Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 października 2018 (pierwszy post)

Tak spoglądam ten tydzień na forum słaby brak obecności brak jakich tematów, wyjątki Imprezy.

Zapraszajcie znajomych forum nie gryzie :) Bez was umrze :ziober2:
HardStyled83ddd0a
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 października 2018

Owad jak nie zalozysz tematu typu pieski kotki i problemy kobieta-mezczyzna to ludzie nie maja nic wiecej do powiedzenia.

praksyda
praksyda
  27 października 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Owad jak nie zalozysz tematu typu pieski kotki i problemy kobieta-mezczyzna to ludzie nie maja nic wiecej do powiedzenia.

tyle ze na tym dziale raczej wszystko zostało juz napisane, teraz juz nawet nikomu powaznie się tu pisac nie chce.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Owad jak nie zalozysz tematu typu pieski kotki i problemy kobieta-mezczyzna to ludzie nie maja nic wiecej do powiedzenia. tyle ze na tym dziale raczej wszystko zostało juz napisane, teraz juz nawet nikomu powaznie się tu pisac nie chce.


Moderacja musi robic promocje forum. Ja przez dlugi czas nie wiedzialem ze istnieje :D
Kto powiedzial ze trzeba pisać powaznie. Mozna niepowaznie na powazne tematy :D
Czyli uwazasz zd to juz koniec? Ze przeszlismy forum? Moze powinnismy zorganizowac jakies oficjalne zakonczenie ? Impreze moze ?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 października 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Moze powinnismy zorganizowac jakies oficjalne zakonczenie ?


Po co się trudzić, forum samo się zakończy wraz z upadłością Fotki. Co raz mnie ludzi tu jest i podobno konta po pół rocznym braku aktywności automatycznie są usuwane wiedz dlaczego jest podano 2.436.478 użytkowników jeżeli tak jest to Forum powinno tętnic Życiem :ziober2:
HardStyled83ddd0a
praksyda
praksyda
  27 października 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Czyli uwazasz zd to juz koniec? Ze przeszlismy forum? Moze powinnismy zorganizowac jakies oficjalne zakonczenie ? Impreze moze ?

spoko, Dj-a zamówimy, alko sie kupi, chetnych się znajdzie sporo..podaj miejscówkę i lecimy z tematem.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 października 2018
Owad
Owad: BekaZciebieModzie: Moze powinnismy zorganizowac jakies oficjalne zakonczenie ? Po co się trudzić, forum samo się zakończy wraz z upadłością Fotki. Co raz mnie ludzi tu jest i podobno konta po pół rocznym braku aktywności automatycznie są usuwane wiedz dlaczego jest podano 2.436.478 użytkowników jeżeli tak jest to Forum powinno tętnic Życiem

Jakos mnie to nie dziwi xd

Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Czyli uwazasz zd to juz koniec? Ze przeszlismy forum? Moze powinnismy zorganizowac jakies oficjalne zakonczenie ? Impreze moze ? spoko, Dj-a zamówimy, alko sie kupi, chetnych się znajdzie sporo..podaj miejscówkę i lecimy z tematem.

Myslisz ze Cie zaprosze ? :)
praksyda
praksyda
  28 października 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Myslisz ze Cie zaprosze ? :)

sama sie wproszę.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Myslisz ze Cie zaprosze ? :) sama sie wproszę.

Ok to biegnij. Czas start :d
praksyda
praksyda
  28 października 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ok to biegnij. Czas start :d

dzisiaj mi biegania wystarczy...

d83dde0a
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Ok to biegnij. Czas start :d dzisiaj mi biegania wystarczy...

Jak chcesz to moge sprobowac udawac ze mnie to interesuje i imponuje :D
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj mi biegania wystarczy...

Gratulacje !!!! (Praksy)
HardStyled83ddd0a
praksyda
praksyda
  28 października 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ak chcesz to moge sprobowac udawac ze mnie to interesuje i imponuje :D

spoko, podobne odczucie mam do ludzi z fotki, to uczucie nie jest nam obce, widzisz ile wspólnegod83ddc11d83ddca8
Owad
Owad: Gratulacje !!!! (Praksy)praksyda

dzieki.d83dde0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.