CWP1996
CWP1996
  13 października 2018 (pierwszy post)

Mam natręctwo z powodu niskiego wzrostu.Jestem dosyć niski mam 177 cm wzrostu .Wszędzie gdzie pójdę należę do najniższych .Wkurza mnie to ,że jestem taki niski.Moze mam Nerwicę Natręctw?Sam nie wiem.Czy ktoś miał natręctwo z powodu niskiego wzrostu?Że jest niska osoba.

CWP1996
CWP1996
  13 października 2018

Bo na pewno są osoby co mają tyle co ja lub mniej i narzekają na swój wzrost.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  13 października 2018

Witamy po raz kolejny.
Nic, a nic nie urosles od ostatniego razu? Nawet cm?

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  13 października 2018

Czyli fotka nie pomaga na kompleksy..

tibauId
tibauId
  13 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam natręctwo z powodu niskiego wzrostu.Jestem dosyć niski mam 177 cm wzrostu .

To jest raczej wzrost średni.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszędzie gdzie pójdę należę do najniższych .


Przestań zadawać się z koszykarzami i siatkarzami, najlepiej wyjedź do jakichś Chin czy Japonii.
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze mam Nerwicę Natręctw?Sam nie wiem.


Raczej mocny kompleks. [
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  14 października 2018

Oszukaj przeznaczenie wyjdź na przeciw swoim fobiom nie poniżaj się bądź jak inni wybij się na wyższe sfery oni już są szczęśliwi TY! też możesz osiągnąć sukces.


Jesteśmy z Tobą wspieramy cię z całego serca...

CWP1996
CWP1996
  14 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Oszukaj przeznaczenie wyjdź na przeciw swoim fobiom nie poniżaj się bądź jak inni wybij się na wyższe sfery oni już są szczęśliwi TY! też możesz osiągnąć sukces. Hahaha dobry troll Jesteśmy z Tobą wspieramy cię z całego serca...

No nie porównuje się do dziwolągów.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  14 października 2018

Oj o buty na obcasach chodzi zawsze to parę centymetrów więcej.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 października 2018

Nie na rzekaj z powodu niskiego wzrostu, nie którzy ludzie chorzy są i odali by wszystko żeby być mniejszym niż umrzeć wysokim.

HardStyled83ddd0a
CWP1996
CWP1996
  14 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj o buty na obcasach chodzi zawsze to parę centymetrów więcej.

Pederasta nie jestem,żeby chodzić szpilkach.W życiu bym renifera nie założył .A ten troll jest niezly.Hahad83dde04
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  14 października 2018

Jak bylem w wojsku to ci najniżsi jeździli tymi najtwardszymi zabawkami więc w armii na pewno miał byś poszanowanie i respekt.

CWP1996
CWP1996
  23 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bylem w wojsku to ci najniżsi jeździli tymi najtwardszymi zabawkami więc w armii na pewno miał byś poszanowanie i respekt.


Kruciakiem 170 to jest być do dupy ,,a 160cm facet gowniany

karł.Game Over przegrał życie zawsze będzie prawiczkiem .Kruciakiem między 170-179 to ma małe szanse ,żeby znaleźć dziewczynę ale ma .To będzie jakieś 10%.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.