MagdalenaAR
MagdalenaAR
  24 października 2018 (pierwszy post)

Serdecznie dziękuję waszej stronce i osobom które mają tu udział, znalazłam tu miłość mojego życia, mieszkał niedaleko mnie i zaiskrzyło od samego początku, jesteśmy już ze sobą 3 mies i jestem naprawdę szczęśliwa planach mamy już nawet zaręczyny więc naprawdę mam faceta któremu bardzo zależy i mnie kocha z całych sił. Dziękuję wam bardzo

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte:

To super!!!
HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  24 października 2018

Gratuluje i szczęścia życzę! :)

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  24 października 2018

Jeśli dobrze przeczytałaś regulamin, to wiedz że było tam zapisane.
- W razie zapoznania osoby na portalu Fotka,pl skutkującym w stronę zaręczyn, w dalszej kolejności ślubu, użytkownik jest zobowiązany zaprosić wszystkich innych użytkowników fotki na przyjęcie weselne.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 października 2018
Ostatnio edytowany: 28 marca 1030
Mruczyslaw
Mruczyslaw: - W razie zapoznania osoby na portalu Fotka,pl skutkującym w stronę zaręczyn, w dalszej kolejności ślubu, użytkownik jest zobowiązany zaprosić wszystkich innych użytkowników fotki na przyjęcie weselne.


Dobre dobre haha :)
Nie musi wszystkich wystarczy jak zaprosi tylko użytkowników z Forum.
Żeby zaprosić wszystkich użytkowników Fotki to musi wygrać w Eurojackpot 390 000 000 złotych!
HardStyled83ddd0a
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 października 2018

3 miesiace i juz w planach zareczyny. Cos tak czuje ze jeszcze wroci na fotke ale jako mama. Do zobaczenia za pol roku xdddd

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  25 października 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: 3 miesiace i juz w planach zareczyny. Cos tak czuje ze jeszcze wroci na fotke ale jako mama. Do zobaczenia za pol roku xdddd


i co w tym zlego, ze po trzech miesiacach powaznie mysla o swojej przyszlosci?
Od zareczyn do slubu daleka droga i masa czasu na poznanie sie. Zwlaszcza, ze na sale czeka sie od roku nawet do 1,5.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 października 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: BekaZciebieModzie: 3 miesiace i juz w planach zareczyny. Cos tak czuje ze jeszcze wroci na fotke ale jako mama. Do zobaczenia za pol roku xdddd i co w tym zlego, ze po trzech miesiacach powaznie mysla o swojej przyszlosci? Od zareczyn do slubu daleka droga i masa czasu na poznanie sie. Zwlaszcza, ze na sale czeka sie od roku nawet do 1,5.

I jajco
ASZABENE
ASZABENE
  25 października 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: BekaZciebieModzie: 3 miesiace i juz w planach zareczyny. Cos tak czuje ze jeszcze wroci na fotke ale jako mama. Do zobaczenia za pol roku xdddd i co w tym zlego, ze po trzech miesiacach powaznie mysla o swojej przyszlosci? Od zareczyn do slubu daleka droga i masa czasu na poznanie sie. Zwlaszcza, ze na sale czeka sie od roku nawet do 1,5.

Czyżby jakieś poważniejsze plany ?😀
kolorowy111
kolorowy111
  27 października 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: i co w tym zlego, ze po trzech miesiacach powaznie mysla o swojej przyszlosci? Od zareczyn do slubu daleka droga i masa czasu na poznanie sie. Zwlaszcza, ze na sale czeka sie od roku nawet do 1,5.


no to rzeczywiście długo. nalezy zrezygnować z życia wyobrażeniami i ulaganiu emocjom bo najlepsza droga do bycia rozwódką i samotną matką. Bujającawobłokach mówi samo za siebie.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 października 2018

Kobieta w takim wieku być może chce mieć jakąś podstawę i komfort psychiczny, że to nie "coś na chwilę", tylko podwaliny na poważny związek dwojga dorosłych ludzi. Zaręczyny niby zerwać można, lecz to już zgoła poważniejsza decyzja niż status związku na pejsbooku. Ja i tak zawsze powtarzam, że nic tak nie łączy jak wspólny kredyt na mieszkanie :D

Podejmujesz wyzwanie?
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżby jakieś poważniejsze plany ?


nic mi o tym nie wiadomo :ninja:
Eldim
Eldim: nic tak nie łączy jak wspólny kredyt na mieszkanie :D

hahahaha...
Juz to gdzies slyszalam :D

choc w dzisiejszych czasach, wiekszosc mlodych ludzi, najppierw kupje wlasne mieszkanie, a pozniej wiaze sie z partnerem - no chyba, ze ktos w pojedynke ma problem z uzyskaniem odpowiediej zdolnosci kredytowej ;p
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
tibauId
tibauId
  28 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję wam bardzo

Nie posiadam konta Ragniego ale mogę w zamian podać któreś swoje. :ninja:
Jestem bardzo elastyczny, przyjmę i w euro i w złotówkach!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.