam zdjęcie samolotu imitującego anioła nic zabronionego więc dlaczego mam bana na wstawianie zdjęć ja się pytam???? Inni wstawiają oenisy na zdjęciach profilowych i nic z tym nikt nie robi żenada jakaś.!!

magda3077
Posty: 23 (po ~128 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 296
magda3077
  6 listopada 2018
magda3077
magda3077: Wstawiłam zdjęcie samolotu imitującego anioła nic zabronionego więc dlaczego mam bana na wstawianie zdjęć ja się pytam???? Inni wstawiają penisy na zdjęciach profilowych i nic z tym nikt nie robi żenada jakaś.!!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 listopada 2018
magda3077
magda3077: nic z tym nikt nie robi żenada jakaś

Robi, robi.

Żenada to pojęcie względne. Dla jednych będzie to wstawienie na profil penisa a dla drugich kradzionego samolociku. Oba działania są zabronione.

Jeśli posiada Pani prawa autorskie do zdjęć można poprosić o przywrócenie obrazka.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
magda3077
Posty: 23 (po ~128 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 296
magda3077
  6 listopada 2018

No teraz mnie obrażono kradzionego samolocika? ?? hahaha mega zabawne jeśli darmowe tapety na telefon są kradzione i potrzeba do tego praw autorskich to gratuluję poczucia niewiedzy.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 listopada 2018
Ostatnio edytowany: za 16 kwietnia 6717
magda3077
magda3077: No teraz mnie obrażono kradzionego samolocika? ?? hahaha mega zabawne jeśli darmowe tapety na telefon są kradzione i potrzeba do tego praw autorskich to gratuluję poczucia niewiedzy.


Powiem tak, na chlopski rozum.
Serwis fotka.com zastrzega sobie aby uzytkownicy posiadajacy zdjecia na swoim profilu mieli do nich prawa autorskie.
Tapety, zdjecia scigniete z internetu nie sa Pani autorstwa.

Co do poczucia wiedzy. Rejestrujac sie na tym portalu oczywiscie przeczytala Pani regulamin dolaczony, prawda?
To skad ta bulwersacja?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 listopada 2018
magda3077
magda3077: No teraz mnie obrażono kradzionego samolocika? ?? hahaha mega zabawne jeśli darmowe tapety na telefon są kradzione i potrzeba do tego praw autorskich to gratuluję poczucia niewiedzy.

Tak jak napisałem jeśli wykaże Pani że posiada prawa do mieszczenia zdjęcia to zostanie przywrócone.

Co do darmowych zdjęć nie mogą one reklamować innych portali a tamte mogą wymagać uznania autorstwa. Proszę się zwrócić bezpośrednio do obsługi Fotki w celu wyjaśnienia. Nie mogę podać na forum powodów Pani blokad a jedynie wskazówki, tych jest wiele.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.