PiotrPozierak
PiotrPozierak
  18 października 2018 (pierwszy post)

??

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  18 października 2018

Po to aby pochwalić się swoim wyglądem to przeważnie kobiety a faceci myślą że wyrwą jakąś laskę z internetu.. jeśli o Mnie chodzi to oczywiście jestem tu wyłącznie bez powodu.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 października 2018

Ja lubie smiac sie z glupich

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Po to aby pochwalić się swoim wyglądem to przeważnie kobiety a faceci myślą że wyrwą jakąś laskę z internetu.. jeśli o Mnie chodzi to oczywiście jestem tu wyłącznie bez powodu.


Truth
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  19 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakim celu ludzie zakładają tu konto


Szukając przygód Seksualnych. Z tego co zaobserwowałem przeglądając różne profile i z dodawanych komentarzy do zdjęć, i nie tylko.
Ja osobiście zdecydowanie że względu na Forum, lubię tu przebywać i można raz na jakiś czas poznać ciekawą osobę :ziober2:
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 października 2018

Zapewne ilu uzytkownikow, tyle powodow do zalozenia profilu... :)

- chec dowartosciowania sie (zarowno w przypadku kobiet i mezczyzn, co widac czesto po zdjeciach wypietych posladkow, piersi, nagich torsach - nawet jesli jest to tors jak u przyslowiowego komara :P, itd...)
- chec znalezienia partnera partnerki (do zwiazku, czy przygody)
- chec wyzycia sie (wszelkiej masci trolle, napinacze, osoby zakaldajace profile by robic syf)
- chec zarobku / zaistnienia (spamujacy, wyludzajacy np. doladowania)
- chec zaspokojenia swoich popedow (osoby skladajace niemoralne propozycje, czy wysylajace tresci erotyczne)...

A Ty z jakiego powodu tu jestes? :woot:

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
PiotrPozierak
PiotrPozierak
  20 października 2018

niby portal do poznawania ludzi a tak na prawdę ile ich się tu poznało jak to wszystko obserwuje to fajną masz dupę ale bym cię robił itd a prawda jest taka ze połowa z nich nie wiedziała by jak się zabrać do tego

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a prawda jest taka ze połowa z nich nie wiedziała by jak się zabrać do tego

Wydaje mi że jest odwrotnie, teraz 12/13/15/ latki wiedzę lepiej jak się zabrać do tego niż 25/30/50 latki :ninja:
HardStyled83ddd0a
PiotrPozierak
PiotrPozierak
  20 października 2018

no tak ale te własnie się do tego zabierają a nie wypisują na fotce co to nie on/ona

google
Posty: 6 (po ~56 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 2
google
  20 października 2018

Myślę ze tez ludzie tu zakładają konto bo chcą poznać wpozadku osoby , z którymi chcieli by mniec kontakt na stale, moze nie koniecznie miłość, ale zaprzyjaźnić się mniec z kim pogadac.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  20 października 2018

Czy zawsze musi być jakiś cel?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  21 października 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Czy zawsze musi być jakiś cel?

Mruczussssss :D
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  21 października 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Mruczussssss :D


;)
Bartulo
Bartulo
  28 października 2018

Jest kilka powodów dla których postanowiłem tu wrócić.Lubie poznawać nowe osoby.To jedno.Drugie chce zw stalego.Co mi nie pasuje.Brak rozmów.Odp typu aha.Standard.I dziwnie ukształtowana średnia.Nie uważam się za przystojniaka.Ale tu każda osoba,kobieta daje nie.Nie ważne przy tym jak sama wygląda.Troche to wszystko się robi nudne i mdłe.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.